Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

+
Wreszcie zaczęli robić coś nowego, a nie kopie redowskich artów. Mam nadzieje, że będzie tego wiecej.
 
Będzie kosztował ponad 500 zł :D I to o ile znajdzie się polski wydawca, bo inaczej dojdą koszty importu. Ciekawe, czy gdzieś w polskim sklepie pojawią się również szklanki, kieliszki i medalion na ścianę.
 
Jak nie będzie w Polsce to zawsze będzie można sprowadzić przez jakiś zagraniczny serwis akcyjny. Pytanie czy będzie warto.
Geralt na gryfie, Geralt stojący, głowa Geralta... Geralt z kartami?

Ja raczej odpuszczę.
 
To już jest imo trochę przegięcie i podpada pod wyciąganie kasy od naiwnego fana :p , same główne postaci spoko ale żeby kilka odmian tej samej...

---------- Zaktualizowano 10:17 ----------

Chyba że dadzą mi jakąś zniżkę za zakup pozostałych to pomyślimy :p
 
Dali by mniejszą wersję poniższego, a bym się zastanowił...



Oczywiście cena musiałaby być znośna.
 
Hehe, a tutaj fotki niezaprzeczalnie pięknych, wartych fortunę, "figurek" od Prime 1:
http://imgur.com/a/LZRTW
Wolałbym zapłacić więcej i mieć coś takiego, zamiast samych postaci. Najgorszy ten miecz Ciri, nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby tak wyglądał w grze. Strach potem zamawiać z nią figurki, kiedy jaskółka ma tak łamliwą konstrukcje.
 
Te figury od Prime'a są świetne. Ropuch szczególnie :D. Ale jakoś nigdzie tam nie dopatrzyłem się ceny. @PATROL mógłbyś przybliżyć temat tak z czystej ciekawości?
 
Top Bottom