Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Całe życie w niewiedzy...
Boże.

No bo kto by się spodziewał, że ten mały guziczek tak właśnie działa :p Gdyby był po prawej stronie nazwy tematu, to może jeszcze mógłbym się jakoś domyślić, ale w tym wypadku nigdy bym na to nie wpadł :p
 
No bo kto by się spodziewał, że ten mały guziczek tak właśnie działa :p Gdyby był po prawej stronie nazwy tematu, to może jeszcze mógłbym się jakoś domyślić, ale w tym wypadku nigdy bym na to nie wpadł :p

Szczególnie, że w mobilnej wersji klika się normalnie, po prawej - a przenosi cię do pierwszego nieprzeczytanego posta.
Myślałem, że tu to po prostu nie działa jak należy, albo że nie ma takiej funkcji.

Cóż, człowiek się uczy całe życie.
 
Zniknęło mi tło forum. Widzę czerń. Usuwałem ciasteczka, brak zmian. PPM>Pokaż obrazek tła - "Obrazek (...) nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy".
 
Zniknęło mi tło forum. Widzę czerń. Usuwałem ciasteczka, brak zmian. PPM>Pokaż obrazek tła - "Obrazek (...) nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy".
Widocznie żałoba po obsuwie ;P

A tak bez żartów (bo nie ma z czego), to u mnie wszystko działa dobrze (chyba, że tło jest jeszcze w pamięci podręcznej).
 
Last edited:
Miał ktoś może coś takiego, że co chwilę dubluje treść posta i wystawia pojedynczy post z podwojoną treścią i dopiskiem zaktualizowano. W ogóle skąd zaktualizowano skoro pierwsze pojawienie się posta?
 
Miał ktoś może coś takiego, że co chwilę dubluje treść posta i wystawia pojedynczy post z podwojoną treścią i dopiskiem zaktualizowano. W ogóle skąd zaktualizowano skoro pierwsze pojawienie się posta?
Wysyłasz dwa posty pod rząd, a forum łączy je w jeden. Albo klikasz jak napalony na przycisk, albo Twój internet bardzo nie wyrabia.
 
Trochę postów poleciało, bo to nie temat do pogaduszek o tym kto ma jaką przepustowość internetu i jak szybko wysyła posty czy ściąga zwiastuny. Tutaj zgłaszamy błędy w funkcjonowaniu forum, a trochę ciężko się adminom pracuje jak trzeba przesiewać spam.
 
Zniknęło mi tło forum. Widzę czerń. Usuwałem ciasteczka, brak zmian. PPM>Pokaż obrazek tła - "Obrazek (...) nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy".

Ten błąd występuje również u mnie, ale tylko w tematach w których jest dużo obrazków (czytam takie dwa "Fanowskie galerie" i "Piękności...").

A druga rzecz, która ostatnio u mnie wyskoczyła, to to, że jak daję komuś Redpointa, albo Dzięki, to znika mi liczba pokazująca ile ktoś ich otrzymał za dany post (znikają obie liczby).
 
Ten błąd występuje również u mnie, ale tylko w tematach w których jest dużo obrazków (czytam takie dwa "Fanowskie galerie" i "Piękności...").

A druga rzecz, która ostatnio u mnie wyskoczyła, to to, że jak daję komuś Redpointa, albo Dzięki, to znika mi liczba pokazująca ile ktoś ich otrzymał za dany post (znikają obie liczby).
1. U mnie nigdy tło nie zniknęło, to trudno mi się wypowiadać :teeth:
2. Tak, w tej chwili tak to działa (musisz przeładować stronę). Odpowiednia zmiana jest na liście rzeczy do poprawki.
 
Nie przypominam sobie, bym subskrybował jakikolwiek temat, a widzę, że dzisiaj ten z listem otwartym dorobił się w tajemniczy sposób zielonej ikonki. Raczej nie zrobiłem tego podczas somnambulicznej przechadzki, więc to coś od strony forum. Chyba że da się jakoś bardzo przypadkiem subskrybować temat.

ed
Dzięki, będę pamiętał, by nie pisać posta pod postem. Zrobiłem to raz w celach testowych i jak widać od razu nauczka.
 
Last edited:
Czy tylko ja nie widzę jakichkolwiek danych dotyczących ilości REDpointów oraz podziękowań pod postami? Nawet posty Marcina wczoraj jeszcze okraszone bardzo wieloma RP i "Dzieki" dziś wyglądają czyściutko, jakby nikt nie klikał.
Na próbę przyznam "dzięki" powyższemu postowi Szypka.

---------- Zaktualizowano 15:07 ----------

You don't have permission to undo a button click.
To coś u mnie się zes...o czy wszyscy tak mają?
 
Mam strasznie mieszane uczucia w stosunku do tego nowego ficzera błyskawicznego cytowania przez zaznaczenie tekstu. Z jednej strony to z pewnością bardzo przydatna opcja (bo na tym nowym forum wielokrotne cytowanie w poście ogólnie ssało, wszystko trzeba było wycinać ręcznie), mimo że nie skorzystałem z niej jeszcze ani razu, ale z drugiej... zawsze, przeglądając posty na forum, bawiłem się ciągle zaznaczaniem na niebiesko i odznaczaniem czytanego tekstu, teraz ten czerwony przycisk "Quote" strasznie mnie rozprasza ;P Nie mógłby się pojawiać w innym miejscu, np. obok przycisku "Odpowiedz"? ;P

Ale może się kiedyś przyzwyczaję, albo chociaż odzwyczaję od zaznaczania tekstu ;P

---------- Zaktualizowano 21:38 ----------

Dzięki, fałszywy alarm. Po restarcie przeglądarki wszystko wróciło do normy. Widać mój służbowy Sempron wyposażony w 512 MB RAM i zintegrowaną nVidię 6100 dobiega swoich dni.

Zobaczę, czy to w ogóle działa, Wroobelek, będziesz moim królikiem doświadczalnym ;P
Edit: Działa, dzięki ;P
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom