Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

Temat do wypisywania wszelkich zauważonych przez nas bugów W SPRAWIE FORUM - bez krępacji dodajmy roboty REDanii w te piękne, słoneczne dni! :)

Temat od bugów w grze jest tutaj: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22206-patch-14/
 
Po przejściu z Forum na Home, wylogowuje usera.
W czasie przebywania na Forum link do newsów prowadzi na Forum.
Brak linku do Forum w społeczności w przypadku gdy na nim już przebywamy.
 
No wiesz;) Nie miałem jednego. Miałem coś koło dziesięciu, jak nie więcej. Chociaż przez kwartał zapomniałem ile miałem dokładnie.
 
Nie wyświetla się poprawnie kto napisał ostatni post. Zamiast tego jest tylko nick tego kto założył temat. Hehe mam tylko o jednego orena mniej niż Wallace:)

@down

Dodałem Ci dla równowagi

@Wallace

4 razy się zminusowałeś?? Bo ja Ci dałem jednego plusa a tu widzę, masz -3.
 
Chyba rozpracowałem nowe oreny. Dostaje się je za fajowskie posty.

I chyba można przyznawać samemu sobie, a do tego nie widać kto cię "nakarmił".

EDIT: Właśnie "znielubiłem" własnego posta i straciłem 1 orena.
 
mam tu taki jeden Bug,

Nvidia 3D Vision,po ostatnim Patchu nie idzie Grac.
Gra smiga dobrze, ale zato cienie ktore powinny byc w 3D sa w 2D.

macie nato jakes rozwiazanie?
 
Ja na najnowszej wersji alpha Opery nie mogę z jakiejś zagadkowej przyczyny korzystać z pełnej edycji odpowiedzi - posty mogę pisać jedynie za pomocą tzw. szybkiej odpowiedzi.

Przy szybkiej odpowiedzi tekst na buttonie wysyłającym post pochodzi chyba z angielskiej wersji forum - jest "POST", zdecydowanie bardziej po polsku byłoby "Wyślij".

Pozdrawiam
 
Witam

Po wgraniu patcha 1.3 z ustawień wypadły wszystkie możliwe do ustawienia rozdzielczości powyżej 1024x768. Sterowniki są najnowsze. Z tego co wiem to nie jest to odosobniony problem. I przeinstalowanie gry nie rozwiązuje problemu.

Czy ktoś wie jak to rozwiązać?
 
Godzina interakcji na forum podawana jest w formacie 12. godzinnym - warto by chyba zmienić to na 24. godzinny, choćby dla nas. Albo dać możliwość skonfigurowania tego w profilu.
Angielskie POST zamiast Wyślij.
 
Jak chce znaleźć posta ze starego forum wyskakuje mi :

"Wystąpił błąd

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewien jak używać funkcji lub nie wiesz dlaczego masz ten komunikat, spróbuj zobaczyć do plików pomocy aby uzyskać więcej informacji.

[#10342] Nie można określić, w którym forum znajduje się ten temat. "

Po drugie wróćcie do starego systemu orenów i wywalcie te badziewne emotikoy. Te są strasznie brzydkie ...
 
Przy otwieraniu tematów wyskakuje zapytanie o login i hasło.

Ktoś też tak ma? ;) Da się z tym żyć, ale troszeczkę upierdliwe toto.
 
Ja tylko dla ścisłości - tutaj proszę raportować bugi nt. forum, bo widzę, że i problemy z W2 się tutaj pojawiają :)

Propozycje zmian w patchu 1.4 - TUTAJ
Własne problemy z grą - proszę kierować się do TEGO działu.
 
szypek26 said:
Ja tylko dla ścisłości - tutaj proszę raportować bugi nt. forum, bo widzę, że i problemy z W2 się tutaj pojawiają :)

Zaraz wam machnę odpowiedni temacik i zalinkuję.

Tak, tak, Szypku, zmień w ogóle nazwę tego tematu na coś z Forum związanego ;) Temat od bugów w grze przyjął się jako "Patch 1.4" ;)

BTW.
Przydałby się dział Forum - sprawy techniczne, przynajmniej na razie, żeby tam zgłaszać błędy z samym Forum.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom