Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Zabugowane powiadomienia(te na czerwono). Po zalogowaniu wyskoczyła mi ich spora lista(wzmianki, cytowania etc.), jednak po kliknięciu na odnośniki okazało się, iż nie ma żadnej wzmianki, ani cytowania.
 
Wskoczyło mi osiągnięcie za zgromadzenie 1000 REDpointów, fajnie. :)
Tylko że nie mam jeszcze tyle. :D

Już masz, nie dziękuj, bug naprawiony ;P

 
Last edited:
Taka mała, ale upierdliwa drobnostka: otóż, jestem na stronie głównej forum i chcę przejść do ostatniego posta w danym wątku. Zamiast do niego, forum wrzuca mnie dwie strony wcześniej. To już kiedyś było, potem było oki, a teraz jak bumerang wróciło. Zauważyłem to już jakiś czas temu. Dało się to we znaki szczególnie wczoraj. :)

---------- Zaktualizowano 14:02 ----------

Dodam, że od czasu do czasu działa dobrze, a czasem wrzuca na właściwą stronę, ale nie do ostatniego posta, a do jakiegoś posta tej osoby, która jest widoczna jako oostatnia pisząca w wątku.. :)
 
Taka mała, ale upierdliwa drobnostka: otóż, jestem na stronie głównej forum i chcę przejść do ostatniego posta w danym wątku. Zamiast do niego, forum wrzuca mnie dwie strony wcześniej. To już kiedyś było, potem było oki, a teraz jak bumerang wróciło. Zauważyłem to już jakiś czas temu. Dało się to we znaki szczególnie wczoraj. :)

---------- Zaktualizowano 14:02 ----------

Dodam, że od czasu do czasu działa dobrze, a czasem wrzuca na właściwą stronę, ale nie do ostatniego posta, a do jakiegoś posta tej osoby, która jest widoczna jako oostatnia pisząca w wątku.. :)
Właśnie to jest bardzo przydatna opcja, bo przerzuca cię do pierwszego nieprzeczytanego przez ciebie posta. Przydatne dlatego, że zawsze jesteś na bieżąco. Szkoda tylko, że funkcja ta działa tylko ze strony głównej forum, a nie z listy subskrybowanych wątków w profilu, moim zdaniem powinno być całkiem odwrotnie ;P Od dwóch dni zbieram się, żeby to właśnie zgłosić i zaproponować.

Edit: I było to zawsze, ale pewnie dopiero wczoraj to zauważyłeś z powodu wzmożonego ruchu w jednym wątku ;P
 
Last edited:
Kliknięcie na samą nazwę tematu w widoku poszczególnych działów też przenosi do pierwszego nieczytanego ;)

---------- Zaktualizowano 16:19 ----------

A żeby przejść do ostatniego postu w danym temacie z pominięciem nieczytanych trzeba kliknąć na tę strzałkę po prawej stronie przy dacie ostatniego posta :)
 
Ciekawe, ja takich strzałek nie mam na głównej stronie forum. Wchodząc w konkretne podforum, Np. Aktualności - a, tu takie strzałki są. Tych strzałek nie mam tylko tu: na głównej stronie forum Gry z serii Wiedźmin. W każdym innym forum, a więc w CP 2077, REDKIt'cie i Battle Arenie - strzałki są.
 
Na stronie głównej ich nie ma, tylko w widoku działów u nas :)

Swoją drogą ich w ogóle nie ma na żadnej stronie głównej, nie tylko TW. Gdzie Ty je widzisz na innych forach? :p
 
Fakt, strzałki są na RK. Ale chyba tylko tam z tego, co widzę. Trzeba to będzie ujednolicić, dzięki za zgłoszenie :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom