Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
U mnie nawet sześć z tego co widzę.
Z pewnością nie ma tych za czerwone. Prawdopodobnie przeliczania ciąg dalszy.
 
Last edited:
Co do achievementów w ogóle - to generalnie prace trwają i zapewne mogą dziać się cuda. Nie mam jakichś konkretnych detali, bo po prostu nie wiem dokładnie, co jest teraz (może nie dosłownie o 22:30) robione i w jakiej kolejności. Mogę tylko tyle powiedzieć, że wasze uwagi o zniknięciu poszczególnych osiągnięć zostały zauważone, a co do całości tematu prosiłbym najzwyczajniej w świecie o cierpliwość :)
 
Krótko się cieszyłem moimi osiągnięciami. Mi również wyparowały wszystkie osiągnięcia dotyczące punktów i podziękowań
 
Aha, to już rozumiem skąd pojawiło mi się powiadomienie o 5 nowych osiągnięciach, podczas gdy żadnych nowych osiągnięć nie widzę :).
 
Jak szypek pisał, trwają poprawki przeliczania osiągnięć, więc mogą się czasem dziać dziwne rzeczy. Ale za to wkrótce powinno wszystko działać jak należy :)
 
Wiem ze raczej dla większości to nie będzie ważne ale podczas zmniejszania okna przeglądarki, czarne marginesy nachodzą na layout forum (trzeba na tyle zwezyc okno w poziomie zeby pojawil sie suwak na dole). Dla mnie jest to o tyle istotne ze w pracy musze kitrac przegladarke w malym oknie co by szef nie przyuważył. ;)

Wyglada to tak.

 
Skończyło się przeliczanie achievementów, jakby jeszcze jakiegoś komuś brakowało, to proszę o info :)
 
Niewątpliwie z tych, które miałem, to brakuje mi batmana. Mam też pewne podejrzenia co do mitycznego "wiedźmina", ale nie mam zamiaru tego sprawdzać.
 
Hej, nie wiem czy te osiągnięcia ,,szacun na e-dzielni" się liczyły tylko na starej wersji forum?

Mam 51 redpointów aktualnie, więc powinienem miec Szacun na E-Dzielni I i II(10 i 50, no chyba ze tak jak pisalem wczesniej, tyczy sie to starego forum tylko.)

BTW. Mozna w tym temacie dawac propozycje na osiągnięcia?
 
Hej, nie wiem czy te osiągnięcia ,,szacun na e-dzielni" się liczyły tylko na starej wersji forum?

Mam 51 redpointów aktualnie, więc powinienem miec Szacun na E-Dzielni I i II(10 i 50, no chyba ze tak jak pisalem wczesniej, tyczy sie to starego forum tylko.)

BTW. Mozna w tym temacie dawac propozycje na osiągnięcia?

Masz oba ;)
 
Pojawił się mój mroczny gacek. Zakładam, że dalej coś nie działa z przeliczaniem, skoro trzeba zgłaszać i uzupełniać. Czy w przypadku tego konkretnego acziwka algorytm bierze pod uwagę ustawienie czasu forum, czy też korzysta z innego czasomierza? Prawdopodobnie jednak forumowy czas jest tu brany pod uwagę.
Możecie jeszcze zdradzić, czy jesteście przekonani o skuteczności zliczania wyrazu wiedźmin? Intryguje mnie to.
 
Last edited:
Możecie jeszcze zdradzić, czy jesteście przekonani o skuteczności zliczania wyrazu wiedźmin? Intryguje mnie to.

Mnie również, nawet bardzo :). Bo na logikę rzecz biorąc, to akurat tego acziwka powinna mieć większość. A ma go chyba niewielu. Chyba, że jest zliczana np. tylko forma w mianowniku liczby pojedyńczej pisana z wielkiej litery, czyli Wiedźmin.
 
Jakby doliczali wiesiek, wiedźmak itp. to by wszyscy dawno mieli, a co do osiągnięć. Dwa dni temu ni stąd ni zowąd weszło mi na raz 7 osiągnięć, ależ grzebiecie w tym forum! Dobrze wiedzieć, że ich nie miałem w sumie. :p
 
Jakby doliczali wiesiek, wiedźmak itp. to by wszyscy dawno mieli, a co do osiągnięć. Dwa dni temu ni stąd ni zowąd weszło mi na raz 7 osiągnięć, ależ grzebiecie w tym forum! Dobrze wiedzieć, że ich nie miałem w sumie. :p

Mogłeś mieć, tylko ci się skasowały, a potem dodały na nowo. I stąd pojawiły się powiadomienia o nowych osiągnięciach. A ze słowem Wiedźmin wiadomo, że nie chodzi o jakieś powymyślane wariacje, tylko zwykłą odmianę przez przypadki, tzn. czy Wiedźmina liczy się tak samo jak Wiedźmin.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom