Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Na nowym forum pousuwano wiele tematów z poprzedniego (przyznam, że niektórych szkoda). Niektóre z tych tematów śledziłem i teraz wyświetlają mi się ich nagłówki w Śledzonych treściach, co jest na tą chwilę bardziej uporczywe niż pożyteczne. Przydała by się jakaś możliwość pousuwania tego co zbędne. Chyba, że w planie jest przywracanie tych tematów.
 
Przydałoby się również cytowanie selektywne, w sumie aż dziwne, że nie ma tak wygodnej opcji, na tak szlifowanym forum ;)
 
Większość, praktycznie wszystkie, z postulowanych poprawek "przeszły", my sobie z nich doskonale zdajemy sprawę, kwestia więc, nie "czy" będą wprowadzone, a "kiedy", cierpliwości :)
 
Kiedy będzie można zarejestrować np. Wiedźmina 1 na starym profilu żeby zainstalować mu patch 1.4 ?? Po co zakładać nowe konto aby zarejestrować grę na którym nie idzie się zalogować na forum.
 
@Dawid8524

z tego co pamietam, to wyszedl poprawiony patch do W1, ktorego mozna zainstalowac, bez rejestracji.
 
Keth said:
Większość, praktycznie wszystkie, z postulowanych poprawek "przeszły", my sobie z nich doskonale zdajemy sprawę, kwestia więc, nie "czy" będą wprowadzone, a "kiedy", cierpliwości :)

Znaczy wszystko wiecie, tylko nikt nie ogarnia jak to zrobić ?

Od razu mi się przypomniało pewne motto:

"Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa a nikt nie wie dlaczego"
"Teoria jest wtedy, kiedy wszystko wiemy a nic nie działa"
"tutaj łączymy teorię z praktyką, czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego!!" :)

Tak jakoś mi się skojarzyło :)
 
Znaczy, że moc przerobowa programistów jest ograniczona i wszelkie zmiany wymagają czasu (niestety Ciri była u nas przelotnie i obecnie nie mamy magów).

Jednakże większość zaproponowanych zmian jest na liście "do zrobienia" i to kwestia czasu. Bo programiści robią jedną rzecz po drugiej. Ich kompetencji raczej bym nie kwestionował. To profesjonaliści :)
 
Vattghern said:
Ich kompetencji raczej bym nie kwestionował. To profesjonaliści :)

A o ich profesjonalizmie świadczy 12 stron tego tematu :)

Co do propozycji, przydałby się link do forum bezpośrednio ze strony głownej ofijalnej, a nie tylko z działu "Społeczność"
 
Co z tego że jest opcja zmiany nicka jak nie działa
A no i czy jest tu gdzieś dział "rozwój postaci" coś jak na Warowni ? coby można było pogadać o znakach ,szermierce ,alchemi ?
 
Dawid8524 said:
Pobrałem z tej strony i co trzeba się zarejestrować ;/

Co ty chłopie gadasz?? Patch 1.5 nie wymaga rejestracji i ma zdjęty DRM, wgrywasz Wiedźmina, patch 1.5 i grasz.Tak zresztą było już chyba w Platynowej Edycji, zresztą sam przechodziłem TW1 tuż przed premierą TW2 i wprawdzie zarejestrowaną miałem, ale komp od czasu poprzedniej rozgrywki zmieniony więc na pewno nic nie siedziało na rejestrach że się nie czepiał. Wgrałem normalnie, podstawa, potem patch z ER (dokupiłem pudełkowego upgrade z 1.0 do 1.4) i poprawiłem patchem 1.5 i wszystko ładnie działa bez płyty i bez rejestracji.
 
November said:
Co ty chłopie gadasz?? Patch 1.5 nie wymaga rejestracji i ma zdjęty DRM, wgrywasz Wiedźmina, patch 1.5 i grasz.Tak zresztą było już chyba w Platynowej Edycji, zresztą sam przechodziłem TW1 tuż przed premierą TW2 i wprawdzie zarejestrowaną miałem, ale komp od czasu poprzedniej rozgrywki zmieniony więc na pewno nic nie siedziało na rejestrach że się nie czepiał. Wgrałem normalnie, podstawa, potem patch z ER (dokupiłem pudełkowego upgrade z 1.0 do 1.4) i poprawiłem patchem 1.5 i wszystko ładnie działa bez płyty i bez rejestracji.
Pobrałem patch 1.4 a nie 1.5 i trzeba rejestracji a po pierwsze mam zwykłego wiedźmina 1 bo kupiłem dzień po premierze.
 
Gregmastergruda said:
Co z tego że jest opcja zmiany nicka jak nie działa
Mi zadziałał :)

Natomiast nie działa cytowanie, ani całościowe, ani selektywne jak na mój nos...

I dajcie opcję oznaczania forum jako przeczytanego...
 
godblessfiji said:
Z dyskusją o patchach przenieście się do działu z technologią, albo gdzieś :)
Tutaj rozmawiamy o forum ;)

Zgadza się, przepraszam, po prostu na szybko udzieliłem odpowiedzi, przeniosłem sprawę na PW żeby nie robić zamieszania w topicach.
A na dzień dzisiejszy to mam jedno wielkie zastrzeżenie do forum, mianowicie język, połowa opcji jest opisana po angielsku, ja rozumiem że to język międzynarodowy, w szczególności w necie, ale na forum Polskiej gry, na Polskich serwerach, przynajmniej wypadałoby żeby jego Polska Edycja była Polską... Mikołaj Rej coś o tym pisał a widzę że coraz częściej jest to zapominane...
Wstyd trochę...
 
Jako, że większość (wszystkie?) niedoróbek nowego forum jest znana i w toku to zapytam tylko czy na liście znajduje się dodanie na stronę główną przycisku z tym linkiem? A jeśli tak to przy okazji dodajcie też na dole strony możliwość przejścia na kolejne podstrony (mało maślane mi wyszło...) i może opcję oznaczania postów jako przeczytanych też na dół (jak szaleć to szaleć :)
 
Otaku said:
Jako, że większość (wszystkie?) niedoróbek nowego forum jest znana i w toku to zapytam tylko czy na liście znajduje się dodanie na stronę główną przycisku z tym linkiem?
Ten link jakimś szczytem przydatności akurat nie jest. Zwłaszcza przez ograniczony zasięg czasowy i brak podziału na języki. Dużo milej przywitałbym klasyczne zestawienie nieprzeczytanych tematów...

@November
A od kiedy to strona i forum Wiedźmina znajduje się na polskich serwerach? Odkąd pamiętam, wszytko siedzi we Francji:p
 
Dla mnie się sprawdza i jakichś większych różnic między tym a "klasycznym" zestawieniem nie widzę... Przydałoby się tylko usprawnić co nieco.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom