Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
@Up

Panie, zdublował Pan posta. :D

A ja skorzystam z okazji i nabije kolejnego: dlaczego nie pokazuje awatarów, gdy wchodzi się na profil jakiegoś użytkownika? W prawym górnym rogu wszystko jest. W ustawieniach również, ale ciągle wgrywam i wgrywam awatar na nowo i nic się nie pokazuje. Przykre...

@Down: To również nie działa. I problemem też nie jest rozmiar zdjęcia, bo wgrywałem przed chwilą rozmaite kombinacje i dalej nic. :'(

E: Dopiero po zmianie awatara i zdjęcia na inne, zadziałało. :)
 
-Kratos- said:
@Up

Panie, zdublował Pan posta. :D

A ja skorzystam z okazji i nabije kolejnego: dlaczego nie pokazuje awatarów, gdy wchodzi się na profil jakiegoś użytkownika? W prawym górnym rogu wszystko jest. W ustawieniach również, ale ciągle wgrywam i wgrywam awatar na nowo i nic się nie pokazuje. Przykre...

Tam zdaje się pokazuje "zdjęcie użytkownika". Spróbuj wstawić avatar także jako zdjęcie swoje ;)
 
MM360 said:
Niestety taka opcja nie wchodzi w grę. Disqus był chwilowym rozwiązaniem, które niestety potrwało trochę dłużej niż przewidywały założenia.

Dobrze, że nie ma takiej opcji. Niech ten "flejm hejterów" pozostanie wyłącznie w pamięci Google. I tylko tam. Bo Disqus zmienił się w Disgust.
 
A ja się pytam się, kim jest ostatnia postać w zakładce postacie? Czy też może kim miała być, bo widzę, że slot skasowany. Co do forum: dużo lepsze od poprzedniego, ale można by lekko przyciemnić tło, dodać opcję usuwania swych postów/tematów i resztę usprawnień, których propozycje już padły.
 
Mam dwie uwagi. Po pierwsze nie mogę znaleźć możliwości przejścia od razu na ostatnią stronę danego tematu, co po pewnym czasie jest lekko irytujące. Po drugie gdy nie używam szybkiej odpowiedzi tylko funkcji "odpowiedz" na dole strony nie mam możliwości wysłania posta. Jest tylko możliwość dodania załącznika, nic więcej. Być moze to nie błędy tylko moja ślepota, ale do tej pory nie miałem problemów ze wzrokiem :]. Dodam, że korzystam z najnowszej Opery.
 
Pod newsami na głównej powinien być jakiś odnośnik do możliwości napisania komentarza w konkretnym temacie dot. tegoż newsa.
 
Błedy na forum:
- brak możliwości po zalogowaniu zmiany hasła, czegoś takiego nie widzę.
- po nacisnieciu górnych np. Home brak widocznego zalogowania się, po nacisnieciu zaloguj sie pokazuje ze jestem zalogowany.
 
Firnomir polecił mi przekazać, że forum kaszani mu się w momencie, gdy się próbuje zalogować i nie może w żaden sposób z niego korzystać :p Pstryknął nawet screena, trochę go imageshack sponiewierał, ale najważniejsze widać:

http://img845.imageshack.us/img845/6683/forumbug.jpg
 

jiti

Forum veteran
Powiem szczerze że nie chce mi się czytać tych 6 stron więc tak na szybko wymienię co mi się w oczy rzuciło:
1. Belka nawigacyjna u dołu strony musi być i koniec kropka.
2. Albo zlikwidujcie oreny w ogóle albo oddajcie te zbierane przez 2 lata ;)
3. źle wyświetla mi ostatniego użytkownika który napisał post (wyświetla twórcę tematu chyba z tego co zauważyłem)
4. "Głosuj na nie" przy plusie oraz "głosuj na tak" przy minusie? tylko dla mnie to dziwne (Tak BTW do czego to służy?)
5. Czy wprowadzono jakieś ograniczenie w prywatnych wiadomościach?! bo mam w profilu informację ze folder PW jest pełen...
6. Na głównej stronie forum powinno być widać czy w jakimś dziale są nowe wiadomości - tak jak to miało miejsce w poprzednich wersjach forum

Ogólnie forum 1000 razy lepsze niż poprzednie (ale nie wiem czy to komplement) więc nawet nie wiem do czego się przyczepić.
 
Ja mam taki głupi problem jestem na stronie i klikam zakładkę np wiedźmin 2 to jestem wylogowany a wchodzę w społeczność i ogółem to jestem zalogowany.
 
Dawid8524 said:
Ja mam taki głupi problem jestem na stronie i klikam zakładkę np wiedźmin 2 to jestem wylogowany a wchodzę w społeczność i ogółem to jestem zalogowany.

Chyba wszyscy to mają, dopisałem do listy, powinno być poprawione niedługo :)
 
W sumie nie mam pojęcia czy to błąd, czy celowa zagrywka, ale i tak zgłoszę. Dlaczego temat: Fabuła W2 - błędy i nieścisłości., który jest w dziale: W2: Dyskusja o fabule i questach jest w Dyskusji Ogólnej? I to w dodatku bez wyświetlanej liczby odpowiedzi, nowych postów, czy śledzenia tematu? Czyżby nieudane przeniesienie wątku? :p

Aha i czy panel użytkownika, który kiedyś był po prawej stronie każdego napisanego posta, powróci? Czy to kolejna strata, którą trzeba przeboleć?
 
Przydałoby się powiadomienie podczas wysyłania wiadomości, które informuje, że w trakcie jej pisania ktoś dodał kolejnego posta. Coś takiego było na poprzednim forum, przydałoby się i teraz.

Przy wstawianiu linków nie wyróżniają się one niczym od reszty tekstu, mogłyby być chociaż pogrubione. Przykład tutaj.

4. "Głosuj na nie" przy plusie oraz "głosuj na tak" przy minusie? tylko dla mnie to dziwne (Tak BTW do czego to służy?)

Z tego co widzę, głosy na tak przyznają nam oreny.
 
Wallace said:
Czy forum mogłoby mnie informować, że mam w profilu jakieś nowe komentarze albo wiadomości?

Zgłosiłem już dawno, bo też mnie to irytuje, powinno być w tym tygodniu dodane :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom