Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Potwierdzam.
Aha, musiałem wykonać na chromie myku poisanego przez @Revanche25
Forum nie zapamiętuje, jak widać, ustawień. Poza tym cuda, wianki dzieją się z czcionkami. Co widać zresztą.
 
Last edited:
Forum zaczęło chyba całkowicie fiksować.
Odwróciło mi kolejność wpisów i np teraz ostatnia strona jest pierwszą i na odwrót. Ostatni wpis jest na pierwszej stronie, natomiast łącze/ikonka "Ostatni wpis" prowadzi na początek do ostatniej stron = pierwszej.

Pomimo usunięcia ciasteczek nie zostaje wylogowany = nie resetują się ustawienia > dlaczego ?
Forum nie pamięta kompletnie żadnych ustawień użytkownika = resetuje ustawienia Wpisy na stronie i Tryb wyświetlania

Edit
Teraz ten mój post mam na pierwszej stronie na samym dole....

Poprzestawiałem i coś zabanglało...

--- Zaktualizowano 06-11-16, 14:55 ---

Imo forum w tym stanie jest kompletnie nie do użytku publicznego. Trzeba było robić beta testy przed migracją.
 
Last edited:
Ukash;n6894950 said:
Forum zaczęło chyba całkowicie fiksować. Odwróciło mi kolejność wpisów i np teraz ostatnia strona jest pierwszą i na odwrót. Ostatni wpis jest na pierwszej stronie, natomiast łącze/ikonka "Ostatni wpis" prowadzi na początek do ostatniej stron = pierwszej.
Z reguły najprostszym rozwiązaniem w tym wypadku jest po prostu kliknięcie na "WPISY" - na górze strony, musiałeś mieć ustawioną "OSTATNIĄ AKTYWNOŚĆ", stąd zmiana układu postów.
Z ustawieniami stałymi jest na razie problem - ale można działać doraźnie właśnie przez te opcje, które mamy dostępne "na bieżąco", bez ingerowania na twardo, w panelu użytkownika.
Ukash;n6894950 said:
mo forum w tym stanie jest kompletnie nie do użytku publicznego. Trzeba było robić beta testy przed migracją.
Nie zawsze będziesz w stanie wyszperać i zweryfikować wszystkie błędy, jakie się pojawiają, ani tym bardziej ich przewidzieć. Nie wspominając o bugach, które występują właśnie przez wzgląd na oddanie platformy dużej bazie użytkowników.

Odrobina cierpliwości i wszystko będzie cacy.
 
Szincza;n6895420 said:
Z reguły najprostszym rozwiązaniem w tym wypadku jest po prostu kliknięcie na "WPISY" - na górze strony, musiałeś mieć ustawioną "OSTATNIĄ AKTYWNOŚĆ", stąd zmiana układu postów.
Po którymś tam razie właśnie poskutkowało ustawienie na Wpisy w UU.

Szincza;n6895420 said:
Nie zawsze będziesz w stanie wyszperać i zweryfikować wszystkie błędy, jakie się pojawiają, ani tym bardziej ich przewidzieć.

Mogli zrobić beta testy przed migracją, tak się robi jak się przenosi duże forum.

+


Sprawdzanie pisowni nie działa w tym edytorze ....
 
Last edited:
Te wiadomości w profilu chyba nie powinny być tak ucięte?
 
Marcin_89.683;n6896740 said:
Nie da rady przełączyć się na anglojęzyczne forum
Jest dostępne po zmianie języka. Brakuje jednak tamtej rozwijanej listy z linkami do poszczególnych forów.
 
Każdorazowo po zamknięciu przeglądarki jestem wylogowywany z forum, pomimo ustawienia wyglądu forum na Krew i Winno zawsze po zalogowaniu startuje z wglądem Serce z Kamienia.
 
Nie było mnie w Krypcie dosłownie 40 minut (musiałem wyjść na pocztę). Komp chodził. Przychodzę, a tu Forumek zapomniał o mnie i znowu musiałem się logować i ustawiać wszystko w "ustawieniach"... :(

--- Zaktualizowano 07-11-16, 12:29 ---

A, zapomniałem wspomnieć o jednej rzeczy, choć może ktoś już to zrobił. Otóż dając REDpointy, aby zobaczyć u siebie, że dałem komuś, muszę odświeżyć ekran. Trochę to dziwne. W starej wersji działało od razu.
 
Last edited:
Jak klikam na Forum -> Seria Gier Wiedźmin to zamiast wchodzić na forum za każdym razem pobiera jakiś plik. :rolleyes: Też tak macie?
 
Skoro udało mi się już tu dostać, to chciałem tylko powiedzieć, że w trybie wyświetlania "wpisy" forum jakoś dziwnie doczytuje niektóre tematy. Chce przeczytać ostatniego posta, a ono myśli, myśli, myśli, aż w końcu wywali mi białą kartkę. Sprawdzałem potem na chybił-trafił i czasami działało bez problemu. Na podforum Gwinta wszystko śmiga.
 
SMiki55;n6896800 said:
Jest dostępne po zmianie języka. Brakuje jednak tamtej rozwijanej listy z linkami do poszczególnych forów.

SMiki55;n6896800 said:
Jest dostępne po zmianie języka. Brakuje jednak tamtej rozwijanej listy z linkami do poszczególnych forów.


No nie u mnie nadal mam po polsku. Korzystam z Chrome
 
Znowu forum szwankuje. Nie dość, że szata graficzna mi się mniej podoba bo jest mniej przejrzysta to jeszcze co chwila forum przestaje działać. Teraz też choć działa ta cześć forum to już te dotyczące Wiedźmina 3 i Gwinta jakoś nadal nie chcą działać :/
 
Dziwne, aby zobaczyć swój post po kliknięciu "Odpowiedz" musszę odświeżyć stronę... Czyli jednak nie działa normalnie. :(
A i nie łączy postów...
I REDpointy oraz HELPpointy wcięło...
Nie widzę osiągnięć...
Za to skórka KiW wskoczyła od razy.
Cuda, wianki, Waćpanowie i Waćpanny. Po edycji Forumek wskakuje na górę, zamiast na dół do ostatniego, albo mojego posta.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom