Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Keth said:
Z tego, co wiem, to niedługo będzie oświadczenie w tej sprawie.


Oświadczenie ? to brzmi dość poważnie, ale jak ma być oświadczenie w tej sprawie to oczywiste jest ze bedzie ono mówilo o tym że dział versus nie zostanie przywrócony i ze koniec z VS ;p , stad mi się drugie pytanie narzuciło, bo gra przegladarkowa the witcher versus padla wielu graczom do gustu, ale skoro koniec ze wsparciem od strony forum to czy czasem CDPR nie szykuje jakieś swojej własnej wersji przegladarkowej gry :)


oczywiscie z góry dziekuje za wszelka odpowiedz ^^
 
Tak szczerze, to nic o tym nie wiem, ale myślę, że niedługo się wszystko wyjaśni :)
 
Ach no w trakcie użytkowania nasunęła mi się jeszcze taka myśl, coby dodać opcję "oznacz jako przeczytane". To tż pomaga ogarnąć chaos.
 
To ja jeszcze troszeczkę pomarudzę... :)

W niektórych tematach nie wyświetlają obok nazwy numery wszystkich stron. Przykładowo: w wątku "Forum - błędy, bugi, propozycje ulepszeń." wszystko gra, ale już np przy: "Co myślicie o sporze z Bandai Namco" pokazuje jedynie jedną zapisaną stronę.
 
- Jak już kilkukrotnie pisano, opcja zmiany hasła musi być.
- Jeśli jakieś działy nie zostały przeniesione, to wyszukiwanie mogłoby ich nie uwzględniać. Jeśli co drugi wyszukany wątek nie może być odnaleziony (tu chodzi o komunikat po kliknięciu w któryś z wyników wyszukiwania), to jest to dosyć irytujące.
- Wyszukiwanie IMO powinno uwzględniać tylko obszar forum, do którego ma się dostęp. Z drugiej strony rozumiem, że skoro Forum Starszej Krwi (bo o tym mowa) nie zostało przeniesione i nie ma też odpowiedniej rangi, która umożliwiała dostęp do niego, to trudno określić, kto powinien mieć do niego dostęp, a kto nie. Po uwzględnieniu poprzedniego punktu problem odpada. W przeciwnym razie trzeba by się zastanowić nad odpowiednią flagą (pewnie znowu jakiś system tytułów/rang).
- Z ostatniej chwili - przy podglądzie posta przed wysłaniem trochę rozjeżdża się strona - znaczy napis "Podgląd posta" nachodzi na "The Witcher board". (Firefox 5, na innych nie chce mi się testować)
 
Nowe forum postanowiło zmienić mój nick na ten sprzed kilku lat. Wolałbym znów być Red Jacketem, ale co ja tam wiem; może teraz jest bardziej sexi :p
Jakoś nie mogę znaleźć opcji zmiany nicku, albo jestem ślepy (nie wykluczam) albo jej zwyczajnie nie ma. Byłbym wdzięczny za pomoc.
 
Oznacz jako przeczytane, numery stron, możliwość zmiany nicka i hasła w profilu - zgłoszone i powinno być w tym tygodniu.
 
Czy tylko ja nie widzę, czy nie ma opcji przejścia z listy wątków bezpośrednio do ostatniej strony/wątku? Jeśli nie ma, to uważam, że należałoby dodać.

Edit: O! Znalazłem... Ale IMHO te cyfereczki powinny być ciut większe, niewygodnie jest celować, żeby trafić ostatnią a nie pierwszą stronę.
 
cytuje Regulamin "- maksymalna wielkość sygnaturki to 130 px wysokości, 500 px szerokości, a jej waga 300kb" Moja sygnaturka ma 400x120 i nadal jest obcięta :) według regulaminu powinna być cala :p

EDIT: i jeszcze jedno w miejscu "Ostatni post:" wyświetla nick osoby która założyła temat, a nie ostatniej która się w nim wypowiedziała...
 
Jak zwykle potrzebujecie informatyka, nie?;) Opcja zmiany nicka i hasła jest, trzeba tylko ją odnaleźć.

http://pl.thewitcher.com/forum/?app=core&module=usercp

Znowu możecie mnie nakarmić;)
 
Cny Gowerze, to jeszcze podaj instrukcję krok po kroku ;P Może w podobny sposób poodnajdują się inne funkcje ;)
 
Hmmm... to właściwie jeden zauważony, co do reszty jeszcze się nie wypowiem, trzeba na spokojnie wszystko ogarnąć. Chodzi mi o przeniesione śledzone wątki z poprzedniego forum, części z nich po prostu nie ma (głównie związane z Versusem), i "wiszą", nie można ich usunąć w żaden sposób.
 
Nie wiem, czy już było, ale (pogrubienie, wytłuszczenie, linku ukrytego pod jakimś wyrazem; bo tak całego posta trzeba myszką śledzić; może to błahostka, ale przydałaby się...
 
zi3lona said:
Cny Gowerze, to jeszcze podaj instrukcję krok po kroku ;P Może w podobny sposób poodnajdują się inne funkcje ;)
Nie ma uniwersalnej instrukcji chyba, że ktoś znalazłby dokumentację silnika, na którym oparte jest to forum. Link do panelu kontrolnego dostajemy na przykład w ramach procedury "zapomniałem hasła":p Dla poszukiwaczy zaginionych opcji mała porada: istotne są dwa parametry w adresie - app i module. Ich kombinacje dają nam różne fajne funkcjonalności. Przykładowo (core, usercp) to panel kontrolny użytkownika, a (members, online) to lista użytkowników online:)
 
Ogromna większość rzeczy, o których piszecie, jest już od "dawna" (tak jakby forum działało nie wiadomo ile :D ) zgłoszona i czeka na naprawę :)
 

n0rv

Forum veteran
Ja mam takie pytanie, a w zasadzie propozycję też. Skoro na forum są emotki, to czy jest możliwość przywrócenia tych z pierwszej wersji forum? Te obecne są wszędzie, a tamte były unikalne i o niebo lepsze.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom