Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Wiem, że to żadne rozwiązanie na dłuższą metę, ale ja nigdy nie wysyłam postów - czy to na telefonie, czy na PC/tablecie - jeśli wcześniej nie skopiuję całości. Za dużo razy mi gupi net zrobił psikusa (np. na tablecie wifi lubi się rozłączać), a i różne fora niekiedy się wieszają.
W nawyk mi już weszło.
To tak btw.
 
Co jakiś czas robi się też autosave pisanego tekstu, który można przywrócić w wypadku zaginięcie czy innego problemu. Przynajmniej w tej normalnej wersji pojawia się Przywróć automatycznie zapisaną treść.

Aha. Też zawsze robię kopię posta przed wysłaniem, co więcej, odświeżam stronę i sprawdzam, czy coś nowego się nie pojawiło w temacie. Dopiero wówczas wysyłam.
 
Last edited:
Raison - racja, ale o ile mi wiadomo, na mobilnej tego nie ma, przynajmniej ktoś zgłaszał, że nie ma ;/
 
Na mobilnej niestety tego nie ma.
@undomiel9
Co do kopiowania treści posta na komórce, to to jest tak niewygodne, że częściej mi post się usuwa, niż kopiuje xD
 
Od jakiejś godziny na forum pojawiają się jakieś dziwne reklamy poprzyczepiane do niektórych wyrazów (w postach użytkowników ale nie tylko)... Czym to może być spowodowane?
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    15.3 KB · Views: 39
Dobra, naprawiłem, mea culpa... @down zassało mi właśnie, ale nie zauważyłem, już wszystko jest w porządku...
 
Klikam zaznacz wszystko jako przeczytane i działy odznaczają się prawidłowo(tzn. nie są czarne). Wchodzę na stronę 10 minut później żaden nowy post się nie pojawił(ostatnie posty są te same co były wcześniej), a pomimo tego działy znowu są zaznaczone jako nieprzeczytane(czyli czarny wilk). Niedogodność zauważona na Operze.

Druga sprawa, możliwość edycji ankiety byłaby bardzo pożądana.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom