Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX



Wspólnie z firmą Dark Horse mamy ogromną przyjemność zaprezentować linię ekskluzywnych, wiedźmińskich produktów, dostępnych już jesienią 2016. Do kategorii produktowych należą, między innymi, statuetki, popiersia, figurki, rekwizyty, repliki biżuterii, naczynia, narzędzia wykorzystywane przy robieniu drinków, papeteria oraz inne produkty kolekcjonerskie. Jako pierwsze zadebiutują wyjątkowe wiedźmińskie figurki!

"Zawsze chcieliśmy przenieść bohaterów z Wiedźmina do prawdziwego świata! Fani gry wielokrotnie dopominali się o figurki Geralta, Ciri, Yen i pozostałych, a teraz, dzięki współpracy ze studiem Dark Horse, możemy spełnić ich życzenie i to za przystępną cenę. Chcemy, by fani wiedzieli, że włożyliśmy w ich stworzenie całe nasze serce i umiejętności." powiedział Rafał Jaki, Business Development Manager w CD PROJEKT RED.

Pierwszymi dostępnymi figurkami będą Geralt, Triss i Ciri, później natomiast pojawią się jeszcze Yennefer oraz Eredin. Wszystkie będą ręcznie malowane oraz zapakowane w stylowym opakowaniu.

Co więcej, firma J!NX przygotowała jedyną w swoim rodzaju, licencjonowaną, winylową figurkę Geralta z Rivii, która będzie dostępna już od lipca 2016! Figurka posiada ruchome części, odpinane miecze oraz charakterystyczną bliznę Geralta.

Figurka będzie dostępna w sprzedaży detalicznej na stronach WITCHERSTORE.COM, JINX.COM, oraz CDP.pl.



 
Wiem, że to tylko moje subiektywne zdane, i zapewne znajdzie się grupa docelowa, ale w moim odczuciu to jest okropne oraz okropnie drogie (sugerowana cena 200 PLN :shock: ).
 
Mówcie co chcecie, ale mi się podoba :p. Co prawda nie na tyle, bym zaraz sięgał po portfel, ale potrafię docenić solidne wykonanie (a na takie wygląda na screenach) oraz oryginalny pomysł.
 
@Kuboniusz u mnie to samo. Jeśli chodzi o sam pomysł i wykonanie, to - właśnie z tego, co widzę - to jest fajna rzecz. Pewno sobie kupię, ale potem. :yes
 
Mamy chyba inne rozumienie pojęcia ekskluzywne. Rozumiem chęć sprzedaży marki i zarabiania na wszystkim, co tylko ma na sobie znaczek Witcher, ale robienie z tego towaru ekskluzywnego jest nieco zabawne.
Z jednej strony w jakimś stopniu kibicuję, bo podnosi to rozpoznawalność tytułu i być może ktoś z rozpędu sięgnie po książki, z drugiej nie mogę się oprzeć wrażeniu, że zaraz pojawią się ekskluzywne skarpetki, pojemniki na śniadanie i kubki do kawy. Tak samo wyjątkowe jak setki podobnych z różnymi księżniczkami, bohaterami bajek i filmów.
 
Last edited:
Jak finanse pozwolą wezmę wszystko oprócz tej figurki. Całkowicie mi się nie podoba, w dodatku te brwi...
 
Całkowicie mi się nie podoba, w dodatku te brwi...
Dopiero zwróciłem na to uwagę:p Jeszcze takie odpowiednio uwydatnione, żeby kłuć w oczy. Mi ta figurka kojarzy się z tymi dodawanymi do zestawu Happy Meal w Macdonaldzie.
 
Dopiero zwróciłem na to uwagę:p Jeszcze takie odpowiednio uwydatnione, żeby kłuć w oczy. Mi ta figurka kojarzy się z tymi dodawanymi do zestawu Happy Meal w Macdonaldzie.

Dokładnie, tylko w Maku płacimy za to coś około 11 PLN i jeszcze mamy jakieś niezdrowe żarcie w cenie.
 
Dopiero zwróciłem na to uwagę:p Jeszcze takie odpowiednio uwydatnione, żeby kłuć w oczy. Mi ta figurka kojarzy się z tymi dodawanymi do zestawu Happy Meal w Macdonaldzie.

Na szczęście w figurce która mnie interesuje są cienkie, brązowoszare i wyglądają ok :p Nawet Ciri ma tam kolor włosów, który mogę zaakceptować, choć nieco ciemniejsze byłyby idealne. Figurki na zbliżeniach prezentują się bardzo dobrze, z wyjątkiem nieco krzywych mieczy :p
 
Last edited:
Top Bottom