Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Hostile said:
Firnomir polecił mi przekazać, że forum kaszani mu się w momencie, gdy się próbuje zalogować i nie może w żaden sposób z niego korzystać :p Pstryknął nawet screena, trochę go imageshack sponiewierał, ale najważniejsze widać:

http://img845.imageshack.us/img845/6683/forumbug.jpg

Potwierdzam, zabawne, że to konto działa.
Jak się dowiedziałem, inne osoby też tak mają.
To bug, czy forma cenzury? : P
Jakby co, to wszelakich informacji typu mail etc. z oryginalnego kotna mogę udzielić na PW z tego. BTW moje konto jest na forum na pewno, bo po próbie logowania poza tym brakiem dostępu widzę belkę na górze, Wyloguj Się i swój awatar.
 
Znalazłem kolejny "ficzer":) Jest pewnie testowany i przez chwilę był widoczny. Chodzi mianowicie o... najnowsze posty. TadamD:

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?app=core&module=search&do=new_posts
 
Na operze 11.50 da się napisać post tylko klikając na "szybką odpowiedz". Gdy kliknę normalnie na "odpowiedz" albo "cytuj", wyświetla się okno pisania postu, przyciski wybierania obrazków do załadowania i dalej koniec, nic więcej w oknie przeglądarki się nie wyświetla.
 
@Up: Tak jest wszędzie. Dopiero po wciśnięciu przycisku "Odpowiedz" wyświetla się okienko postu (zresztą, jak sam wspomniałeś), a dopiero 'niżej, niżej', kolokwialnie tłumacząc jest "Dodaj odpowiedź". Poczytaj wcześniejsze strony, pisałem o tym.
 
Tak to wygląda na Operze 11.50. Nie ma w ogóle przycisków "dodaj odpowiedz" i "podgląd postu" i całej reszty dołu strony, strona kończy się na "dodaj załącznik". Szybka odpowiedz dział poprawnie.
 
@Up: A sprawdź trochę niżej, niż 'Dodaj załącznik'...

@Down: Faktycznie... Wybaczcie, nie zauważyłem. Porównałem to tylko z tym co mam ja, jakoś specjalnie się nie przyglądając.

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina...
 
Kratos, zauważ, że na screenie jest widoczna belka przewijania, i biedak nie może już więcej przewinąć i zobaczyć co jest niżej...

Co najwyżej może się pobawić przewijaniem środkowym przyciskiem myszy.
 
Nie dałoby się zrobić, aby po kliknięciu na ikonę forum w Versusie wskakiwało od razu na polską tablicę forum?
To ciągłe zmienianie języka jest trochę męczące.
 
Ej, zmieńcie format daty bo mnie szlag trafia... Teraz jest miesiąc.dzień.rok i to dziwnie wygląda. A powinni być dzień.miesiąc.rok.
 
Freenomir said:
Potwierdzam, zabawne, że to konto działa.
Jak się dowiedziałem, inne osoby też tak mają.
To bug, czy forma cenzury? : P
Jakby co, to wszelakich informacji typu mail etc. z oryginalnego kotna mogę udzielić na PW z tego. BTW moje konto jest na forum na pewno, bo po próbie logowania poza tym brakiem dostępu widzę belkę na górze, Wyloguj Się i swój awatar.

Dzięki, już działa. ;)
 
Nie da się skopiować tekstu bezpośrednio pod PW ,EDYTUJ ,ODPOWIEDZ ,CYTUJ WIELE i RAPORTUJ
 
Było, było, było. Wiecie? Nie? To teraz już tak. :D

Ale żeby tak smutno nie było, sypnę orenami.
 
Problemy z operą, datą, autorem ostatniego posta zostały już zgłoszone, tak jak i wiele innych.
Prace nad ich poprawą trwają. Cierpliwości :)
 
Witam, mam maly problem nie moge wgrac zdjecia, probowalem zmniejszac ale to nic nie daje , klikam zmien ustawienia i adres obrazka w okinku znika i nic sie nie dzieje, co robic? ;)
 
@Up

Kliknij w "Edytuj Profil", potem w "Zmień zdjęcie", następnie osobno w "Zmień awatar" i wgraj dwa takie same zdjęcia. Mi to pomogło.
 
Ależ są wyróżnieni. Użytkownicy, którzy posiadają nieoryginalne gry Wiedźmina, są banowani.
 
Pod warunkiem braku instynktu samozachowawczego i przyznania się do tego na oficjalnym forum. Czy w pozostałych wypadkach korzystacie ze szklanej kuli?

A propos forum - jak kania dżdżu łaknę jakiejś belki nawigacyjnej na dole. Przewijanie całej strony przy każdej zmianie tematu jest cholernie niewygodne.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom