Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

+
Udało mi sie dostać figurke Eredina na stronie cdp.pl za te 75 zł 3 kwietnia ale do dziś mi nie przyszła :( już nawet zamówienie przeszło pod strone merlin.pl ale nie odpisują mi na maile. Nie fajna sytuacja a myślałem, że przyjdzie mi chociaż przed świętami
 
Kurcze, szkoda, że wyszedł już medalionik ze świecącymi oczami - kiedyś ostrzyłem sobie na niego ząbki ...

 
No i figurki nie będzie tylko 10 % zniżki mam :( a co do medalionu ze świecącymi oczami to jest do kupienia na merlin.pl za 88 zł ;)
 
Chyba zostają już tylko aukcje.

Jednak na stronie Merlina znalazłem kilka starych figurek w przedsprzedaży (z premierą niby z końcem tego miesiąca).


https://merlin.pl/figurka-geralt-wie...horse/7647168/


Chociaż, z drugiej strony, są tam też nowe figurki (z tą samą datą), które jak dobrze wiemy raczej nie pojawią się w tym roku.
 
Last edited:
Figurki Jaskra, Shani oraz Geralta właśnie są rozsyłane - jak poinformował mnie e-mail od CDP.pl.
 
O 5 rano przed pracą spojrzałem czy są dostępne figurki Ciri i Geralta. Zdążyłem jedynie dodać je do koszyka a teraz już ich kupić nie moge ;/ Troche sie wkurzyłem
 
Last edited by a moderator:
Cailan94;n9764901 said:
O 5 rano przed pracą spojrzałem czy są dostępne figurki Ciri i Geralta. Zdąrzyłem jedynie dodać je do koszyka a teraz już ich kupić nie moge ;/ Troche sie wkurzyłem

W media dziś widziałem tylko droższe niż w CDP
 
Mam nadzieję że figurki Jaskra, Shani oraz Geralta pojawią się ponownie w sprzedaży gdzieś w listopadzie ewentualnie grudniu. Tym razem nie zamówiłem pre-ordera jak ostatnio bo miałem inne wydatki a szkoda byłoby ich nie dorwać...
 
McBobek;n9763761 said:
Chlip, chlip, a mnie nie :(

Korekta - zamówienie jest kompletowane (przystępują do jego realizacji), a o wysyłce jeszcze nic nie słychać.

Ile można kompletować?


P.S. Jak wejdzie się na stronę CDP.PL i zobaczy te figurki wyjdzie, że obecnie ich data premiery to 30-03-2018. Ktoś tu nas wkręcał? Coś czuję, że sobie jeszcze poczekamy.
P.S.2. Tak teraz patrzę, że Geralt jest na 29-12-2017 (ale i tak wraz z Shani ma status - chwilowo niedostępny).
P.S.3 Za to Jaskra mamy dostępnego (z datą 30-03-2018) w cenie 108,99 PLN, czyli 21 PLN taniej niż w przedsprzedaży sprzed ponad pół roku - brawo*.

Ale bajzel.

*rozumiem przeceny jakiś czas po premierze - tak aby już pozbyć się zalegających rzeczy z magazynu - ale robinie tego na 4 miesiące przed ukazaniem się produktu (i tym samym zostawienie tych którzy zamawiali wcześniej ze startą) to już lekkie świństwo.
 
Last edited:
Czyli cyrku ciąg dalszy, z poprzednimi figurkami była jazda i teraz zapowiada się powtórka z rozgrywki
:facepalm:

W sumie dobrze się stało że nie zamawiałem teraz "pre-ordera", raz premiera to wielka niewiadoma a dwa wychodzi że osoby zamawiające pre-order płacą więcej... Brawo

CDP.PL już od jakiegoś czasu leci sobie w kulki ze wszystkim i są dalecy od tego kim byli na początku....
 
Last edited:
To nie wina sklepu CDP.PL ( który z tego co widzę należy już do Merlin.pl ) lecz Dark Horse bo na ebay takżę poznikały aukcje z figurkami, a zagraniczne sklepy daty przesunęły na luty 2018. Dark Horse nigdy nie dotrzymywał terminów nie tylko z figurkami ale i innymi produktami. Do tego mają problemy z kontrolą jakości, bo wiele tych samych figurek potrafi znacznie się od siebie różnić, a figurkę wilka do zawieszenia na ścianie otrzymałem z pękniętym otworem do zawieszki.
 
Last edited:
Jestem oburzony! Nie dość, że nie mam figurki, to zostałem ukarany za preorder. Gdybym wiedział, że tak będzie to bym zamówił dopiero teraz za 21 zł mniej.
 
Jestem ciekaw, czy Shani i Geralt się jeszcze pojawią, czy już ich wszystkie przewidywane zasoby zostały zamówione w przedsprzedaży.
 
Swoją drogą, dlaczego wszystkie gadżety do polskiego Wiedźmina produkowane są za granicą - figurki ( USA ), kubki ( USA ), koszulki ( USA, Meksyk, Wenezuela, Rosja, Chiny ) itd. Czy w Polsce nikt się na tym nie zna ? Chyba tylko puzzle były produkowane w Polsce i to w tak niskim nakładzie, że rozeszły się w niecały rok.
 
Dobrze, o ile rozumiem obsuwę terminu (niezależnego od CDP.PL) to już zupełnie nie pojmuję tej różnicy ceny produktu, który się jeszcze nie ukazał.
To wciąż pre-order, a ja jestem stratny gdyż uwierzyłem w jego ideę - chore.
 
Top Bottom