Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
dlaczego jak zawsze wchodzę na forum ( wybieram miedzy trzema forami to red kida , cyberpunka i wiedźmina , to zawsze jest zwiecha ? To jest wnerwiające .
 
Mam pewien problem, nie wiem, czy już było o tym mówione ale nie chce mi się czytać tych 50 stron wątku...
Chodzi o wstawianie obrazków z komputera. Od tygodnia opcja mi nie działa, gdy klikam Wybierz Pliki nic się nie dzieje :( Proszę o pomoc, to już się robi mocno irytujące, bo jest sporo obrazków, które chciałbym zamieścić a nie mogę :p
 
Mam pewien problem, nie wiem, czy już było o tym mówione ale nie chce mi się czytać tych 50 stron wątku...
Chodzi o wstawianie obrazków z komputera. Od tygodnia opcja mi nie działa, gdy klikam Wybierz Pliki nic się nie dzieje :( Proszę o pomoc, to już się robi mocno irytujące, bo jest sporo obrazków, które chciałbym zamieścić a nie mogę :p

Ewentualnie możesz wrzucić na przykład na tinypic.com i stamtąd zapodać. W ten sposób możesz umieścić na forum nieograniczoną liczbę grafik, w przeciwieństwie do obrazów umieszczanych bezpośrednio ze swojego komputera..
 

Attachments

  • warning.jpg
    warning.jpg
    4.5 KB · Views: 27
Powiadomienia wyświetlają się po angielsku..
Problem chyba nowy, bo wczoraj było wszystko w porządku..
 
U mnie - tylko powiadomienie o tagu w wątku było po szekspirowsku, reszta normalnie.
Aha, teraz zauważyłem "user tag list" w "Bestiariuszu"
 
Last edited:
Ja dodałem User Tag List, ale racja, nazwa wyświetlana jest po angielsku. W zasadzie wiele elementów strony jest dalej nie "po naszemu", na przykład zwykły spoiler.
 
Ok, dobra, to ja nie wnikam, u mnie wszystko ok, oczywiście po ustawieniu odpowiedniego GMT w profilu ;)
 
Wam się dublują, a mi nie daje, już wiadomo gdzie się podziały moje zaległe arcziki... :p Ale chociaż czas działa już normalnie...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom