Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Będzie! Będzie nowy dział!
Będzie się działo!
Na posty nocy będzie mało,
Będzie poetycko! Będzie lirycznie!
Wręcz idealna okazja to na spam.
 
Proponuję podpiąć dwa achievmenty:
- ilość piesełów na sekundę
- ilość piesełów za klika.
Konkurencja byłaby ostra

Ed.:
pieseł -> piesełów
Dzięki, @zi3lona.
 

Guest 3669645

Guest
Przy przejściu na nowe forum będzie można zostawić sobie stary wygląd / skórkę? Jeśli ma to wyglądać tak jak na załączonym screenie to ekhm...
 
Adventus said:
Przy przejściu na nowe forum będzie można zostawić sobie stary wygląd / skórkę? Jeśli ma to wyglądać tak jak na załączonym screenie to ekhm...
Idź i nie wracaj póki nie przemyślisz tego, co napisałeś.
 
ser-ekxD said:
Idź i nie wracaj póki nie przemyślisz tego, co napisałeś.

O to, to.. Maruda się znalazła... Design chyba najładniejszy w historii (a to pierwsza przesłanka, że forum nie będzie do d... pupy, przynajmniej dla mnie), a on narzeka. Niby coś czy jest ładne czy brzydkie to kwestia gustu, ale jak to może się wydawać brzydkie?! :confused:
 
Nowe forum będzie, będzie fajnie
Serek, Napoleon i reszta ferajny
Oj będzie się postowało
I na Gerwanta Trzeciego czekało, a potem grało.
:)
 

Guest 3669645

Guest
NapoleonPL said:
O to, to.. Maruda się znalazła... Design chyba najładniejszy w historii (a to pierwsza przesłanka, że forum nie będzie do d... pupy, przynajmniej dla mnie), a on narzeka. Niby coś czy jest ładne czy brzydkie to kwestia gustu, ale jak to może się wydawać brzydkie?!
No to nie wiem, chyba inny screen widziałem. Znalazłem tylko ten, gdzie jest pokazany wierzch forum i jakiś przekombinowany styl a'la papirus :p Gust to gust, miejże chopie szacunek dla mojego ;>

@up Szkoda. Jeśli będzie to rzeczywiście tak wyglądało, to przeboleję jakoś.

Nie że narzekam bo tak mi się podoba, nawet o wygląd nie chodzi, bo to ma małe znaczenie, ale przejrzystość, wygoda. Wolę jak strona ma prosty, ale elegancki wygląd oraz strukturę (jak teraz). No i dużo lepiej mi się czyta biały tekst na ciemnym tle, oczy też mniej cierpią.

Na nowe forum czekam i mam nadzieję, że w całości będzie to mimo wszystko robić dobre wrażenie ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom