Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

+
Sprawa jest rozwojowa i dzisiaj zamawiający otrzymali następującego e-maila:


Szanowni Państwo.

Przepraszamy najmocniej za opóźnienie realizacji Państwa zamówień na figurki wiedźmińskie.
Uprzejmie informuję, iż niedawno otrzymaliśmy informację od dostawcy o przesunięciu premiery figurek Dark Horse, na następujące terminy:

- Geralt z Rivii - 29 grudzień 2017
- Geralt - 29 grudzień 2017
- Ciri - 29 grudzień 2017
- Jaskier - 30 marzec 2018
- Shani - 30 marzec 2018

W związku z tym nie będziemy mieli możliwości zrealizowania Państwa zamówienia na powyższe pozycje we wcześniej deklarowanym terminie.
Zamówienie zostanie zrealizowane po dacie premiery zamówionej figurki, bądź w przypadku, kiedy zamówienie figuruje na większą ilość figurek, zostanie zrealizowane po dacie premiery zamówieniowej figurki z najpóźniejszą datą premiery.

Jeśli zechcieliby Państwo poczekać na realizację zamówienia, prosimy uprzejmie o cierpliwość.
Jeśli zaś mają Państwo zamiar podjąć decyzję o anulowaniu danej pozycji z zamówienia, bądź całego zamówienia, prosimy uprzejmie o kontakt.
Oczywiście w takiej sytuacji, jeśli zamówienie zostało opłacone, zwrot środków za daną pozycję bądź zamówienie byłby kierowany na kartę bądź konto, z którego zostało ono opłacone.

W imieniu całego zespołu bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Jeśli mieliby Państwo jakieś pytania dotyczące naszego sklepu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Życzę miłego dnia.








--



Pozdrawiam,


Hubert Wójcik
Biuro Obsługi Klienta



Sklep internetowy cdp.pl, prowadzony jest przez Merlin Commerce Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Matuszewskiej 14 (03-876), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Kapitał zakładowy w wysokości 745 050,00 zł, KRS 0000377830, NIP 5272647706, REGON 142799272


Zastanawiałem się nad anulowaniem, gdyż ceny (wszystkich nowych) figurek spadły do 108,99 PLN (w pierwotnej przedsprzedaży płaciliśmy po 129,99 PLN za każdą) ale poza Jaskrem żadna z nowych figurek nie jest dostępna. Stąd też nie wiem czy rezygnując nie stracę Shani i Geralta (gdybym był cebulą, zrezygnowałbym z Jaskra i z różnicy ceny miałbym na nawet przyzwoite wino).

Ech...

 
Na Merlin.pl można zapłacić przy odbiorze (za pobraniem), a na CDP.PL nie wiem (ale z racji, że CDP.PL należy do Merlina.pl to może być podobnie).
 
Kto też już ma? ;)

IMG_20180123_104024a.jpg
 
Kurde... wygląda na to, że Geralt już dostępny.

Ale Jaskier i Shani w terminie 30 marca, więc jako zmawiający całą "trójcę" zapewne jeszcze sobie poczekam :( .

 
WTF!
Dzień dobry,
kontaktuję się w sprawie zamówienia na figurki wiedźmińskie firmy Dark Horse.

W związku z opóźnieniem produkcji figurek firmy Dark Horse, przesunięciu uległy terminy ich dostaw. Wg najnowszych doniesień firmy Dark Horse dostawa figurek - "Geralt w zbroi Niedźwiedzia", "Jaskier" oraz "Shani", planowana jest wstępnie na przełom kwietnia/maja 2018.
W związku z tym przypominamy o możliwości złożenia odstąpienia od umowy. Wówczas zwrot środków zostałby zlecony na wskazany nr rachunku bankowego. Liczymy jednak, że zdecyduje się Pan na realizację zamówienia u nas. Według naszych informacji nie jesteśmy jedynym serwisem w tej sytuacji.

Oczywiście o wszelkich postępach w realizacji zamówienia będziemy informowali w osobnej korespondencji.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.


:mean:
Ktoś sobie tutaj jakieś (nieśmieszne) żart robi...
 
I_w_a_N mój niezmiernie wyczulony instynkt mi mówi, że to wiadomość od cdp.pl, czyż nie? :D

Geralt prezentuje się dużo fajniej niż poprzedni, na pewno kupię za jakiś czas. Oby nie zniknął na zawsze jak bodajże Eredin (chociaż na ultimie pisze, że 27.04 ma być wznowiony) :p
 
PATROL;n10488792 said:
I_w_a_N mój niezmiernie wyczulony instynkt mi mówi, że to wiadomość od cdp.pl, czyż nie? :D

Zgadł Pan :geraltsad:.




Ech.... a pomyśleć, że już szykowałem miejsce na półce (wśród reszty wesołej gromadki).
 
I pomyśleć że miało być końcem zeszłego roku a teraz mówi się o przełomie kwietnia/maja xD Jak się wyrobią do końca tego roku to będzie sukces. Z poprzednimi też były cyrki ale tutaj to już jest totalne przegięcie. Po co w ogóle robią pre-ordery skoro nie mogą zagwarantować dostawy na określony termin. Niech najpierw wyprodukują konkretną ilość a potem sprzedają.
 
I teraz pytanie za 100 punktów - czy jutro (30.03.2018) zostaną rozesłane (w końcu!) nowe figurki, czy znowu usłyszymy informację o przełożonym terminie?

:hmm:


Przyjmuję zakłady...



:troll:
 
Zaglądając na stronę CDP.PL widzę, że moje zamówienie nadal jest "w realizacji", a przy dacie premiery figurki Geralta widnieje 4 kwietnia.

To tylko kilka dni, w sumie niemal zaraz po świętach ale... jak sobie przypomnę, że zamawiałem to ponad rok wstecz (jednocześnie będąc wydymany przesunięciami oraz ceną) to aż mi się smutno robi...

:sad:
 
Infolinia cdp.pl twierdzi, że jest jakiś problem na granicy polsko-niemieckiej, a co za tym idzie figurki dotrą dopiero w przyszłym tygodniu.
 
pshemko79;n10761821 said:
(..) jest jakiś problem na granicy polsko-niemieckiej, a co za tym idzie figurki dotrą dopiero w przyszłym tygodniu.

Celnik powiedział "Halt!" ? ;) ...

:fury:
 
pshemko79;n10761821 said:
Infolinia cdp.pl twierdzi, że jest jakiś problem na granicy polsko-niemieckiej, a co za tym idzie figurki dotrą dopiero w przyszłym tygodniu.

To Polska już nie jest w UE ? Przespałem coś grając w Wiedźmina ?

Jeśli transport idzie z USA nawet przez ościenne kraje choćby tak egzotyczne jak Germania, to odprawa celna odbywa się w kraju docelowym czyli Polsce. Dziwne, że coś tam zatrzymuje się na granicy i to pomiędzy państwami UE. Nie dalej jak rok temu przy opóźnieniach pierwszych figurek tłumaczono się właśnie odprawami celnymi w Gdyni... Chyba że w tych figurkach, w ich podstawkach przemyca się coś dodatkowego typu fisstech, co wywęszyły psy ;)
 
Last edited:
Wg informacji mailowej figurki mają trafić do cdp.pl dopiero po 16.04, więc pewnie pod koniec miesiąca już będą na półkach w naszych domach.
 
Ale CDP.PL miesza z tymi figurkami...

Jaskier i Shani są teraz dostępni (wcześniej był dostępny - z powyższej trójki, - tylko nowy Geralt) w przeciągu trzech dni (wysyłka 72h) w cenie 109 PLN, a Geralt (chwilowo niedostępny) widnieje za 139 PLN. Przypomina, że w pre-orderze (pond rok temu [sic!], rzekomo po okazyjnych cenach) za każdą z figurek zapłaciliśmy po 130PLN (od sztuki).

Tak czy inaczej, ci którzy zamówili wcześniej zostali wydymani.
 
Top Bottom