Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
ser-ek said:
Ok, dzięki.

I jeszcze jedno: Nie da się połączyć postów pisanych sprzed startu forum na tym disqus z tymi z konta po tym samym emailu?


Niestety taka opcja nie wchodzi w grę. Disqus był chwilowym rozwiązaniem, które niestety potrwało trochę dłużej niż przewidywały założenia.
 
MM360 said:
Niestety taka opcja nie wchodzi w grę. Disqus był chwilowym rozwiązaniem, które niestety potrwało trochę dłużej niż przewidywały założenia.

O zgroso... "Trochę" to TROCHĘ za mało napisane...! :D
 
Wywalić emoty, pasują do tego forum, jak jednorożce, do Matrixa. Nowy system przyznawania orenów chyba inspirowany systemem oceniania postów (użytkowników) z "GameTrailers.com" . Stary był lepszy, bo teraz namnoży się "hejtowanie" czyli minusowanie wszystkich bez wyjątku i bez względu na treść postów użytkownika, którego nie lubimy. Wywalić możliwość minusowania postów, mocno ograniczyć pule orenów do rozdania w konkretnym przedziale czasu, a najlepiej przywrócić stary system.

Ogarnąć chaos w nowych działach i przyporządkowanych im postach. W panelu prześlij ten temat wyalić ikonke google buzza, którego nikt nie używa i zapodać +G...

P.S. Jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze była sprawa łączenia kont. Chodzi o konto zakładane przy okazji rejestracji gry i konto forumowe. Z tego co pamiętam przy okazji tego pierwszego była jakaś notka, że konta się potem połączy.
 
pioo said:
A jak się zmienia hasło??

I to jest kluczowe pytanie. System wygenerował mi zapomniane hasło, ale jakoś nie mogę nigdzie znaleźć w ustawieniach profilu możliwości jego zmiany. Te krzaki wygenerowane przez system nadają się średnio do zapamiętania ;)
 
Obecny system przyznawania Orenów to nic innego jak standardowy system reputacji na skrypcie IPB. Tak samo z emotami ;].
 
vonscheisse said:
Obecny system przyznawania Orenów to nic innego jak standardowy system reputacji na skrypcie IPB. Tak samo z emotami ;].

No jak zwał, tak zwał. Dodatkowo rozwiązanie to spowoduje, że w ciągu paru dni namnożą się użytkownicy z setkami orenów. Zapewne wielu z was zna pojęcie inflacji i jej konsekwencje :].
 
ej mi tez zjadlo oreny, troche nieuczciwe, chcem je spowrotem, kliknijta na mnie 129 razy pls :D



kto mi orena kliknie, bedzie bogaty i bedzie mial powodzenie w kobietach, kto tego nie uczyni spodka go koniec świata jeszcze w tym roku ;p
 
A ja mam pytanie co z galeriami z grafiką od userów?

Nie wyświetla większości prac bo jest limit na ilość w jednym poście...

Dla przykładu:

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/16066-galeria-jimpa-nowe-wydanie-ankieta/


I jako nick osoby, co napisała ostatni post wyświetla nick osoby, co temat założyła.
 
Ech... a ja swojego loginu ze starego forum nie pamiętałem i musiałem założyć nowe. Wiele nie straciłem, ale mojego maila nie przyjmie. Opcja "Przypomnij hasło" i "Przypomnij login" to mus.

Do tego poprawcie grafikę przy pisaniu nowego posta. Jest po prostu brzydko. Tekst podglądu poprzednich postów nie mieści się w ramkach, ma dziwną czcionkę...

W końcu forum. :)
 
U mnie jak klikam na + to autor posta dostaje + czyli w porządku. Ale podpowiedzi pojawiające się po najechaniu na +/- faktycznie są odwrotnie. Używam Google Chrome.
Jaka jest różnica między zdjęciem a awatarem. Gdzie pojawia się które? Jest jakaś reguła?

Jeszcze co do +/-. Jakie są limity? Bo nie przypominam sobie bym dawał negatywa (może jednego) a gdy chciałem dostałem informację o przekroczeniu limitu. Z kolei pozytywów przyznałem z 10 nim sięgnąłem limitu.
I bez problemu przyznałem pozytywa samemu sobie :). Tak chyba nie miało być.
 
Narsereg said:
Wywalić emoty, pasują do tego forum, jak jednorożce, do Matrixa. Nowy system przyznawania orenów chyba inspirowany systemem oceniania postów (użytkowników) z "GameTrailers.com" . Stary był lepszy, bo teraz namnoży się "hejtowanie" czyli minusowanie wszystkich bez wyjątku i bez względu na treść postów użytkownika, którego nie lubimy. Wywalić możliwość minusowania postów, mocno ograniczyć pule orenów do rozdania w konkretnym przedziale czasu, a najlepiej przywrócić stary system.
(...)

Patrząc na poprzednie posty, łacno dostrzec, że nie jestem jedyną osobą, której oznaczenia przy +/- wyświetlają się na opak. W ten właśnie sposób nieopatrznie "zminusowałem" post cytowanego przeze mnie użytkownika, choć miałem zgoła inne zamierzenie. Warto to poprawić, bo zanim niektórzy odnotują ten fakt, może być różnie. :)
 
Zgłosiliśmy kwestię zmiany hasła oraz 'orenów', więc już o tym nie musicie pisać po raz 2334 ;)
 
undomiel9 said:
Zgłosiliśmy kwestię zmiany hasła oraz 'orenów', więc już o tym nie musicie pisać po raz 2334 ;)
No to lipa bo powinna być jeszcze zgłoszona opcja zmiany nicku
Czy znowu musimy napisać o tym 2334 razy ?
hy hy
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Gregmastergruda said:
No to lipa bo powinna być jeszcze zgłoszona opcja zmiany nicku
Czy znowu musimy napisać o tym 2334 razy ?
hy hy

Też zgłoszona, ale 1337 razy :p

Spoiler działa, po prostu póki co trzeba go ręcznie wpisywać [ spoiler ] Tekst [ /spoiler ] ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom