Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
-Kratos- said:
W sumie nie mam pojęcia czy to błąd, czy celowa zagrywka, ale i tak zgłoszę. Dlaczego temat: Fabuła W2 - błędy i nieścisłości., który jest w dziale: W2: Dyskusja o fabule i questach jest w Dyskusji Ogólnej? I to w dodatku bez wyświetlanej liczby odpowiedzi, nowych postów, czy śledzenia tematu? Czyżby nieudane przeniesienie wątku? :p

Przenoszenie tematów tutaj jest trochę dziwne, a raczej to, co po nim zostaje, spróbujemy to jakoś zmienić :)


-Kratos- said:
Aha i czy panel użytkownika, który kiedyś był po prawej stronie każdego napisanego posta, powróci? Czy to kolejna strata, którą trzeba przeboleć?

Jaki panel?
 
Czemu pod nickiem Jest "Members" a nie "Użytkownik" lub jakaś ranga? (O ile takie są)
O ile mnie wzrok nie myli to jest to polskie forum a nie zagraniczne...
 
Sanders175 said:
Czemu pod nickiem Jest "Members" a nie "Użytkownik" lub jakaś ranga? (O ile takie są)
O ile mnie wzrok nie myli to jest to polskie forum a nie zagraniczne...


Jeszcze nie wszystko jest przetłumaczone, pewnie zmieni się na "użytkownik", bo rang nie ma, póki co.
 
Keth said:
Jaki panel?

Fakt, może źle się wyraziłem. Przy każdym niegdyś poście, po prawej jego stronie była: liczba postów, to czy użytkownik jest teraz dostępny, otrzymane oreny itp itd. Teraz jest to w profilu użytkownika co nieco mnie irytuje, bo trzeba sto razy kliknąć, żeby zobaczyć czy ktoś jest np. obecnie na forum.

Powróci coś takiego, czy raczej nie? Ponieważ wtedy wszystko fajnie było od razu widoczne. A teraz zrobiło się lekkie zamieszanie... :(

E: @Down: Haha :D Fakt, po lewej...
 
-Kratos- said:
Fakt, może źle się wyraziłem. Przy każdym niegdyś poście, po prawej jego stronie była: liczba postów, to czy użytkownik jest teraz dostępny, otrzymane oreny itp itd. Teraz jest to w profilu użytkownika co nieco mnie irytuje, bo trzeba sto razy kliknąć, żeby zobaczyć czy ktoś jest np. obecnie na forum.

Powróci coś takiego, czy raczej nie? Ponieważ wtedy wszystko fajnie było od razu widoczne. A teraz zrobiło się lekkie zamieszanie... :(


Po lewej stronie postu :p Optuję za przywróceniem tego, mam nadzieję, że się uda :)
 
Dodam jeszcze od siebie, że stare avatary zostały automatycznie przeskalowane, przez co większość wygląda niezbyt ciekawie. Choć są i plusy tego rozwiązania... wcześniej na ten przykład widziałem avatara zi3lonej jako zieloną plamę, na zielonym tle, a po zmianie forum dopatyrzyłem się cycków, a jak wiadomo: są cycki jest okejka. :]
 

jiti

Forum veteran
-Kratos- said:
Jest taka opcja. Tylko, że (znowu) dostępna w profilu użytkownika.

Gdzie?

Dla jasności chodzi mi o listę użytkowników którzy są Online.
 
Bardziej zaawansowany panel "zarządzania"znajomymi mam dostępny tylko z poziomu maila z informacją, że ktoś chce takowym zostać. Albo nie mam pojęcia, jak się do niego w inny sposób dostać.
 
Lista użytkowników online wkrótce będzie. Tak jak i ilość postów i status on/offline przy awatarze.
 
jiti said:
Dla jasności chodzi mi o listę użytkowników którzy są Online.

Aaa, no niestety. Wszystkich nie wyświetla, trzeba po kolei wchodzić w profile użytkowników, żeby zobaczyć, czy są i co robią.

jiti said:

Panelik po lewej stronie i "Obecnie".

jiti said:
Lista użytkowników online wkrótce będzie. Tak jak i ilość postów i status on/offline przy awatarze.

Elegancko. :)

@Down: Ponieważ wyłączyłeś je tylko u siebie w postach. Ja u siebie nie wyłączyłem, to je widzisz. To działa chyba na takiej zasadzie...
 
Pytanie parę osób wypowiadało się o opcji, która pozwala wyłączyć emoty. Czy chodzi konkretnie o: "Opcje posta" -> "Włączyć emoticons?"...? Bo to działa, ale emot nie widzę jedynie w swoich postach, u całej reszty już są.
 
Narsereg said:
Pytanie parę osób wypowiadało się o opcji, która pozwala wyłączyć emoty. Czy chodzi konkretnie o: "Opcje posta" -> "Włączyć emoticons?"...? Bo to działa, ale emot nie widzę jedynie w swoich postach, u całej reszty już są.


Niestety póki co tylko ta jedna opcja jest, z tego, co wiem.
 
Takie pytanko: Limit 50 PW w skrzynce jest tylko tymczasowy, prawda? Naprawdę nie chcę się pozbywać tych kilkuset wiadomości, które uzbierałem przez ostatnich kilka lat:/
 
Gower said:
Takie pytanko: Limit 50 PW w skrzynce jest tylko tymczasowy, prawda? Naprawdę nie chcę się pozbywać tych kilkuset wiadomości, które uzbierałem przez ostatnich kilka lat:/


Tak, prosiłem już o zmianę, powinno być poprawione niedługo.
 
Mam pytanie,
czy dział versus zostanie przywrócony ?
bo narazie widze ze jak ledwo zostanie zalozony temat o versusie to moderatorowie go zamykaja tak jak by spolczensc vs byla traktowana jak wyrzutki :(

Stad prosze o udzielenie informacji publicznie, jesli jest w planach przywrócenie tego dzialu to prosze o podanie przyblizonej daty, a jesli nie to szczere oznajmienie ze dzialu versus juz nigdy nie bedzie na tym forum.

z góry dziekuje.
 
Alchiles said:
Mam pytanie,
czy dział versus zostanie przywrócony ?
bo narazie widze ze jak ledwo zostanie zalozony temat o versusie to moderatorowie go zamykaja tak jak by spolczensc vs byla traktowana jak wyrzutki :(

Stad prosze o udzielenie informacji publicznie, jesli jest w planach przywrócenie tego dzialu to prosze o podanie przyblizonej daty, a jesli nie to szczere oznajmienie ze dzialu versus juz nigdy nie bedzie na tym forum.

z góry dziekuje.


Z tego, co wiem, to niedługo będzie oświadczenie w tej sprawie.
 
Haha:D Znalazłem listę użytkowników online (mam nadzieję, że nie był to jakiś wielki sekret:p)

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?app=members&module=online

Tak, teraz możecie mnie nakarmić nowymi Orenami;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom