Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Wooczykij said:
Jezu, atak klonów kowalskiego. Uważaj, bo... ZARAPORTUJĘ (!).
p.s.: nie, ten wykrzyknik w nawiasie to wcale nie emotka dupy. Ta wygląda jakoś tak ( ! ).
Albo w sumie... To też może być. A więc możecie to traktować jako emotkę dupy.
Od teraz będę kończył w ten sposób każdego posta. O.

e: aha, zapomniałem.
( ! )

e: żeby nie było offtopa, bo zostanę (zgroza) ZARAPORTOWANY.

Po raz trzeci pytam, co z rangami zasłużonych, starszej krwi itd.??
Z poważaniem,
( ! )
Żeby nie było offtopa, emotka dupy wygląda tak: (_!_)

Z poważaniem
(.)(.)

Btw, gdzie się widzi swoje warny?
 
Dobra, ograniczcie ten spam trochę ;)

@up
nie widzisz pod swoim awatarem takiego paska "status ostrzeżeń"?
 
To samo, podobno dostałem warna bo mnie poniosło w dyskusji z jakimś pokemonem i ni widu ni słychu, śladu nigdzie po tym nie ma.
 
informacyjnie, w razie gdybyście jeszcze nie zauważyli:
poprawione zostało wyświetlanie autora ostatniego postu zamiast założyciela tematu i pare innych drobiazgów.
 
godblessfiji said:
informacyjnie, w razie gdybyście jeszcze nie zauważyli:
poprawione zostało wyświetlanie autora ostatniego postu zamiast założyciela tematu i pare innych drobiazgów.
Zauważyli, zauważyli.

Wrócą kiedyś te odznaczenia, skoro już o nich mowa??
 
Witam. Czy mogę jakoś usunąć z listy śledzonych treści na głównej stronie forum nieistniejące już tematy z działu Versusa?
 
Dzięki chłopaki za naprawienie edycji postów w Operze(nareszcie). A statusu ostrzeżeń u mnie również nie ma, chociaż podobno warna już mam w kolekcji, za dyskusje z pewnym ociężalcem umysłowym.
 
Jest możliwa zamiana logo na forum z wersji angielskiej na polską?
Zmiana języka forum byłaby wtedy bardziej rzucająca się w oczy.

Edit
 
faktycznie nie widzę, aczkolwiek szczęściem nietrudno jest wpisać 'spoiler' w nawiasach własnoręcznie


[sup][sup]i wciąż[/sup] [/sup][sub]nie wiem[/sub] [sup]co z warnami![/sup]
 
Hmmm... u mnie na FF (tylko na FF), gdy dam "szybka odpowiedź" to pokazują się ikonki wstawienia obrazka, zmiany czcionki, itp., ale nie działają. W trybie pełnej edycji jest już ok.
 
Jestem zaskoczony, że opcja szukaj jest tak rachityczna. Biorąc pod uwagę rozmiar forum, jest wręcz nieprzydatna.

Przede wszystkim brakuje zaawansowanych parametrów wyszukiwania takich jak:

  • Wyszukiwanie po nazwach tematów.
  • Ograniczanie wyszukiwania do wybranych sekcji forum.
  • Wyszukiwanie tylko w wybranym temacie.
  • Sortowanie wyników względem daty napisania posta

Dodatkowo w nazwie jednego z parametrów sortowania wyników wyszukiwania jest błąd językowy.
Jest napisane "ilość wyświetleń" a powinno być "liczba wyświetleń."
 
oceniając wypowiedź wyświetla się podpowiedź:
przy znaku + głosuj na nie
przy znaku - głosuj na tak
na forum angielskim jest normalnie
 
pj said:
Jestem zaskoczony, że opcja szukaj jest tak rachityczna. Biorąc pod uwagę rozmiar forum, jest wręcz nieprzydatna.

Przede wszystkim brakuje zaawansowanych parametrów wyszukiwania takich jak:

  • Wyszukiwanie po nazwach tematów.
  • Ograniczanie wyszukiwania do wybranych sekcji forum.
  • Wyszukiwanie tylko w wybranym temacie.
  • Sortowanie wyników względem daty napisania posta

Dodatkowo w nazwie jednego z parametrów sortowania wyników wyszukiwania jest błąd językowy.
Jest napisane "ilość wyświetleń" a powinno być "liczba wyświetleń."

Już 600 lat temu mówiłem, że wygodniej się już szuka czegoś na forum na pomocą googla - i to wcale nie był żart.
 
Witam,
ostatnio utrafiłem 2x błąd na forum więc napisałem do Waszego community managera (ciężko było znaleźć kontakt do kogoś technicznego). Zero odzewu więc zostawiam info tutaj. Zdjęcie w załączniku.



Moje uwagi:
- ładnie pokazaliście mniej i więcej strukturę katalogów na serwerze
- funkcje.php sugeruje mi że forum jest Waszym tworem lub jakiejś polskiej firmy
- użycie funkcji z rodziny mysql_ sugeruje mi co jeszcze wykorzystujecie przy tym forum (funkcje od zabezpieczania wpisów itp - choć mam nadzieje że to nie addslashes :p). Wręcz nakłaniacie jakiegoś złośliwca żeby poeksperymentował z tym na co forum mu pozwoli i jakie błędy posiada.
- jak programista nie mógł wziąć pod uwagę tak oczywistej rzeczy że baza danych może być niedostępna ? troszkę to dziwne. Zasób bazy danych jest nieutworzony i przez to dalej funkcje dostają nieprawidłowy parametr "false".
- warto by forum wyposażyć w cache bo baza danych Wam nie wyrabia (błąd polega na tym że bd odrzuca połączenia). Należało by ją odciążyć.
- warto dać kontakt do kogoś odpowiedzialnego za forum lub jakąś opcję zgłaszania błędów (chyba że przeoczyłem). Żeby nie trzeba było tego wrzucać na forum publiczne.
- jak już nie chciało się komuś zajmować tymi rzeczami to chociaż można było wyciszyć ów błąd (error_reporting w php.ini + jakieś logowanie) albo zrobić własną obsługę błędów.

Pozdrawiam
 
przy okazji błędów na forum jak to jest z tymi orenami? "+" dodaje orena a "-" odejmuje? ;) głupie pytanie owszem ale jak najadę kursorem na "+" to pisze "głosuj na nie" a na "-" to "głosuj na tak" no chyba że u mnie tylko tak wyświetla ;) jestem tu od niedawna i nie wiem jak było na forum poprzedniego wiedźmina ale chyba jednak jest to "forumowy bug" ;)
 
MrShakal said:
przy okazji błędów na forum jak to jest z tymi orenami? "+" dodaje orena a "-" odejmuje? ;) głupie pytanie owszem ale jak najadę kursorem na "+" to pisze "głosuj na nie" a na "-" to "głosuj na tak" no chyba że u mnie tylko tak wyświetla ;) jestem tu od niedawna i nie wiem jak było na forum poprzedniego wiedźmina ale chyba jednak jest to "forumowy bug" ;)
Plus dodaje a minus odejmuje. Opisy się jakoś pomieszały.
Zgłosiliśmy to już dawno Redom. Obiecali że po Gamescomie praca nad forum ruszy pełną parą.

Dlaczego nie ruszyła?
Na to pytanie nie umiem odpowiedzieć.
 
Poza tym o forum mamy oddzielny wątek, scalę z tym... prosimy, żeby nie zakładać nowych tematów bez sprawdzenia, czy nie można się gdzieś dopisać :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom