Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
...ale mimo iż na obu serwisach mój nick był pisany z dużej litery, to obecnie z nieznanego powodu obnoszę się tutaj z małą.

Nie spędza mi to snu z powiek, ale optuję za pierwotną wersją, stąd prosiłbym o małą interwencję.

Tutaj przecież zawsze byłeś "z małej".
 
Czy zamierzacie coś zrobić z widocznością postów osób ignorowanych, podczas cytowania ich przez innych użytkowników? Po co jest ta funkcja, skoro wystarczy, że ktoś zacytuje daną ignorowaną osobę, i jej post, który powinien być ukryty, staje się widoczny?
 
Wstawienie przecinka zaraz po wzmiance, np:
Code:
@galadh,
tworzy spację przed przecinkiem, co daje taki rezultat po wysłaniu posta:
Code:
@galadh ,

Trochę irytujące...

EDIT:
Zmieniłbym w znaczniku <pre> wartość height w stylach css. Teraz nawet jak kod zajmuje 1 linijkę, to wysokość <pre> jest na 2 linijki.
 
Last edited:
Po co jest ta funkcja, skoro wystarczy, że ktoś zacytuje daną ignorowaną osobę,
Ponieważ ktoś, kogo nie ignorujesz odnosi się do tej wypowiedzi. Gdyby ukryć ten cytat wypowiedź odnosząca się do wypowiedzi osoby ignorowanej byłaby wyrwana z kontekstu.

@serek - Wieeeeem :)
 
@Eri94 A co mnie to obchodzi? Dodaję sobie taką osobę do ignorowanych i nie obchodzi mnie, co ma do powiedzenia i co o tym sądzą inni. Jak będę chciał poznać kontekst to sobie włączę podgląd. Tylko tyle. Cytowana wypowiedź powinna być również ukryta, z możliwością podglądu, jak oryginalna. Czy to aż tak wiele? Jak już się daje taką funkcję, to trzeba przewidzieć wszystkie sytuacje. Po coś ta funkcja w końcu powstała...
 
@Eri94
Chciałbym zgłosić problem z belką w trybie mobilnym.
Rozdzielczość 720x1280, choć w poprzednim telefonie o rozdzielczości 480x800 było identycznie. Przeglądarka Google Chrome.
Przed otwarciem napis "Powiadomienia" jest do połowy ucięty, a po kliknięciu na niego:
View attachment 10714
 

Attachments

  • Screenshot_2015-02-23-14-52-03.png
    Screenshot_2015-02-23-14-52-03.png
    184.8 KB · Views: 33
Last edited:
Jak już się daje taką funkcję, to trzeba przewidzieć wszystkie sytuacje. Po coś ta funkcja w końcu powstała...
Eri94 nie dodawał tej funkcji, to jest standard w vB, tak ona działa i to nie tylko u nas :p Rozumiem twój punkt widzenia, ale od strony formalnej - pretensje do Eri94 nie są uzasadnione.
 
Eri94 nie dodawał tej funkcji, to jest standard w vB, tak ona działa i to nie tylko u nas :p Rozumiem twój punkt widzenia, ale od strony formalnej - pretensje do Eri94 nie są uzasadnione.
Niemniej rad byłbym, gdyby @Eri94 z tym problemem się zmierzył. To zdolna bestia ;), wierzę że sobie poradzi. Znaczy - poprawi po fabryce :D. A pomysł z chowaniem wypowiedzi w spoiler jest całkiem fajny.
 
Eri94 nie dodawał tej funkcji, to jest standard w vB, tak ona działa i to nie tylko u nas :p Rozumiem twój punkt widzenia, ale od strony formalnej - pretensje do Eri94 nie są uzasadnione.
Myślałem, że Eri94 jest "zwykłym" użytkownikiem i też do takiego "zwykłego" użytkownika pisałem. Teraz, kiedy zauważyłem, że jest administratorem, sformułowałbym tę kwestię trochę inaczej. ;)
 
Ok. Wiem.

---------- Zaktualizowano 15:19 ----------

Hmm, znowu problemy z wyświetlaniem cytatu
Jeśli ktoś doświadczał problemów z cytatami (konkretniej ich widocznością), proszę jeszcze raz zapisać post. Był bug w pluginie, który ukrywa ignorowane treści w spoiler. Właśnie go naprawiłem. W razie jakichkolwiek problemów - śmiało pisać.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom