Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

+
Cholera... kuszące, kuszące... ale 500 PLN i twarz Yen niczym zombie (oby to była kwestia skopanego zdjęcia).

Hm... muszę to przemyśleć.
 
Oj kuszące, ja sobie jednak poczekam z zakupem do jesieni.
Albo jak cena kapkę spadnie.
 
Last edited:
Fajne te figurki, ale jednak nadal drogie. Te pięćset, które miałbym wydać na wszystkie wolę jednak odłożyć na nową kartę :).
 
Miałem moment słabości i doszedłem do wniosku, że chyba będzie trzeba jakoś leczyć tą jesienną depresje :threaten: ...
 
Ja tam wolałbym zapłacić więcej i dostać coś w stylu figurki z kolekcjonerki. Dużo lepiej prezentuje się jedna epicka, niż 5 przeciętnych. Generalnie te figurki są bardzo fajne i warte swojej ceny, ale ja mam problem z tym, że "pozycje" postaci są za bardzo wyeksploatowane. Liczyłem na coś nowego, może nawet z alternatywnymi ubrankami.
 
Last edited:
Na "Alledrogo" chodzą od 159 do niemal 200 PLN. Jak jakimś cudem wszystkie się rozejdą wówczas cena skoczy.

Tak to kiedyś sprzedać* (wraz z kolekcjonerkami), a byłoby na nowe GPU :).

*zakładając, że znajdzie się nadziany maniak Wiedźmina
 
Jak ktoś to teraz kupi to stracę wiarę w ludzi. Trzeba by być jakimś kompletnym bezmózgiem żeby kupować u takiego Janusza mając do wyboru kupno w oficjalnym sklepie po dużo niższej cenie, nie wspominając o darmowej wysyłce do kiosku.
 
Last edited:
REDzi, macie moje pieniądze i zaufanie, że Ciri będzie mieć ciemniejsze włosy od Geralta, a Eredin będzie od niego wyższy.
 
Tak - jest. Ja myślałem, że są kapkę wyższe, ale nic to. A nawet lepiej, bo zmieszczą mi się na półkę obok innych wiedźmińskich precjozów. :coffee:
.
 
Geralt grający w Gwinta od Dark Horse. Premiera 21 lutego 2017 roku.


 

Attachments

  • 13730852_1016882021761331_8222155412023937430_o.jpg
    13730852_1016882021761331_8222155412023937430_o.jpg
    236.9 KB · Views: 49
Super to jest. Ciekawe, czy te karty będzie można mu wyciągnąć/zamienić. Tak to mi wygląda, ale mogę być w błędzie.
 
Top Bottom