Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.

Attachments

  • something-something-something-v1aat4.jpg
    something-something-something-v1aat4.jpg
    18.9 KB · Views: 32
Rozdawanie podziękowań/REDPointów znów działa. :)
Teraz dzieją się inne ciekawe rzeczy, ale to chyba wina mojego FF. Przeglądarka wymyśliła sobie mianowicie, że nie będzie wgrywać filmów mimo, że mam jej aktualną wersję i aktualnego Flash Playera...
Ale tak jak mówię, to chyba dzieje się u mnie.
 
Rozdawanie podziękowań/REDPointów znów działa. :)
Teraz dzieją się inne ciekawe rzeczy, ale to chyba wina mojego FF. Przeglądarka wymyśliła sobie mianowicie, że nie będzie wgrywać filmów mimo, że mam jej aktualną wersję i aktualnego Flash Playera...
Ale tak jak mówię, to chyba dzieje się u mnie.

No i super, że działa. Gdyby się ponawiało, to daj znać, ale imo rzeczywiście to musi wynikać z problemów po Twojej stronie kabelka, bo jednak nikt inny tego nie zgłaszał.
Chociaż... @iwonex, nadal nie widzisz tych buttonów?
 
Gdyby się ponawiało, to daj znać,
Okej, będę informował o rozwoju sytuacji po mojej stronie kabelka. :)

E:
I jak tu nie wierzyć, że coś samo się robi - flash player sam się naprawił. :thumbsup:
 
Last edited:
Chociaż... @iwonex, nadal nie widzisz tych buttonów?
Nie mam nic - jak już Wam screena pokazywałam - nadal to samo :)

I z tego co patrzyłam po historii to miałam to z początku, bo jakoś Narsowi dałam punkta w temacie o Battlefieldzie. Tyle, że potem zmieniła mi się ranga forumowa ;) i zniknęło było. Ja tam przeżyję, to nie problem.
 
Nie żeby to miało dla mnie ogromne znaczenie, ale mając już ponad 100 redpointsów nie otrzymałem osiągnięć, które zatrzymały się na poziomie 10 orenów ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom