Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Wcięło dwa. Dwukrotnie po wbiciu na level 33 cofnęło mnie o stopień niżej, ale jakie?
Sam chciałbym wiedzieć.

Bez informacji o tym, który konkretnie aczik Ci wcięło dużo zrobić nie mogę niestety. Jakby się jednak sytuacja powtórzyła - proszę o info :)

BTW, parę tygodni temu było generalne przeliczanie osiągnięć, może jedno zniknięcie było związane z tamtą sytuacją.
 
Ja mam dziwny problem z wersją mobilną forum, mianowicie nie mogę się zalogować, co wpiszę swoje dane i kliknę zaloguj to wracam do strony w której muszę je ponownie wpisywać pomimo, że wyświetla się komunikat, że zalogowano poprawnie. Próbowałem też przełączyć się na "dużą" wersję forum i niestety działa to tak samo. Także chciałbym po prostu zapytać czy ktoś oprócz mnie również ma podobny problem z logowaniem się na forum za pomocą telefonu ?
 
Ja mam dziwny problem z wersją mobilną forum, mianowicie nie mogę się zalogować, co wpiszę swoje dane i kliknę zaloguj to wracam do strony w której muszę je ponownie wpisywać pomimo, że wyświetla się komunikat, że zalogowano poprawnie. Próbowałem też przełączyć się na "dużą" wersję forum i niestety działa to tak samo. Także chciałbym po prostu zapytać czy ktoś oprócz mnie również ma podobny problem z logowaniem się na forum za pomocą telefonu ?
Swego czasu @zi3lona i @Erynia coś kombinowały na ten temat, ale nie pamiętam, co się zepsuło i jak to naprawiły. Przejrzyj ten temat wstecz albo poczekaj, aż ci któraś z dwóch pań napisze, o co tam chodziło :p
 
Dzięki za info, już się bałem, że to tylko u mnie coś zaczęło szwankować.
Ale ja nie napisałem, że Erynia miała ten sam problem, co ty. Nie napisałem też, że nie miała. Po prostu wskazałem ci, gdzie możesz szukać sposobu, który być może rozwiąże twój problem.
U mnie w każdym razie na telefonie logowanie działa bez zarzutu.
 
Ja mam dziwny problem z wersją mobilną forum, mianowicie nie mogę się zalogować, co wpiszę swoje dane i kliknę zaloguj to wracam do strony w której muszę je ponownie wpisywać pomimo, że wyświetla się komunikat, że zalogowano poprawnie. Próbowałem też przełączyć się na "dużą" wersję forum i niestety działa to tak samo. Także chciałbym po prostu zapytać czy ktoś oprócz mnie również ma podobny problem z logowaniem się na forum za pomocą telefonu ?

Spróbuj zalogować się pierwszym loginem i hasłem, jeśli zmieniałeś w dane po wprowadzeniu nowego forum. U mnie chyba to pomogło.
 
Też miałam taki problem, ale o tym nie pisałam. Przed Szypkiem nic się nie ukryje.

A to przepraszam ;)

---------- Zaktualizowano 18:11 ----------

Raczej nie, pierwsze miało miejsce ładnych kilka miesięcy temu, drugie wczoraj.

To nie wiem w takim razie, jedyne, co Ci mogę polecić na chwilę obecną, to monitorowanie, jakby jeszcze jakiś aczik wcięło.
 
Szypek co prawda telepatycznie namierza problemy, ale nie rozumie cytowanego fragmentu i prosi o wyjaśnienie
Więc tak .. ekhm... bardzo często przy moim "narzekaniu" na wersję mobilną pisał @szypek26, że ma wersję desktopową i wszystko mu ładnie działa. Taki mały kuksaniec z mojej strony. Wiem, wiem - właśnie zaglądam śmierci w oczy.
A uspokajam się, bo to OT. I znowu spojrzenie śmierci w oczy.
Wymyka się po cichu z wątku. Na paluszkach.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom