Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.

Keth

Ex-moderator
Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

Mimo dość wnikliwego testowania forum, nie możemy wykluczyć wystąpienia jakichś mniejszych lub większych bugów. Bardzo proszę o zgłaszanie napotkanych błędów w tym temacie. Najlepiej ze screenem oraz informacją o używanej przeglądarce.

Tylko zgłoszenia tutaj - dyskusje proszę zachować do tego tematu :)
 
Last edited:
Brak postów! I edycje liczy jako post... Wiadomo, musiało się coś skopać... ]:->


Aha... I mój nick został usunięty z mojego tematu! :(
 
Nic się nie skopało, przeczytaj FAQ, musisz się zalogować danymi z REDkita ;)


Kupa za przeproszeniem.. Na nicku " USERNAME_2077850" mam posty, osiągnięcia itp, a nick mam na tym koncie... Skąd wiedziałem, że coś się spie... popsuje przy zmianie?
 
A gdzie mój nick się podział? ;) Powinien być LooZ, a nie to co jest ;) No i ciągle mi się pojawia okienko logowania do dev.forums... Ja wiem, że kolega z branży, ale to chyba nie dla mnie ;)
 

Keth

Ex-moderator
Kupa za przeproszeniem.. Na nicku " USERNAME_2077850" mam posty, osiągnięcia itp, a nick mam na tym koncie... Skąd wiedziałem, że coś się spie... popsuje przy zmianie?

Nic się nie popsuło, jakbyś przeczytał FAQ, to byś wszystko wiedział. Możesz sobie zmienić nicka na tamtym koncie.
 
Ty masz tylko 101 postów, a ja 3k... Na dodatek z tamtego konta nie mogę pisać... :(

Nic się nie popsuło, jakbyś przeczytał FAQ, to byś wszystko wiedział. Możesz sobie zmienić nicka na tamtym koncie.

Przeczytałem - ale tam nie mogę pisać... Każe mi się ponownie zalogować... A nick i tak mam zajęty...
 
A gdzie mój nick się podział? ;) Powinien być LooZ, a nie to co jest ;) No i ciągle mi się pojawia okienko logowania do dev.forums... Ja wiem, że kolega z branży, ale to chyba nie dla mnie ;)

A nie miałeś tam przypadkiem znaczka "^" w nicku?
Bo stąd problem.
Masz możliwość jednorazowej zmiany nicka w profilu, działaj :)
 
Wiem, wiem Napoleon to teraz synonim zła - ale poważnie... Dlaczego ciągle włącza mi się "podaj e-mail rodzica?
 
No ok, czytałem FAQ, ale nadal mam problem. Miałem konto i tutaj i na CP77 z tym samym nickiem, tego nie mogę teraz zmienić na LooZ, a na to z CP77 się nie mogę zalogować. Co teraz? ;)
 

Attachments

  • screenSHU.jpg
    screenSHU.jpg
    17.7 KB · Views: 67
Sygnatura nie chce zaskoczyć z steamsignature, ale z czasem powinno zaskoczyć, myslę, dajmy czas.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom