Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
zi3lona +1
W ogóle bardzo brakuje mi elementów nawigacyjnych. Czy na przykład tylko ja uważam, że klikanie w 'Ogółem', żeby wrócić na główną stronę forum, nie jest intuicyjne?:p Bardzo przydałyby się też przyciski cytowana na postach, które widzimy podczas pisania odpowiedzi.

EDIT: Jak to możliwe, że w widoku mobilnym dane o ostatnim poście w temacie działają dokładnie tak, jak powinny?:p

EDIT 2: Właśnie zauważyłem ten zabawny ficzer z "progiem bólu" może być ciekawe:)
 
Dla mnie za to nawigacja przy samych postach jest jaka "dziwna"... o ile "PW" i "Raportuj" są ok jak dla mnie to już w przypadku chęci zacytowania kogoś trzeba wybrać "Odpowiedz", a przycisk "cytuj wiele" nadal jest dla mnie niewiadomą, generalnie rozkminienie tego wszystkiego i ogarnięcie co, gdzie, jak, i dlaczego nie działa jeszcze chwilę mi zajmie, na razie nieufnie klikam podejrzanie wyglądające z opisu buttony i obserwuję co się dzieje na ekranie.
I tak, zgadza się brak belki nawigacyjnej na dole jest wnerwiający, a dojście do tego że trzeba kliknąć "Ogółem" jest wręcz frustrujące :)
 
U mnie pod Operą 12.00 alpha odpowiedź wreszcie normalnie działa i nie jestem skazany jedynie na szybką odpowiedź :).
 
Ja już rozkminiłem przycisk 'Cytuj wiele'. Wciskasz go przy wszystkich osobach, które chcesz zacytować w swoim poście, a następnie łukasz na 'Odpowiedz' u dołu strony. Dzięki temu do odpowiedzi zostaną wklejone cytaty zaznaczonych użytkowników:)
 
Z Operą nadal kicha. Odpowiedź może i działa, ale nowego tematu nie da się założyć - wywala się na części z dodawaniem obrazków i poniżej już nic nie ma. :/
 
Wejście na forum z głównej strony trochę zajmuje czasu. Dodajcie jakiś button na głównej stronie, ażeby dostęp do forum stał się łatwiejszy.
 
Gower said:
W ogóle bardzo brakuje mi elementów nawigacyjnych. Czy na przykład tylko ja uważam, że klikanie w 'Ogółem', żeby wrócić na główną stronę forum, nie jest intuicyjne?:p Bardzo przydałyby się też przyciski cytowana na postach, które widzimy podczas pisania odpowiedzi.


Wystarczy kliknąć na "Forum Dyskusyjne" znajdujące się pod obrazkiem.
 
Hehe, Gower, wzrok już nie ten, co kiedyś? xD

I poprawić się przyda też to, że jak jesteśmy w zakładce innej niż "społeczność", to nie jesteśmy zalogowani.
 
@Keth
Dzięki, tego nie zauważyłem:D

EDIT: Chciałem powiedzieć, że widzę i doceniam wprowadzane na bieżąco zmiany, takie jak powiadomienie o nowej PW czy zmiana koloru hiperłączy:)
 
elliotpl said:
Z Operą nadal kicha. Odpowiedź może i działa, ale nowego tematu nie da się założyć - wywala się na części z dodawaniem obrazków i poniżej już nic nie ma. :/


elliotpl said:
@Up
To dobrze:p Przynajmniej mniej śmieci będzie...

Chcesz powiedzieć, że userzy używający Opery to śmiecie?
 
Nie, dziwne, że tak to interpretujesz:p Moje doświadczenie mówi, że 99% zakładanych tematów to śmiecie, które są błyskawicznie zamykane przez moderatorów. Jeśli więc użytkownicy jednej z przeglądarek nie mają możliwości zakładania nowych topiców, to wpłynie to pozytywnie na porządek na forum. Prosta matematyka;)

Tak w ogóle jednak, to cała ta dywagacja ma od początku żartobliwy charakter:)
 
Dziwne to, bo ja też używam opery (11.5, więc pełnej, oficjalnej wersji, a niektórzy tutaj jadą na 12.0 alpha - może to robi taką różnicę) i mam pełne opcje, w tym te z zakładaniem tematów ;)
Ba, na Operze nawet kolorują się od niedawna linki. A kolegom moderatorom z FF - nie :D
 
Linki się wszystkim kolorują, bo zostało to dzisiaj poprawione ;) tak, jak i oznaczenie wykrzyknikiem nowych PW :)
 
Gower said:
Moje doświadczenie mówi, że 99% zakładanych tematów to śmiecie, które są błyskawicznie zamykane przez moderatorów. Jeśli więc użytkownicy jednej z przeglądarek nie mają możliwości zakładania nowych topiców, to wpłynie to pozytywnie na porządek na forum. Prosta matematyka;)

Zakładam, że jestem w tym 1%, skoro sam sie dzisiaj dopisales do takiego zalozonego przeze mnie :p

Gower said:
Nie, dziwne, że tak to interpretujesz:p
Tak w ogóle jednak, to cała ta dywagacja ma od początku żartobliwy charakter:)

Moje tez miala taki charakter, ale to byl zakamuflowany sarkazm sprawdzajacy czy sie spinasz :) Ale zdales :p

OK - nie zasmiecajmy watku.

@szypek26
No to bardzo ciekawe, bo ja mam tez 11.50 Build 1074 i ucina formularz tuz za przyciskiem "dodaj zalacznik" informujac komunikatem "Przekroczono rozmiar wszystkich plików 0bajtów z 500K (maks. rozmiar jednego pliku: 500K )" A ja zadnych plikow nie dodaje. Cos tu smierdzi :)

I jeszcze jeden blad:

Tooltipy po najechaniu na + lub - przy danym poscie sa na odwrot.
+ glosuj na nie
- glosuj na tak
 
Rzeczywiście, dziwne... Podrzuć screena, jak u ciebie toto wygląda, dam znać devom, żeby się przyjrzeli problemowi.

U mnie wygląda to tak (oczywiście w zmniejszeniu, coby się całość na stronie zmieściła):
 
@up Forum nie obsługuje powiększania obrazków?

Keth said:
Linki się wszystkim kolorują, bo zostało to dzisiaj poprawione ;) tak, jak i oznaczenie wykrzyknikiem nowych PW :)

Można wiedzieć, jakie rzeczy zostały poprawione od czasu uruchomienia forum?
 
UWAGA BĘDZIE POCHWAŁA :)

Widzę wykrzyknik przy moim profilu, wchodzę, a tam nowa wiadomość :) Szybko zabieracie się za wprowadzanie zmian :) GRATULACJE :)
 
szypek26 said:
Rzeczywiście, dziwne... Podrzuć screena, jak u ciebie toto wygląda, dam znać devom, żeby się przyjrzeli problemowi.

U mnie wygląda to tak (oczywiście w zmniejszeniu, coby się całość na stronie zmieściła):

A u mnie tak:


A tutaj babol w pelnej krasie.
 
U mnie to też nie wygląda jak u Ciebie, Szypek. Tzn. mam "Dodaj Odpowiedź" itepe, ale całej reszty już nie. A używam Google Chrome, najnowszej, zaktualizowanej wersji.

To błąd? Bo w sumie mogą to być ograniczenia dla zwykłych userów. Ale pewności nie mam, bo nie widzę screena z bliska, przez straszną rozdzielczość.

@Down: Dzięki, masz ode mnie orena. ;P
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom