Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Więc powinienem zostać raczej kanonizowany za swe cierpienia, niż być karanym przez forumowych bożków.
Dlaczego nie mówiłeś tego wcześniej, a godnie przyjmowałeś kamieniowanie i krzyki?
Ale to się raczej wszystkim działo i zostało prawie od razu naprawione. Myślałem, że dzieje Ci się tak już od czasu Twoich pierwszych postów bez znaków diakrytycznych.
 
Last edited:
Mam problem od kilku dni taki ze nie mogę wejść normalnie na forum , wchodzę na witcher.com oczywiście jako pierwsze wyskakuję m kupno-> http://buy.thewitcher.com daje kontynuuj
wyskakuję mi okno z filmem które jest bez odpowiedzi, ani film nie odpala, ani przycisk kontynuuj do..
Aby wejść muszę zmienić po pierwszym slashu nazwę na forum i tak wchodzę dp niedawna było wszystko ok.
 
Mam problem od kilku dni taki ze nie mogę wejść normalnie na forum , wchodzę na witcher.com oczywiście jako pierwsze wyskakuję m kupno-> http://buy.thewitcher.com daje kontynuuj
wyskakuję mi okno z filmem które jest bez odpowiedzi, ani film nie odpala, ani przycisk kontynuuj do..
Aby wejść muszę zmienić po pierwszym slashu nazwę na forum i tak wchodzę dp niedawna było wszystko ok.
A nie łatwiej zrobić se zakładkę bezpośrednio do forum?
 

Guest 2686910

Guest
A ja nie mogą przyznawać REDpointów i 'dzięki!'. Najpierw po kliknięciu pojawiał się komunikat o wyłączeniu tej usługi przez Administratora, potem w ogóle znikły te ikonki. Co jest?

E: Moment, już mogę. To jakaś ogólnoforumowa aktualizacja?
 
Taka mało istotna sprawa, ale nie widzę w żadnym poście, czy ktoś dał pointa. :)

Zdaje się, że wyczyszczono wszystkie posty z REDpointów. I od pewnego momentu nalicza na nowe posty, tj jak kliknę, to będzie widać, ale na starych postach, nawet tych z milionem punktów jest czysto.

To wróci, czy tak już zostanie?
 
Zdaje się, że wyczyszczono wszystkie posty z REDpointów. I od pewnego momentu nalicza na nowe posty, tj jak kliknę, to będzie widać, ale na starych postach, nawet tych z milionem punktów jest czysto.

To wróci, czy tak już zostanie?

Sprawa została już zgłoszona wyżej.
 
Coś jest na rzeczy, gdyż u mnie pokazało po kilkudniowej nieobecności kilka powiadomień. Na profilu jednak nie da się ich obejrzeć, gdyż w dziale np. polubienia / podziękowania nic nie wyświetla (jako "no results").
 
Na pewno nie u mnie. Chyba że to coś "Podziękowania / Polubienia - 0 Dzięki!, 0 Przyznaj REDpoint" jest nowym ficzerem.
 
To chyba nowy ficzer. Natomiast zagubione wcześniej redpointy i informacja o nich wróciła i jest widoczna w zakładce podziękowania/redpointy. :)
 
Owszem, historia RP znowu działa, a ich wypisana ilość jest nowym ficzerem. Chwilowy błąd był spowodowany przeliczaniem osiągnięć :)
 
Owszem, historia RP znowu działa, a ich wypisana ilość jest nowym ficzerem. Chwilowy błąd był spowodowany przeliczaniem osiągnięć :)
Jak dla mnie niezbyt potrzebne, ale jeśli już ma być, to bym skrócił ten napis do samego: "0 Dzięki!, 0 Przyznaj REDpoint".

A i jeśli dany post nie ma żadnego Dzięki/REDpointa, to bym całkowicie ten napis schował. Dopiero by się pokazywał, gdy dany post dostanie jakieś podziękowanie/REDpointa.
 
Mam podobne zdanie. Nie wiem, do czego to ma służyć. Wewnętrzne zliczanie za pomocą odrębnych algorytmów dla porównania? Pomoc dla forumowiczów, którzy chcą się sami upewnić, czy ich podle nie oszukano na punktach?
 
@Keth
A nie lepiej by było to tak zrobić?
 
Czy mi się zdaje czy wyparowało mi kilka osiągnięć? Nie żebym przywiązywał do tego szczególną wagę, ale może to jakiś grubszy bug? :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom