Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
@Up
Część z tych opcji będziesz miał po rozwinięciu 'Click to configure post options'. Brakuje tylko tego kombinowania z datami, ale to na pewno są funkcjonalności moderatorskie:p
 
gdzie jest opcja usuń konto albo niech ktoś życzliwy powie mi jak je usunąć z tego forum ? , pamiętam że na pierwszej wersji tego forum taka opcja była .

tak samo nie widze opcji kasacji posta/tematu - jeśli dobrze pamiętam taka opcja tez była.
 
Chciałbym zobaczyć widoczne:
- możliwość usunięcia konta
- możliwość rejestracji gry
- możliwość zmiany nicka
- możliwość zmiany hasła
 
karolekx23x said:
Chciałbym zobaczyć widoczne:
- możliwość usunięcia konta
- możliwość rejestracji gry
- możliwość zmiany nicka
- możliwość zmiany hasła
wszystko to już zostało zgłoszone.




karolekx23x said:
tak samo nie widze opcji kasacji posta/tematu - jeśli dobrze pamiętam taka opcja tez była.
była, ale myślimy nad tym czy wogóle wprowadzić tą opcję na nowym forum.
 
Uwaga jest jeden wielki błąd, samemu można sobie przyznawać oreny.
Jak można glosować na siebie ?

Dajesz sobie plus i oren leci, wiec możliwe ze sa rozdawane nie sprawiedliwie. Ktoś daje 100 postów i 100 orenów można sobie przyznać.

Proszę o poprawę tego, dość jak dla mnie poważny błąd.

Ostrożnie z formatowaniem czcionki. Co za dużo, to niezdrowo ;p
Szypek
 
A co z ankietami? Zupełnie nie wiem jak dodawać kilka opcji do wyboru pod pytaniem ankiety. Można dodać pytania do ankiety, ale każde ma tylko jedno pole wyboru opcji. Może jest taka możliwość, ale nie potrafię tego załapać.
Ankieta bez kilku opcji do wyboru to raczej dziwna ankieta...
 
Nie mam pojęcia, czy tylko ja mam taki problem, ale w "Śledzonych Treściach" pojawiają się tylko i wyłącznie powiadomienia z wątków ze "Społeczności Graczy". Żadne inne do mnie nie dochodzą. :(
 
Nie wiem czy to zły dział, jeśli tak to przepraszam i proszę o przeniesienie, ale wracając do rzeczy. Na operze nie da się wysyłać wiadomości, używać pełnej edycji, ani tworzyć tematów. Podejrzewam, że jest więcej uchybień więc proszę o naprawę.
Ps. Jak znaleźliście inne błędy do tej i innych wyszukiwarek też napiszcie.
 
Potwierdzam. Redzi nie lubią Opery, przez dłuższy czas nie była również pod nią prawidłowo wyświetlana czcionka, naprawili to chyba 2 tygodnie temu.
 
Wymienione problemy jak najbardziej istnieją. Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni, bo po dłuższym czasie bywa po prostu irytujące.
 
Dokładnie aby napisać ten temat musiałem użyć firefoxa....
@Mromari Zrób screena z twoimi ustawieniami i wrzuć tutaj jak możesz. )
 
U mnie też na Operze 11.5 bez żadnych problemów. Nie wiem, osochozi ;p
Temat scalam.

UWAGA
Pytaliście o możliwość zmiany hasła, nazwy usera, konfiguracji powiadomień itp. - to wszystko na forum jest, tylko że zanim wystartowaliśmy, odpowiednie przyciski zniknęły z profili użytkowników o_O
W każdym razie - wczoraj znalazłem linki :)
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=notifications
Miłej zabawy, nie popsujcie za dużo ;p
 
No ja nie mogę zmienić nicka na swój stary piszę że ta nazwa jest już używana próbowałem przez wyszukiwarkę ale piszę 0 rezultatów
 
Czy propozycja, by ilość orenów użytkownika i jego ranga była widoczna już przy poście, będzie pozytywnie rozpatrzona? Na tą chwilę trzeba wchodzić w profil.
 
nocny said:
A co z ankietami? Zupełnie nie wiem jak dodawać kilka opcji do wyboru pod pytaniem ankiety. Można dodać pytania do ankiety, ale każde ma tylko jedno pole wyboru opcji. Może jest taka możliwość, ale nie potrafię tego załapać.
Ankieta bez kilku opcji do wyboru to raczej dziwna ankieta...

Dzięki JaskrawemuJaskrowi dowiedziałem się że można dodawać opcje wyboru do odpowiedzi. Guzior z dodawaniem tych opcji umieszczony jest dziwacznie na samej górze ekranu. :)
Dodam że nie podoba mi się wygląd panelu ankiety, kiedy widać jej wyniki. Nie podobają mi się te białe paski. Ankieta przez te paski staje się mniej czytelna. Pomarańczowe paski powinny być na ogólnym tle, albo przynajmniej te białe paski powinny być tylko nieznacznie jaśniejsze od ogólnego tła.
 
Zabawne jest to, że wersja mobilna pokazuje dużo więcej informacji o użytkowniku. Widzę na przykład wiek, płeć, tytuł...:)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom