Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Keth said:
Rozważamy jeszcze :)/>


Hmmm ciekawa odpowiedź. :) Ale skoro jeszcze wszystkich opcji nie jesteście pewni, to jeszcze pewnie trochę więcej niż "bardzo niedługo" jednak poczekamy...
 
Nie mogę Wam przecież wszystkiego zdradzić od razu, gdzie ten element niespodzianki po starcie? :)
 
Keth said:
Inaczej - będą, ale rozważamy jakie :)/>/>/>

/>/> Nooo od razu tak trzba było... :p/>/> Mam nadzieje, że docenicie zarówno weteranów, jak i osoby młodsze stażem ale i aktywne. Ale i kompletnie nowych użytkowników którzy postanowili dołączyć do naszego community. />


Keth said:
Teraz lepiej xD


Co za zimny drań dał mi minusa?

Właśnie nie wiem, ale ode mnie masz plusa. :p/>


Keth said:
Nie mogę Wam przecież wszystkiego zdradzić od razu, gdzie ten element niespodzianki po starcie? :)/>

Ale... Jakby forum mogło wyjść już po sesji... :D Bo jednak wielu z nas jestem studentami, a chcemy zdać. :p
 
NapoleonPL said:
/> Nooo od razu tak trzba było...
/> Mam nadzieje, że docenicie zarówno weteranów, jak i osoby młodsze stażem ale i aktywne. Ale i kompletnie nowych użytkowników którzy postanowili dołączyć do naszego community.

Achievementy będą dla wszystkich, jedne łatwiejsze do zdobycia, inne wręcz przeciwnie :)
 
Keth said:
Achievementy będą dla wszystkich, jedne łatwiejsze do zdobycia, inne wręcz przeciwnie :)/>

Ale... Ja o rangach akurat... Wciąż miło wspominam ten moment gdy widzę, że ktoś ma odznakę... I jak to chciałem Szypkowi ją ukraść i mieć taką.
 
NapoleonPL said:
Ale... Jakby forum mogło wyjść już po sesji... :D Bo jednak wielu z nas jestem studentami, a chcemy zdać. :p
Właśnie, święta racja. Jak wypuszczać nowe forum to po sesji xD Ja tu walczę o być, albo nie być. Znaczy się warunek, czy dziekanka xD
 
Achivki? Fajnie. Będziemy zbierać plusy - trzy plusy i wpie... znaczy się łomot .

Czy achievmenty zdobyte w grze (również w wersji PC) też będą się wyświetlały na forum?
trolling mode off
 
Wroobelek said:
Achivki? Fajnie. Będziemy zbierać plusy - trzy plusy i wpie... znaczy się łomot /> .

Czy achievmenty zdobyte w grze (również w wersji PC) też będą się wyświetlały na forum?
trolling mode off />

A jaki trolling? Według mnie to świetny pomysł.
 
Znaczki musiałyby być bardzo malutkie, albo nasza wizytówka przy każdym poście osiągałaby pół wyświetlanej strony.
Chciałem wymusić potwierdzenie achievmentów w PeCetowej wersji gry
 
Człek wyjeżdża na tydzień, a tu nowe forum szykują na całego. :D

"Będzie się działo, i forumowało,
A gdyby spamu było mało,
To by się Serka zmobilizowało.
Będzie inaczej, będzie radośnie,
Znów uwierzymy, że forek działa."

;)
 
SiulnityMario said:
Człek wyjeżdża na tydzień, a tu nowe forum szykują na całego. :D/>

"Będzie się działo, i forumowało,
A gdyby spamu było mało,
To by się Serka zmobilizowało.
Będzie inaczej, będzie radośnie,
Znów uwierzymy, że forek działa."

;)/>


Ale dlaczego sera...? Dlaczego wynosisz moje troll konto ponad mnie? :D
 
NapoleonPL said:
Ale dlaczego sera...? Dlaczego wynosisz moje troll konto ponad mnie? :D

Daj sobie na wstrzymanie,
I skończ już postów nabijanie.
Na nowym forku pokaż, na co Cię stać,
A brawo Ci zabije forumowa brać.

:p
 
Spamerska w żyłach płynie krew.
Spamowanie, trolling, ziew.
Zasadę prostą w życiu mam:
Jest licznik - to go nabijam.
 
SiulnityMario said:
Daj sobie na wstrzymanie,
I skończ już postów nabijanie.
Na nowym forku pokaż, na co Cię stać,
A brawo Ci zabije forumowa brać.

:p/>



Postków nabijanie,
jest dla mnie jak oddychanie.
Bez niego żyć nie mogę,
więc wybacz ale ciągle to robię.

;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom