Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

+
Gdyby cena spadła do psychologicznej bariery 100 PLN to kupiłbym nawet dwie aby "rodzinka" była w komplecie (Geralt już jest na gryfie :) ).
 
Dlatego ja właśnie wstrzymuję się jeszcze z zakupem tym bardziej że jest jeszcze sporo czasu ;) Po cichu liczę że pojawią się w ofercie cdp.pl :p
 
A ja liczę, że cena będzie bardziej przystępna, a to czy oficjalnie kupię od oficjalnego polskiego dystrybutora się mało liczy.
Ot, kapitalizm - biorę towar, który ma korzystniejszą cenę.
 
Doczekaliście się, na cdpie sprzedają figurke Geralta za 109 zł. Jak zapłacicie przez paypala to chyba jeszcze 10 zł mniej.
 
Warto dodać, że dostępne są wszystkie dotychczas pokazane figurki i że są obecnie elementem giermaszu - więc możliwe, że ich cena podskoczy do 129 zł po jego zakończeniu. Trwa 8 dni, ale oferty mogą się zmieniać, więc jeśli komuś zależy to lepiej się spieszyć, zwłaszcza że z PayPalem figurki wychodzą po 99,99 zł :)
 
Piękne. Kolekcja wymarzona ale niestety nie mam maszynki do robienia pieniędzy... Prawda taka że w tym kraju ciężko mieć wolne 500zł żeby sobie móc od tak wydać :D. Natomiast gdybym miał to bym zapewne kupił bo sądzę że kolekcja warta swojej ceny.

---------- Zaktualizowano 18:16 ----------

A co do wykonania twarzy to chyba najgorzej im wyszła Yennefer :p.
 
Ciekawe jak z płatnością czy trzeba od razu zapłacić czy można później, orientuje się ktoś?

---------- Zaktualizowano 18:44 ----------

Zamówione i opłacone. Teraz byle do jesieni :D
 
Last edited:
Zamówione i opłacone. Teraz byle do jesieni :D

 
Top Bottom