Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Nie wiem jak u innych, ale u mnie nie działa przechodzenie do konkretnej strony w danym wątku. Wpisuję stronę, np. 20, a przechodzę do poprzedniej.
Potwierdzam. Wpisanie jakiejś strony daje losowe wyniki. Podaję stronę 15, to raz mnie przeniesie na 11 stronę, raz na 34, a raz na 36 :p Random totalny.
 
Nie działają wewnętrzne linki, które zostały zapostowane na forum przed lutym tego roku - wtedy nastąpiła zmiana silnika i wewnętrznej struktury forum... no i efekt jest, jaki widać.

Na interze mają przekierowanie bezpośrednio do MODDB, albo NEXUSA, może na razie po prostu można podmienić linki w poście Flasha?
 
Potwierdzam. Wpisanie jakiejś strony daje losowe wyniki. Podaję stronę 15, to raz mnie przeniesie na 11 stronę, raz na 34, a raz na 36 :p Random totalny.

Pracujemy nad tym. I paroma innymi rzeczami ;)
 
@Keth A czy limit znaków się w to wlicza? Będę męczył aż to zmienicie, bo zaraz znowu mi się posty skończą przez te bzdurne limity. :/
 
Czy nie dałoby się limitów znaków po prostu znieść, albo powiększyć o rząd wielkości lub dwa? Nie zaobserwowałem, by ktoś bezpodstawnie wykorzystywał dostępny limit w celu szerzenia spamu.
 
Ja już dość długi czas lobbowałem o zwiększenie limitu obrazków , ale, jak widać, bez powodzenia :cry:
 
Chyba znowu jest coś nie tak z osiągnięciami, bo wczoraj powinien mi wskoczyć 'Level up! II' i nie mam go do tej pory...

Ed; o, wskoczył teraz...
 
Last edited:
Czy osiągnięcie za stukrotne użycie słowa Wiedźmin lub Witcher dostaje się tylko za użycie go w mianowniku liczby pojedyńczej w przypadku nazwy polskiej? Czy również w innych przypadkach? Bo jeśli to drugie, to wydaje mi się, że coś szwankuje z systemem osiągnięć znowu. Jestem przekonany, że nazwy Wiedźmin w różnych formach użyłem ponad sto razy i to grubo, a osiągnięcia nie ma :p.
 
To byłaby głupota wg mnie, ale chyba w takim razie od teraz będę pisał nie "Grając w Wiedźmina...", tylko "Grając w Wiedźmin...", albo nie w Wiedźminie 1/2, tylko w Wiedźmin 1/2 it. :). Ha, ha, dwa sobie nabiłem.
 
Jest gdzieś spis tych osiągnięć, chciałbym sobie poprawić humor? Jestem też zainteresowany w ramach badań nad zjawiskiem.

ed
Również nie mam Wiedźmin a. Ta spacja to specjalnie tak wstawiona.
 
Last edited:
To byłaby głupota wg mnie, ale chyba w takim razie od teraz będę pisał nie "Grając w Wiedźmina...", tylko "Grając w Wiedźmin...", albo nie w Wiedźminie 1/2, tylko w Wiedźmin 1/2 it. :). Ha, ha, dwa sobie nabiłem.
Znaczy się jest możliwe, że "wiedźmina", "wiedźminie", itp. też zaliczy, bo te słowa mają w sobie "wiedźmin". Ale tego nie jestem do końca pewien :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom