Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Forumowy czas nie nadąża za rzeczywistością. Powinienem ręcznie przestawić się na inną strefę czy co? :p
 
Jakbyście o tym nie napisali, to bym się pewnie nawet nie zorientował, że coś jest nie tak :). Ale przestawiłem tą korektę na auto i niestety nie mam poprawnej godziny :(.
 
@Yakin
Nie wiem, czy robiłeś to w tej chwili, czy wcześniej, ale czasem trzeba chwilkę poczekać, to strona się odświeży i godzina będzie dobra. ;) Tak było akurat w moim przypadku po przełączeniu na korektę automatyczną. :)
 
Jakbyście o tym nie napisali, to bym się pewnie nawet nie zorientował, że coś jest nie tak :). Ale przestawiłem tą korektę na auto i niestety nie mam poprawnej godziny :(.

Spróbuj korekcję DST ustawić na zawsze włączona. Powinno pomóc.
 
Tak oto wyglądają wyniki wyszukiwania. Wyświetla tematy z setkami stron, bez wskazania postu, lub chociaż strony z wynikiem. Dodam, że tam jest jeszcze dużo "scrollowania" w dół.
 

Attachments

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    90.3 KB · Views: 21
Forum ma problemy z wyświetlaniem obrazków. Tu i w innych postach też, bo na forum ostatnio jest sporo pustych postów. Obrazek pojawia się na ułamek sekundy, a potem znika. Link do obrazka działa.
 
Forum ma problemy z wyświetlaniem obrazków. Tu i w innych postach też, bo na forum ostatnio jest sporo pustych postów. Obrazek pojawia się na ułamek sekundy, a potem znika. Link do obrazka działa.

Widziałem parę takich pustych postów, ale myślałem, że to robota moderatorów :p
Treść nie odpowiednia czy coś ;)
 
Niekiedy zdarza się tęż że obrazek pojawia się i znika...

A co z osiągnięciami, bo nadal mi kilku brakuje...
 
Tak oto wyglądają wyniki wyszukiwania. Wyświetla tematy z setkami stron, bez wskazania postu, lub chociaż strony z wynikiem. Dodam, że tam jest jeszcze dużo "scrollowania" w dół.

Jeśli szukasz nazwy tematu, to wejdź w zaawansowane szukanie i zaznacz "titles only". Jeśli szukasz konkretnych słów np. "retrospekcje", a wyniki chcesz mieć w postaci listy postów zawierających to słowo, to wejdź w zaawansowane wyszukiwanie, zakładka "szukaj w jednym miejscu" -> pokaz wyniki jako -> posty.

Wtedy wygląda to tak:

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom