Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Mam pytanie, czy tylko ja nie mogę wejść na forum:
Wiedźmin 3: Dziki Gon (38 Przeglądających)
Wszystko o nadchodzącej grze studia CD PROJEKT RED


Gdy próbuje wyświetla mi się żółty ekran z Roche'm... "[...] We will be back soon"
Wczoraj po czternastej było to samo. Później przy innym komputerze w innym miejscu mogłem wejść na forum dot. W3 bez problemowo (choć po postach i ich datach widziałem, że nie tylko ja miałem ograniczony dostęp)... Tylko dlaczego obecnie jest "tam" prawie 40-tu przeglądających.... Chyba, że wszystkim odcięto dostęp i te osoby wciskają co chwile F5...

Proszę o odpowiedź.
 
Była już pisana na ten temat niezliczona ilość postów.
Należy wyczyścić dane przeglądarki (cache) lub odświeżyć stronę kombinacją klawiszy CTRL + F5 lub CTRL + R.

---------- Zaktualizowano 12:38 ----------

ale przy zgodzie na łączenie na Operze, nie da się zaznaczyć tego chech-boxa
Przed chwilą to sprawdziłem, wszystko działa.
 
Tutaj Koreon (http://forums.cdprojektred.com/members/3738874-Koreon), od zmiany na forum nie mogę się zalogować, po wpisaniu maila i hasła daję "Zaloguj" i nic, ładuje się sekundę i wyrzuca z powrotem oczywiście jako niezalogowanego. Założyłem to konto, żeby się spytać czy ktoś ma/miał podobnie i poprosić o pomoc i na tym koncie mogę zalogować się normalnie (tylko musiałem zaakceptować połączenie konta z gog.com, a na "Koreonie" nawet to się nie wyświetla), tylko ze starym są problemy.

Próbowałem logować się z różnych komputerów i zmieniać hasło, nic to nie dało, na tym koncie mogę się bezproblemowo zalogować z tego samego komputera i tej samej przeglądarki co zwykle.
 
@Biedula - Dzięki za kontakt. Ostatnio jeden z użytkowników miał taki problem. Będę kontaktował się z Tobą na PW. Następnym razem nie musisz robić nowego konta, wystarczy, że napiszesz na email.
 
"Usuń wszystkie" nie działa. Przynajmniej nie w przypadku, kiedy chcę usunąć info o podziękowaniach za post.
 
Czy może mi ktoś podać mail do pomocy technicznej forum? Poznikały mi wszystkie przyciski i opcje na forum i nie mogę go znaleźć - a chciałbym zmienić sobie adres mailowy, bo ten co mam podany, to już dawno nie istnieje... I z tego powodu sam nie mogę zmienić.
 
@Yarpen Zirgin, takie głupie pytanie, próbowałeś odświeżać stronę? Sporo osób ma podobny problem, że coś się nie doczytało i nie widzą opcji, odświeżenie na ogół pomaga ;)
 
Mała nieznacząca rzecz w sumie, ale zgłaszam:
Po najechaniu na ikonkę medalionu na lewo od nazwy tematu w spisie tematów, jeśli ma się jakiś post, to pojawia się info o ilości napisanych postów w danym temacie. Tylko że tekst nie jest do końca przetłumaczony:
HTML:
title="Masz 3 post(s) w tym temacie, ostatni 07-08-2013"
 
Last edited:
W poście napisanym przez ignorowanego użytkownika w dwóch miejscach brakuje spacji: pomiędzy wyrazem "że", a nickiem ignorowanego użytkownika oraz pomiędzy słowem "Twojej", a słowem "liście".
 
@Wroobelek
@Eri94
Pojawił się mój problem ponownie. Widzę, że ktoś mnie 2 razy zacytował. (teraz się zmienił wygląd strony, więc nie jest napisane, że ktoś mnie zacytował tylko po prostu "Cytowania", ale to nieistotne). Wchodzę by zobaczyć kto mnie zacytował i widzę, że jedno z tych cytowań to informacja, że to ja kogoś zacytowałem. Czasami się zdarzało, że miałem np. tylko 1 cytowanie i musiałem tam wchodziić specjalnie tylko po to by się dowiedzieć, że ja kogoś zacytowałem. 0 logiki. Ktoś musi to poprawić :p
Wrzucam screeny:
W sumie to teraz się skapnąłem, że mogłem od razu wrzucić screena z historią cytowań, zamiast czekać na następne wystąpienie, ale już trudno :p
 
Ale wcześniej przecież też nie pisało, kto dokładnie Cię zacytował.
Była sugestia, że ktoś MNIE zacytował. Teraz jej nie ma, ale to i tak nie zmienia faktu, że nie widzi mi się wchodzić w cytowania tylko po to by się dowiedzieć, że JA kogoś zacytowałem.
 
Była sugestia, że ktoś MNIE zacytował. Teraz jej nie ma, ale to i tak nie zmienia faktu, że nie widzi mi się wchodzić w cytowania tylko po to by się dowiedzieć, że JA kogoś zacytowałem.
Jeśli ty kogoś cytujesz, to nie ma powiadomienia :p Jedynie co, to informacja zapisuje się w odpowiedniej zakładce.
 
Dokładnie, @szypek26 ma rację. Dziwię się @Qyzu' Twojemu problemowi, aczkolwiek spróbuję się temu przyjrzeć, bo rozumiem, że do akcji z 19:23 dostałeś dwa powiadomienia a wcześniej miałeś zero - mam rację?
 
Jeśli ty kogoś cytujesz, to nie ma powiadomienia :p Jedynie co, to informacja zapisuje się w odpowiedniej zakładce.
Gdyby nie było to bym nie zgłaszał tego błędu.

rozumiem, że do akcji z 19:23 dostałeś dwa powiadomienia a wcześniej miałeś zero - mam rację?
Tak. Aczkolwiek tak jak wspominałem - też mi się zdarzało, że dostawałem tylko jedno powiadomienie i było nim to, że ja kogoś zacytowałem/dałem REDpointa itp.
 
Last edited:
Gdyby nie było to bym nie zgłaszał tego błędu.
No dobra, to ja proponuję eksperyment - skasuj wszystkie powiadomienia i cyknij sobie screenshota zakładki z cytatami, żebyś wiedział, jaki jest ostatni cytat na dziś. I przez kilka dni nie kasuj powiadomień. Potem zobacz, ile ich masz i potem ręcznie policz sobie cytaty w wiadomej zakładce. Wyniki i screenshoty (łącznie trzy sztuki - zakładka "cytaty" przed i po oraz licznik powiadomień zatrzymany na danej wartości) podrzuć tutaj - jeśli faktycznie okaże się, że problem występuje (przyznaję - ciężko mi w to uwierzyć), to @Eri94 będzie miał jakiś punkt zaczepienia.
 
Ostatnio zauważyłem brak możliwości zmiany języka z poziomu forum. Aby zmienić język, muszę szukać z poziomu google forum po angielsku. Nie jestem w stanie zmienić języka na stronie głównej, ponieważ ładuje się tylko SOD trailer a klikanie "kontynuuj" nic nie daje. Używam najnowszej, aktualnej mozilli.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom