Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Niestety, nie jestem w stanie tego powtórzyć. Jeśli ktoś jeszcze będzie miał z tym problem, niech śmiało pisze. Na razie muszę uznać to za anomalię :)
 
Na edytorze w trybie WYSIWYG również miałem denerwujący komunikat wymagający potwierdzenia chęci opuszczenia strony. Udało mi się od niego uwolnić zmieniając tryb na standardowy.
Okazuje się, że to forum ma swoje sekrety skutecznie skrywane przed własnymi rodzicami :D.
 
Okazuje się, że to forum ma swoje sekrety skutecznie skrywane przed własnymi rodzicami
Wszystkie dzieciaki coś ukrywają przed starymi. Forum Edytor tez. :p

Rozumiem, że AndersonSilva korzysta z Firefoxa i tam występuje błąd (przy Chrome pisał, że nie było problemów). Z jakiej przeglądarki korzystasz? Też Firefox?
 
Niestety testował będę wieczorem w domu. W robocie na służbowym kompie Chrome staje dęba i strony otwiera po kilka minut (tak swoją drogą, to nie wiem co Google robi z tym komputerem). Cóż, Sempron i 512 MB RAM. Przełączyłem na WYSIWYG i - czego się spodziewałem - na FF komunikat powrócił. Relacja z Chrome i IE wieczorem.
 
Mam małe pytanie: czy podczas korzystania z forum doświadczacie jakichkolwiek problemów dotyczących logowania oraz zmiany języka forum (niekoniecznie pożądanej) ?
 
@Eri94
Przy pierwszym logowaniu na danej przeglądarce (lub po wyczyszczeniu cache) forum jest w zasadzie po polsku, jednak niektóre elementy pozostają w Szekspirze (notifications, your profile, settings). Po ponownym wybraniu języka wyskakuje ponowne żądanie potwierdzenia wieku, po czym wyrzuca do menu wyboru forum (wiedźmin, red engine, cyberpunk i TWBA) Po wejściu z tamtego poziomu do odpowiedniego forum jest już dobrze.
Jeśli zaznaczymy opcję "pamiętaj mnie", to kolejne wejścia na forum odbywają się już bez przygód. Ja cały proces sobie uprościłem dodając główną stronę forum Wiedźmina do ulubionych (zakładek, czy jak zwał - zależnie od przeglądarki) i wchodzę bezpośrednio pomijając filmiki reklamowe. Po wejściu jestem już zalogowany i nie występują problemy z językiem - aż do ewentualnego wyczyszczenia przeglądarki.
 
Last edited:
To samo co u kolegi wyżej, po wyczyszczeniu przeglądarki czy po prostu wylogowaniu się są problemy ze zmianą języka bądź ich wymieszaniem.
 
@Eri94
Na Chromie błędów związanych z pojawianiem się ostrzeżenia o opuszczaniu strony przy włączonym edytorze WYSIWYG nie zaobserwowałem. Pora na test IE.

---------- Zaktualizowano 21:48 ----------

Na IE również tego błędu nie zaobserwowałem. Wniosek jeden - tylko Firefox żąda potwierdzenia ostrzeżenia o opuszczaniu strony przy włączonym edytorze WYSIWYG.

---------- Zaktualizowano 23:36 ----------

Dodam jeszcze, że używając Firefox-a przełączyłem edytor z WYSIWYG na standardowy i... wkurzające komunikaty pozostały. Konieczny był restart przeglądarki (zamknięcie i ponowne otworzenie Firefox-a), po którym wszystko wróciło do normy. Wydaje mi się, że przełączenie edytora w drugą stronę (ze standardowego na WYSIWYG) od razu skutkowało komunikatami, nawet bez restartu przeglądarki.
 
Last edited:
Kiedyś już chyba o tym pisałem, ale powtórzę raz jeszcze, bo widzę, że nie zostało to naprawione, a zaczyna być coraz bardziej irytujące.
W powiadomieniach pojawia mi się informacja, że zostałem zacytowany, albo, że mi podziękowano itd. Wchodzę i zamiast ujrzeć, że ktoś mnie zacytował/podziękował to widzę informację, że to ja kogoś zacytowałem, albo mu podziękowałem. Zaznaczam, że nie zawsze takie coś mi się pojawia, ale często. Naprawdę nie jest wygodnie tam wchodzić tylko po to by się dowiedzieć oczywistość, że dopiero co kogoś zacytowałem. Proszę, naprawcie to w końcu :p
 
U mnie komunikat o tym, że to ja kogoś zacytowałem nie występuje. Ani na Firefoxie, ani na Chromie, ani na IE.
@Qyzu' - napisz jakiej przeglądarki używasz, to będzie im łatwiej zdiagnozować problem.
 
@Qyzu' - Przykro mi, ale problem o którym piszesz "nie ma racji bytu". Być może źle patrzysz, powiadomienie może odnosić się do zdarzenia które wystąpiło wcześniej, a na samej górze listy widnieje informacja o tym, że kogoś właśnie zacytowałeś.
 
@Wroobelek
@Eri94
Używam przeglądarki Chrome. Mówię jak jest, u góry pojawia mi się, że mam nowe powiadomienie, klikam więc dostaję informację, że zostałem zacytowany. Klikam w to i pojawia mi się, że Qyzu' zacytował...
Jak mi się to powtórzy to mogę zrobić poszczególne screeny.
 
U mnie występuje problem z utworzeniem hiperłącza, kiedy piszę post pod postem i wklejam link. W takim przypadku post zostaje dodany do poprzedniego jako aktualizacja, ale link w nim zawarty nie jest "klikalny" tylko stanowi zwykły ciąg znaków. W normalnym przypadku hiperłącze tworzy się automatycznie. Muszę ręcznie ustawiać hiperłącze co jest trochę uciążliwe.
 
U mnie występuje problem z utworzeniem hiperłącza, kiedy piszę post pod postem i wklejam link. W takim przypadku post zostaje dodany do poprzedniego jako aktualizacja, ale link w nim zawarty nie jest "klikalny" tylko stanowi zwykły ciąg znaków. W normalnym przypadku hiperłącze tworzy się automatycznie. Muszę ręcznie ustawiać hiperłącze co jest trochę uciążliwe.
Jest na liście rzeczy do poprawienia.

Rozwiązanie tymczasowe - rób sobie normalnie, tzn. wklejaj bez hiperłącza. Posty się scalą, hiperłącze się nie utworzy. Więc otwórz posta (edytuj) i zapisz go, hiperłącze utworzy się automatycznie.
 
BUMP

Opcja "usuń wszystkie" jakoś nie chce mi działać :p

---------- Zaktualizowano 23:22 ----------

"Usuń wszystkie" usuwa tylko cytowania, resztę zostawia.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom