Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Nie używasz serfixu serka - forum nie działa.
Ależ działa, i to działa aż za dobrze ;P
A żadnych fixów nie używam, bo to mi do szczęścia niepotrzebne :stuart:

---------- Zaktualizowano 21:42 ----------

Mam strasznie mieszane uczucia w stosunku do tego nowego ficzera błyskawicznego cytowania przez zaznaczenie tekstu.
Nie mógłby się pojawiać w innym miejscu, np. obok przycisku "Odpowiedz" ;P
Łał, zmieniłem zdanie, super to działa, będzie mi łatwiej rozbijać cudze posty na części pierwsze :D
Poprzedniego posta nie było, pozostawcie tą opcję bez zmian :p
 
Last edited:
Dziwna sprawa, ale przez stosunkowo dość długi czas (ponad 1 dzień) przy próbie wejścia na forum pokazywał mi się komunikat na żółtym tle z wizerunkiem Vernona Roche'a o jakiś pracach na forum i "We'll be back soon" Wcześniej już miewałem taki komunikat, ale teraz trwał on dłużej. Dopiero gdy wszedłem na profil jednego z użytkowników i zobaczyłem, że na forum o Wiedźminie pojawiają się wpisy zorientowałem się, że coś nie gra. Po wyczyszczeniu historii przeglądarki wróciło to do normy.
Ed: @Eri94 Wiem, że tak się dzieje, chodziło mi o to, że gdy inni już korzystali z forum, ja nadal nie mogłem.
 
Last edited:
Dziwna sprawa (...) Po wyczyszczeniu historii przeglądarki wróciło to do normy.
To normalne, niestety nie mogę udzielić dalszych informacji "dlaczego". Czas trwania prac na forum podczas którego forum musi być wyłączone nie jest stały - raz będzie dłużej, raz krócej. Z reguły nie trwa to dłużej niż pół godziny / godzinę. Czasem jest to nawet kilka minut, podczas których sprawdzam czy wszystko jest okej.

---------- Zaktualizowano 11:06 ----------

Wiem, że tak się dzieje, chodziło mi o to, że gdy inni już korzystali z forum, ja nadal nie mogłem.
To normalne. Twoja przeglądarka trzymała dane zbyt długo.
 
Bo to nie wzmianka. Z niewiadomych mi powodów niektórzy zamiast postawić @ i dopisać nick użytkownika wstawiają zamiast tego linki do profilu.

Prawdopodobnie tak się dzieje, gdy ktoś zamiast wklepać nick "z palca", robi to metodą kopiuj-wklej.
 
Jeżeli nie poprzedzę "@", to będzie to normalny tekst, nie link do profilu.

E: Wroobelek (u mnie tak wygląda skopiowany)
 
Last edited:
Tak wygląda u mnie Twój nick po skopiowaniu go z nagłówka powyższego posta:

P ATROL

Jak dla mnie, jest to coś więcej, niz tylko suchy tekst.
 
Spotkał się ktoś ze znikającymi "aczikami"?
Pytam, bo przez jakiś czas miałem ich 33. Potem jedno wcięło.
Nic to, pomyślałem, pewno jakaś korekta, ale dzisiaj po raz wtóry licznik wskoczył na 33 (znaczy się wbiłem kolejne), tylko po to, aby po paru godzinach ponownie cofnąć się do 32.
Nie żeby mi jakoś bardzo zależało, ale niech to działa dobrze albo wcale, bo rzecz jest irytująca.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom