Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
undomiel9 said:
Poza tym o forum mamy oddzielny wątek, scalę z tym... prosimy, żeby nie zakładać nowych tematów bez sprawdzenia, czy nie można się gdzieś dopisać :)

O dzięki. Sorry za zamieszanie. Coś mi w oko temat nie wpadł. Zajmijcie się tym (zwłaszcza cache dla forum) bo robiąc tak dobre gry będziecie zdobywać coraz większą popularność a Wasze forum coraz częściej będzie dostawać zadyszkę :p
 
Mam pytane odnośnie rejestracji Wiedźmina 1. Na pierwszym forum z tego co mi się kojarzy, po rejestracji pokazywała się ikona w profilu użytkownika. Czy to dalej funkcjonuje?
 
Giaur89 said:
Mam pytane odnośnie rejestracji Wiedźmina 1. Na pierwszym forum z tego co mi się kojarzy, po rejestracji pokazywała się ikona w profilu użytkownika. Czy to dalej funkcjonuje?
Na razie nie funkcjonuje, ale propozycja była już gdzieś wcześniej zgłaszana i być może pojawi się przy jakiejś aktualizacji forum.
 
Czy to forum jest już tak sobie zostawione ?
Bo minęło już kupę czasu i dalej minus jest plusem i odwrotnie !
Dlaczego pod moim nickiem pisze "Members" i nic więcej nie ma ?
Po za tym siedząc na tym forum ma się wrażenie że jest opustoszałe , nie widać użytkowników zalogowanych
No i fajnie było patrzeć z pierwszym wiedzminem jak rośnie ilość użytkowników ,coś grubo ponad milion powinno być,ale nie wiadomo

Pytam się co jest lepsze w tym forum od poprzedniego pod względem dopracowania ,funkcjonalności dajmy na to
 
Błędy są zgłoszone i poprawiane. Nas też nie cieszy, że poprawki nie są implementowane w czasie rzeczywistym.
 
Forum doczekało się paru usprawnień, liczba postów i status (on - offline) użytkownika, no i znaczniki nowych i nieprzytaczanych postów przy ikonach działów na tablicy, które na razie nie mają większego sensu. Do czasu kiedy pojawi się opcja oznacz (wszystko) jako przeczytane, no chyba, że komuś się chce klikać we wszystkie tematy, we wszystkich 32 stronach "dyskusji ogólnych", by znaczek zniknął i przy okazji zaczął pełnić swą funkcję w sposób zgodny z zamierzonym. xD
 
Małymi kroczkami, ale ku normalności. ;)

Dla mnie ekstra, następne poproszę 'pierwszy nieprzeczytany post'. Tego mi najbardziej brakuje. Jeśli nie może samo skakać tam po kliknięciu na temat, to niech chociaż będzie jakiś 'skoczek', który by to robił.
 
Narsereg said:
Forum doczekało się paru usprawnień, liczba postów i status (on - offline) użytkownika, no i znaczniki nowych i nieprzytaczanych postów przy ikonach działów na tablicy, które na razie nie mają większego sensu. Do czasu kiedy pojawi się opcja oznacz (wszystko) jako przeczytane, no chyba, że komuś się chce klikać we wszystkie tematy, we wszystkich 32 stronach "dyskusji ogólnych", by znaczek zniknął i przy okazji zaczął pełnić swą funkcję w sposób zgodny z zamierzonym. xD


A kliknij na ten żółty znaczek ;)
 
Hejka
Posiadam oryginalnego Wieśka, po wgraniu nowego patch 2.0, ponownie uruchomiłem kampanie no i małe zdziwienie mnie dopadło, podczas sceny łóżkowej z Triss w roli głównej, posiada ona dość inne walory tzn ma ciało Letho ... nie wiem jak się tego "pozbyć" nie mam pirata, zakupiłem z serwisu GOG.
 
Ho ho, jak to się teraz wszyscy boją klikać :D


@Zajex, a rzuć okiem do działu Technologa TW2? Bo to kompletnie nie ten wątek...
 
Nie wiem, co się stało z tamtym starym-nowym tematem o forum - opiniach, sugestiach, błędach i innych pierdołach, bo mi gdzieś zniknął ze śledzonych treści, więc atakuję tutaj ;P

No, widzę, że trochę przybyło znaczników przy avatarach, jest wreszcie lampka online/offline, jest ilość wysłanych postów, jest miejsce zamieszkania, są jakieś arenowe rankingi i punktacje (aż z niepokojem przypomniały się zamierzchłe czasy Versusa i całego związanego z nim syfu, łezka się w oku zakręciła ;P), no fajnie... Ale co z tym?

Tytuł użytkownika

Twój tytuł użytkownika jest pokazywany opok posta, który napiszesz


No tak, tylko czemu tego ciągle nie ma? Po co więc taka opcja? ;P Co ciekawe, czasami przez chwilę widać ten tytuł, gdy nie zdąży się załadować strona, ale później znowu znika ;P Nie można tego w końcu jakoś naprawić? ;P

Acha, i co z moimi odznakami ze starego forum? Oddawać mi je i to już! ;P
 
A i licznik postów chyba źle działa :) Widziałem np., że ktoś ma 9 postów w profilu a pokazuje mu pod awkiem 0. Mi za to pokazuje o 2 więcej pod awkiem niż mam w profilu. xD
 
Hostile said:
No tak, tylko czemu tego ciągle nie ma? Po co więc taka opcja? ;P Co ciekawe, czasami przez chwilę widać ten tytuł, gdy nie zdąży się załadować strona, ale później znowu znika ;P Nie można tego w końcu jakoś naprawić? ;P
Acha, i co z moimi odznakami ze starego forum? Oddawać mi je i to już! ;P
Już o tym chyba kiedyś pisałem. Te tytuły, o których mówisz, widać na przykład przy korzystaniu z mobilnej wersji forum. Wersja pełna ma trochę funkcjonalności ukrytych:p
 
Coś się Wam porąbało w wyświetlanej liczbie postów. Obcina ich ilość wszystkim o mniej więcej połowę.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom