Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Na tym forum to jest prawo Narsa: "U wszystkich jest ok, tylko u mnie nie".

W takim razie najwyższy czas "rozprawić się z tym prawem" (nomen omen). Ponieważ u @Narsa to prawo już nie funkcjonuje, więc uznaję je, jako nieaktualne. Tym samym ogłaszam za obowiązujące:
Pierwsze Prawo Wroobelka
- nieprawidłowość, która wystąpiła u Wroobelka jest uznawana za nieuchwytny ghost-bug.
Drugie Prawo Wroobelka - jeśli wystąpił u Ciebie ghost-bug to sprawdź, czy na pewno zalogowałeś/łaś się na swoje konto. Wroobelek nie lubi, gdy podszywają się pod niego osoby nieuprawnione.
Trzecie prawo Wroobelka - jeśli ghost-bug występujący u Wroobelka zostanie naprawiony to znaczy, że nazajutrz opublikują godzinny gameplay z gry "Wiedźmin 4: Reaktywacja" HD w 3D bez okularów na PS5.
 
Last edited:
Wypraszam sobie, u mnie bez powodu sknociła się wczoraj karta graficzna. Sknociła się, acz z jakiegoś powodu działa w trybie VGA (nie mam zintegrowanej osobnej grafy na płycie, tym bardziej osobnego wyjścia video). Prawo Narsa ciągle działa, co najwyżej zmutowało i stało się zaraźliwe. :p

Pilnuj swojego hardware'u @Wroobelek :p
 
[...]
Pilnuj swojego hardware'u @Wroobelek :p

No cóż - jak mi GTX770 padnie, to będę miał okazję i pretekst wrzucić coś na GK110. Może nawet z "Ti" na końcu? Jest tylko jeden problem - za co?
Cóż - myślę, że jedną zimę bez butów dzieciaki jakoś wytrzymają. :p
 
Last edited:
Komunikaty dotyczące grupy społecznościowej nie są chyba spolszczone.

 
Pragną bym zgłosić błąd na forum dotyczący jego funkcjonowania przed zalogowaniem jak i po.

W skutek błędu o bliżej nieznanym pochodzeniu zakładki spojlerów nie otwierają się po dokonaniu interakcji lewym przyciskiem myszy.

Zakładka nie reaguje pozostając na sobie ślad/obramowanie po naciśnięciu.

Zależność sprzętu/przeglądarki na błąd - nieznana.
 
Pragną bym zgłosić błąd na forum dotyczący jego funkcjonowania przed zalogowaniem jak i po.

W skutek błędu o bliżej nieznanym pochodzeniu zakładki spojlerów nie otwierają się po dokonaniu interakcji lewym przyciskiem myszy.

Zakładka nie reaguje pozostając na sobie ślad/obramowanie po naciśnięciu.

Zależność sprzętu/przeglądarki na błąd - nieznana.

Magister? :p

Ed.: Jakoś tak mi się skojarzyło...
 
Brzmiałoby o wiele fajniej, gdyby autor tego posta przeczytał przed wysłaniem i ładnie zedytował. A tak wyszedł pseudo fachowy bełkot amatora. :(
 
[po dwóch dobach]

Na tym forum straszą duchy. Albo Dziki Gon ma próbę generalną przed przesileniem, albo Ciri znów trafiła w "nie to miejsce, nie ten czas". Ale od początku:

Napisałem posta i go zatwierdziłem. Po chwili pomyślałem jednak, że nie zawiera on wszystkiego, co chciałem przekazać. Otworzyłem więc okno edycji i dopisałem brakujący tekst. Zatwierdziłem zmiany, jednak moim oczom ukazały się dwa posty: oryginalny, a pod nim drugi - ten zawierający zmiany, lecz uzupełniony przez to jakże samodzielne forum o wyliczankę wszystkich języków świata, o której już wcześniej pisałem.
Ponownie otworzyłem okno edycji i poprawiłem posta. W treści poprosiłem również o usunięcie poprzedniego, niepełnego posta i zatwierdziłem okno edycji zapisując zmiany. Jednakże samodzielny byt, jakim chyba jest to forum, postanowiło znowu wsadzić swoje trzy grosze. Wywaliło mi komunikat o błędzie i kazało ze swoimi skargami spadać do Administratorów. Ręce mi opadły, odświeżanie strony nie pomagało. Kliknąłem kilkukrotnie wstecz, wróciłem prawie na główną. Postanowiłem jednak posprzątać trochę po sobie ten bałagan, jaki się zrobił w temacie. Wchodzę - i co widzę? Tylko jeden pościk i to ten pierwszy, niepoprawiony. Ani śladu po dwukrotnie edytowanym dublu okraszonym wyliczanką języków. Skąd w ogóle bierze się ta wyliczanka?
Wczoraj robiłem format, mam świeżego, najnowszego Firefoxa, na dysku nie zdążyłem jeszcze nawet Wiedźminów zainstalować. Bitdefender świeżutki, bo Kaspersky mi się skończył, więc wirusy również wykluczam.


I jeszcze jedno: zróbcie w końcu coś z kolejnością emotikonek, bo ich wyszukiwanie zawsze w innym miejscu okna naprawdę zniechęca do stosowania. :wall:
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish
English (wykryto automatycznie) » Polish

Ed.: O, i znowu wyliczanka. :help:
 
Last edited:
Gdy wchodzę w panel "Podziękowania / Polubienia" na moim profilu cała tabela z otrzymanymi podziękowaniami/ polubieniami jest czarna. Ogólnie panel główny profilu jest zaciemniony. Czcionka jest widoczna, wszystko inne działa jak należy. Nie wiem czy jest to błąd, czy jakaś zmiana, ale niektóre napisy, zwłaszcza te w kolorze czarnym, są słabo widoczne.
 
Hm, u mnie ok. Ale robi mi się tak w niektórych tematach, jeśli posty są długie (mam ustawioną maksymalną liczbę postów na stronie). Może to ma jakiś związek?
 
U mnie to samo, aczkolwiek ten czarny panel pojawia mi się z reguły na interze. I generalnie dość wybiórczo ( czytaj - rzadko). To chyba taka chwilowa niemoc silnika forum ;)
 
To jest problem ciasteczkowy. Z tego co pamiętam, w nazwie było layout cośtam. Usunięcie pomaga.
A nie. Jednak zwało się to userstyle. Dokopałem się do mojego starego posta.
 
Last edited:
Cały czas, choć nie wszędzie, po kliknięciu na podziękowania/RED pointy pojawia się okienko napisem głoszącym "you don't have permission to undo..." Okienko pojawia się pomimo tego, że podziękowania/RED pointy są prawidłowo rozdawane.
 
Forum myśli, że kliknąłeś na już przyznany RedPoint - są trzy możliwości:
- forum chwilowo się zwiesiło i zintepretowało pojedyncze kliknięcie jako podwójne
- coś po drodze się stało z pakietami i komenda "kliknij" dotarła do forum dwa razy
- miałeś napad mikro-padaczki (albo myszka ci siada)

:teeth:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom