Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
@kpt_wlodzimierz , po ostatnich zmianach nie wszystkim od razu zaskoczyło, ale wystarczy odświeżyć, najlepiej kombinacją ctrl + F5. Za każdym razem jak są jakieś zmiany i coś nie zadziała to trzeba odświeżać do skutku zamiast czekać aż się samo naprawi :p

Zwróciłem uwagę na problem w komunikacji. Jak sam zauważyłeś "jak są jakieś zmiany". Niestety, dar jasnowidzenia również nie jest moją domeną i patrząc na napis "OFFLINE" nie umiem stwierdzić, czy

a) jest przed zmianami
b) w trakcie zmian
c) po zmianach

Równie dobrze przez tydzień mógłby trwać kolejny reset orenów/redpointów, co również by mnie nie zdziwiło.
Pewnie "mam defekty" utrudniające operowanie w internetach, ale jesteśmy na oficjalnym forum całkiem poważnego produktu i marki. Teraz tylko ja, ale w przyszłości jakieś zmiany mogą dać bardziej cudaczne skutki. "Maltretowanie" przycisku F5 nie jest standardowym działaniem w przypadku, gdy jakaś strona nie chce się załadować albo ładuje się w sposób sugerujący, że po prostu nie działa. Ja całą sytuację mam głęboko w zatokach nosowych (aktualnie zawalonych, btw), ale inne osoby mogłyby się po prostu odbić od forum z mieszanką niesmaku i frustracji. Albo zwyczajnie w świecie o nim zapomnieć i iść sobie gdzie indziej.

Komunikacja to detal, ale to właśnie one robią różnicę.
 
W przypadku dłuższych (niż parę godzin) przerw w działaniu for zawsze jest wcześniejsza informacja - vide sytuacja z połączeniem for w zeszłym roku. Obecnie praktycznie wszystkie przerwy techniczne są chwilowe i trwają od parunastu minut do godziny.
 
I co śmieszniejsze, interesujące mnie tematy nadrobiłem w 15 minut... :)
Ha! Tak się nie da. Cała masa interesujących, wciągających i burzliwych dyskusji odbywała się w tematach, których nazwa by na to absolutnie nie wskazywała. Chyba, że ogarnęli i poprzenosili.

---------- Aktualizacja 13-02-2015 01:57 ----------

Zróbcie coś z niektórymi emotkami, bo skutecznie utrudniają życie. Na przykład nie da się podać ilości RAM-u w nawiasie, bo system automatycznie zmienia znak zamknięcia nawiasu stojący za literą B na gościa w okularach B). Identycznie jest, gdy miejsce litery B z powyższego przykładu zajmuje cyfra 8.
 
Zawsze możesz:
a) wyłączyć emoty dla danego posta
b) zastosować magiczną sztuczkę zwaną "spacją" lub "odstępem"
c) nie pisać w nawiasach

Zgłoszenie przyjęte, zobaczymy co dalej :p
 
@kpt_wlodzimierz Przyjęło się, że jak wspomniał @Keth, prace wymagające wyłączenia forum trwają zazwyczaj krótko. Zapewniam, że jeśli będzie przerwa trwająca długo, np. wspomniane przez Ciebie przeliczanie REDpointów, wszyscy użytkownicy dowiedzą się o tym odpowiednio wcześnie. Aktualnie pomysł wysyłania maila przy 40 minutowej przerwie do wszystkich zarejestrowanych użytkowników forum nie jest zadowalający. Spodobał mi się pomysł @serek więc prawdopodobnie pojawi się mały bloczek tekstu, gdzie i co będzie głosił, tego jeszcze nie wiem (aczkolwiek spróbuję wspomnieć o czasie trwania prac, ich powodzie, oraz o magii CTRL+F5).
 
Ramka "ostatni odwiedzający" w stronie profilu chyba nie działa jak należy. To jest - licznik jest w porządku ale nicki odwiedzających osób nie ulegają zmianie.

Chyba, że te same osoby regularnie klikają w mój profil :C
 
Ramka "ostatni odwiedzający" w stronie profilu chyba nie działa jak należy. To jest - licznik jest w porządku ale nicki odwiedzających osób nie ulegają zmianie.

Chyba, że te same osoby regularnie klikają w mój profil :C
Sprawdź teraz.
 
Widać masz swoich fanów ;).

Creepy.

Ale tak szczerze, to watpię. Zrobiłem na próbę screena jakiś czas temu, żeby sprawdzić czy mi się nie wydaje. Konfiguracja nicków była identyczna, zmieniał się tylko licznik.

No nic, może chwilowo coś się zwiesiło.
 
@kpt_wlodzimierz Przyjęło się, że jak wspomniał @Keth, prace wymagające wyłączenia forum trwają zazwyczaj krótko. Zapewniam, że jeśli będzie przerwa trwająca długo, np. wspomniane przez Ciebie przeliczanie REDpointów, wszyscy użytkownicy dowiedzą się o tym odpowiednio wcześnie. Aktualnie pomysł wysyłania maila przy 40 minutowej przerwie do wszystkich zarejestrowanych użytkowników forum nie jest zadowalający. Spodobał mi się pomysł @serek więc prawdopodobnie pojawi się mały bloczek tekstu, gdzie i co będzie głosił, tego jeszcze nie wiem (aczkolwiek spróbuję wspomnieć o czasie trwania prac, ich powodzie, oraz o magii CTRL+F5).

O, to to. Sugestia o mailu pojawiła się zanim Keth wspomniał o czasie trwania konserwy - myślałem, że była znacznie dłuższa.
Dodanie informacji niczemu nie zaszkodzi, a pewnie pomoże w niektórych sytuacjach.
 
Nie tak dawno temu zalogowałem się na forum po blisko miesięcznej przerwie i bezproblemowo dokonałem fuzji z kontem na GOG.com, ale mimo iż na obu serwisach mój nick był pisany z dużej litery, to obecnie z nieznanego powodu obnoszę się tutaj z małą.

Nie spędza mi to snu z powiek, ale optuję za pierwotną wersją, stąd prosiłbym o małą interwencję.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom