Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Uhh jaka ulga, myślałem, że zapomniałem login i hasło . Dobrze, że forum nareszcie otwarte :) Panowie bierzemy się do roboty!
 
Opcja "Odpowiedz" nie uwzględnia cytatów z posta, na który chcemy odpowiedzieć. Ja rozumiem, że w ten sposób nie tworzą się "piramidki", ale z nimi było czytelniej - wiadomo było o co kaman w poście.
 
Czy 2 posty tego samego użytkownika łączą się w całość?

E: Nie. Od tego zawsze była opcja "edytuj" ;)
Vatt
 
Forum jest na pierwszy rzut oka ok, ale...
BIAŁO TU!

Cała strona jest w szarej / ciemnej tonacji, jednak pole do pisania posta oraz strona informująca o przekierowaniu są białe ;/
 
oskarroza said:
Forum jest na pierwszy rzut oka ok, ale...
BIAŁO TU!

Cała strona jest w szarej / ciemnej tonacji, jednak pole do pisania posta oraz strona informująca o przekierowaniu są białe ;/

Lepiej widać na białym IMO.
 
oskarroza said:
Forum jest na pierwszy rzut oka ok, ale...
BIAŁO TU!

Cała strona jest w szarej / ciemnej tonacji, jednak pole do pisania posta oraz strona informująca o przekierowaniu są białe ;/
No fakt lepiej pisać białymi literkami na czarnym tle
 
nie od razu na czarnym tle, ale na... jakby to ująć, ciemniejszym. Moim zdaniem biel się za mocno gryzie z resztą strony.
 
Witam! Mieliście może też taki problem, że nie mogliście się danymi ze starego forum bo wywalało wam błąd w stylu "nie masz uprawnień, żeby wyświetlić to forum" (sorry ale piszę z pamięci, a nieźle mnie to wnerwiło). Proszę o szybką odpowiedź ;)
 
Być może zbanowali moje stare konto, ale ja się pytam "dlaczego kurna?!". Sorry ale nie mam siły do tego... od wczoraj próbuję się zalogować i hoy, musiałem założyć nowe konto do którego pewnie zapomnę loginu...
 

Guest 3236067

Guest
Adamus said:
Witam! Mieliście może też taki problem, że nie mogliście się danymi ze starego forum bo wywalało wam błąd w stylu "nie masz uprawnień, żeby wyświetlić to forum" (sorry ale piszę z pamięci, a nieźle mnie to wnerwiło). Proszę o szybką odpowiedź ;)
Ja Musiałem Stworzyć Nowe Konto
 
Ja miałem to samo, utworzyłem nowe konto, nie denerwujmy się, fajnie że w ogóle forum powstało i powinniśmy się z tego cieszyć :)
 
Przede wszystkim zabronić dodawania orenów sobie samemu. Słyszałem, że jest to możliwe. I nie wątpię, że jeden michałek z drugim w ten sposób nazbierają ich niebagatelną ilość.
 
undomiel9 said:
Nie bardzo rozumiem, jak mogłeś się logować od wczoraj, skoro forum stanęło dzisiaj ;>
Możliwe, że to było już dzisiaj (już nie ogarniam tych dat i godzin) ;) w każdym razie od kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu godzin...
 
W każdym razie zgłoszone, gdzie trzeba, a wątek doczepiam do tematu o błędach z forum.
Nie zakładajcie nowych tematów bez potrzeby, ok?
Wiemy, że każdy problem jest ważny, ale forum się nam zaraz skończy, kiedy każdy zacznie wyliczać swoje :D
 
dodajcie obok avatara jakieś informacje o użytkowniku, posty, rangi czy inne oreny :) a po drugie, gdzie opcja oznaczenia forum jako przeczytanego?
 
Dobra, pierwszy nurtujący błąd - czemu najeżdżając na plusa przy postach wyświetla się napis "Głosuj na nie", a najeżdżając na minusa "Głosuj na tak"? Cholernie mylące! ;P

No i przydałoby się lepsze tłumaczenie polskiej wersji forum, a nie takie z translatora z kfiatkami w stylu:

Forum Dyskusyjne
zawartość Hostile

Istnieją 15 przez Hostile
(Wyszukiwanie ograniczone do 01 August 10)

:p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom