Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

+
Wiecie może skąd pochodzą (gdzie zostały wyprodukowane i pomalowane) figurki z edycji kolekcjonerskiej do Wiedźmina 3?
 
Niemiec?
Nie pamiętam już dokładnie. Może ktoś potwierdzi?

Ja jestem jednak średnio rozgarniętym szympansem; na spodzie jest napisane "sculpted by uDock.eu"
:facepalm:

Odbiegnę nieco od tematu; jak Wam się podobają te figurki z EK? Moim zdaniem te od Dark Horse to arcydzieła w porównaniu z tymi od uDock. Mój Geralt zamiast oczu ma dwie ropiejące dziury w krytycznej fazie zapalenia rogówki...
:geraltsad:
 
Last edited:
Mi się podoba ta z EK, a trochę mniej te figurki DH, patrząc po zdjęciach.

Mój Geralt zamiast oczu ma dwie ropiejące dziury w krytycznej fazie zapalenia rogówki..

Trzeba mu koniecznie zapuścić krople, bo oślepnie.
 
Wole taką jedną masywną figurkę Geralta na gryfie, zamiast kopii artów przedpremierowych. Ktoś dał 350 zł i jeszcze narzeka, że oczy słabo zrobione :v
 
Geralt na gryfie w porównaniu z taką figurką z Mirror's Edge Catalyst wygląda świetnie.
Detale i malowanie (a przede wszystkim materiał) są o niebo lepsze w wydaniu RED'ów. Dodatkowo wydanie EA domyślnie kosztowało 200 $, czyli ponad dwa razy więcej niż W3 z masą dodatków (w Mirror's Edge Catalyst jest to tylko figurka kilka artów-pocztówek oraz wodne tatuaże).
 
Czyżby kolejna obsuwa premiery figurek? Dzisiaj dostałem maila że premiera została przesunięta na 30 listopada. Więc pewnie najwcześniej początkiem grudnia można się spodziewać ;)
 
A tak przy okazji (aby was podenerwować) - za granicą już niektórzy (ponoć) mają figurki od Dark Horse:



Mam nadzieję, że u nas nie będzie kolejnej obsuwy.
 
I_w_a_N;n6931650 said:
A tak przy okazji (aby was podenerwować) - za granicą już niektórzy (ponoć) mają figurki od Dark Horse:



Mam nadzieję, że u nas nie będzie kolejnej obsuwy.
Wrrrrrr...Mam specjalne miejsce (taką dziurę) na półce specjalnie na nie xDDD

PS. Gdybym zarabiał 20-25 koła miesięcznie to pewnie i taką figurkę bym zakupił :p

http://www.aliensgroup.pl/59573,witcher-3-wild-hunt-eredin-statue.html
 
Last edited:
Geralt is joined by Yennefer, a sorceress; Ciri, a princess;
Triss, a friend; and Eredin, King of the Wild Hunt!
W końcu co to za czarodziejka, która jest uczulona na magie xd
 
Last edited:
Top Bottom