Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Ja mam wydaje się poważny błąd. W "trybie" pełnej edycji nie mogę wysłać postów! Przynajmniej jeszcze nie zauważyłem przycisku za to odpowiadającego. Pod oknem wpisywania teksu mam tylko załączniki i tyle. Działam na operze 11.50.
 
Heh, czy jeśli będę "polubiał" wszystkie swoje posty to kiedyś stanę się fajny? :p

Wow, jakie fajne emotki tu mają, a ja cię nie kręcę!
 
Przy zmianie języka trzeba się ponownie logować. Tak ma być?
Na liście tematów w kolumnie "Ostatni post" tak naprawdę znajduje się informacja o tym kto założył dany temat.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Garram said:
Przy zmianie języka trzeba się ponownie logować. Tak ma być?
Na liście tematów w kolumnie "Ostatni post" tak naprawdę znajduje się informacja o tym kto założył dany temat.

Wylogowanie: wylogowuje raz. Przynajmniej mnie. Jakby chciał oddzielnego logowania na EN i na PL. Nie, tak nie powinno być.

Ostatni post: tak, WIEMY, zgłaszane 1000 razy :p
 
U mnie znowu jest tak że jak chcę się zalogować to wywala mi błąd, muszę wpisywać loginy jeszcze raz i wywala znowu ale wyświetla jako zalogowany WTF?!
 
Widziałam gdzieś opcję wyłączenia emot, a teraz za Chiny ludowe nie umiem jej z powrotem odnaleźć. Jakieś wskazówki?

@Vatt

Ooo, dzięki ;)
 

Vattier

CD PROJEKT RED
zi3lona said:
Widziałam gdzieś opcję wyłączenia emot, a teraz za Chiny ludowe nie umiem jej z powrotem odnaleźć. Jakieś wskazówki?

Użyj pełnej edycji posta -> opcje (rozwiń) -> użyj emoticons (odznacz)

;)
 

RaV47

Forum veteran
Fajnie jakby była opcja swobodnego przeskakiwania pomiędzy polskim forum a tym ogólno światowym.
 
Tak troszeczkę z innej beczki. Popatrzcie co wyskakuje przy próbuje zobaczenia starszych tematów: Nie można określić, w którym forum znajduje się ten temat. Nawet bot się tutaj gubi.

Swoją drogą, będzie w przyszłości możliwość zobaczenia starszych tematów? Czy niestety uleciała ona bezpowrotnie? :(
 
Keth said:
Jakich starszych tematów dokładniej?


Jak wyżej, starsze topici zostawiliście na starych maszynach a tu zgraliście tylko indeks?
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Zapewne coś z Aktualności. Już ktoś wspominał, że nie może wejść do jednego z tematów. Okazało się, że był w aktualnościach.

Podobnie zapewne się dzieje z tematami z forum VS.
 
Vattghern said:
Zapewne coś z Aktualności. Już ktoś wspominał, że nie może wejść do jednego z tematów. Okazało się, że był w aktualnościach.

Podobnie zapewne się dzieje z tematami z forum VS.

Zobacz post wyżej, dzieje się tak z większością tematów ze starego forum.
 

Keth

Ex-moderator
thantor said:
Jak wyżej, starsze topici zostawiliście na starych maszynach a tu zgraliście tylko indeks?

Niektóre tematy nie zostały poprzenoszone do nowych działów, np z aktualności czy versusa. Poprawimy, aby w wyszukiwarce pokazywały się póki co tylko właściwe tematy.
 
Ja chciałem jeszcze dodać od siebie że fajnie by było aby pojawiła się możliwość dodania W1 i W2 do profilu. Czyli zarejestrowanie gry w profilu. Nie wiem jak to wyrazić w słowach :)
 
Keth said:
Niektóre tematy nie zostały poprzenoszone do nowych działów, np z aktualności czy versusa. Poprawimy, aby w wyszukiwarce pokazywały się póki co tylko właściwe tematy.

Aha, czyli zamierzacie zostawić starsze tematy do archiwizacji, ew. kosza, tak? W temacie W2: wymagania sprzętowe zrobiłem kiedyś z Szypkiem pokaźna listę traktującą o tym jak Wiedźmin powinien działać etc. (Ranking kart graficznych również) - Niezbyt miło by teraz było gdyby to wszystko przepadło.
 
Vattghern said:
Zapewne coś z Aktualności.

Tak, dokładnie. Nie można wejść do żadnych tematów, dotyczących postaci, dzienników developerskich i innych, które znajdowały się w Aktualnościach. Szkoda, bo chciałem sobie odświeżyć nieco pamięć... No nic, jakoś przeboleję ich brak.
 
Co z tego, że sobie orenki nazbieracie ,skoro nie wiadoma jest przyszłość graczy z versusa skoro nawet działu versusowego nie przygotowali.
Jestem weteranem tej gry i mam nadzieję że sobie o nas przypomną.
Życzę miłego grania.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom