Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Przy włączonym Activity Hub i wejściu na główną stronę poszczególnych forów wyskakuje błąd bazy danych.
Błąd wyskakuje na Chrome, FF i Operze (na IE nie sprawdzałem) na Windows 7. Ten sam błąd jest również na androidowej Operze (ustawienia desktop) oraz FF (ustawienia mobile).
 
Spróbuj na razie wyłączyć AH w swoich ustawieniach. Będę musiał się temu poważniej przyjrzeć.
 
Spróbuj na razie wyłączyć AH w swoich ustawieniach. Będę musiał się temu poważniej przyjrzeć.
Wyłączyłem jak tylko błąd się pojawił.
Może mieć to związek z "wiecznym zalogowaniem"? Korzystam z forum na lapku (Chrome) i smartfonie (Opera). Jeśli oglądam forum nie zalogowany to siebie widzę jako aktywnego. Wylogowuję się ze wszystkich przeglądarek, ale nadal jestem aktywny.
 
Czy forum działa? Od wczoraj u mnie brak możliwości wejścia. Tutaj dostałem się przez newsy ze strony głównej. Czyszczenie ciastek i odświeżanie nic nie daje.
Widzę, że działa jednak.

OK, już nieistotne. Oprócz ciastek z cdprojekt musiałem także usunąć te z witcher.
 
Last edited:
Modernizacja forum odcięła mnie na dwa dni, byłem w stanie wejść jedynie przez powiadomienia na głównej stronie cdprojektred.com, a i to nie wszędzie. Ctrl+R ani ctrl+F5 nie działało. Teraz jest OK i mam nadzieję, że tak zostanie. Dopóki AH nie zacznie segregować postów uwzględniając język, uważam go za nieprzydatny dla mnie ficzer.
 
Chciałbym przekonsultować: czy to jest u mnie, czy może to bug forum?
Czasem po odświeżeniu strony lub po napisaniu posta mam zamiast tego:

View attachment 10803

Takie coś:

View attachment 10804

To nie jest jakiś szczególny problem, ale chciałbym wiedzieć.
 

Attachments

  • image_9859.jpg
    image_9859.jpg
    31.9 KB · Views: 36
  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    31.8 KB · Views: 54
Chciałbym przekonsultować: czy to jest u mnie, czy może to bug forum?
Czasem po odświeżeniu strony lub po napisaniu posta mam zamiast tego:

Takie coś:

To nie jest jakiś szczególny problem, ale chciałbym wiedzieć.
O, teraz już jest znaczek Skype'a, ale przez parę tygodni go nie było u Ciebie w profilu i wyświetlał się tylko ten rozjeżdżający się napis :p Myślałem, że to tylko u mnie, ale jak widać, nie tylko.
Teraz chyba już wszystko działa tak, jak powinno.

---------- Zaktualizowano 21:19 ----------

Ale u innych dalej coś się psuje z tym Skypem :p

 
Last edited by a moderator:
Dokonuję zgłoszenia - ustawienie języka AH nie działa chyba jak powinno.
Powinno być tak:

View attachment 10894

A jest tak:

View attachment 10895

No i w ustawieniach polenglisz, może ujednolicić wersję?
Jako, iż nie było mnie dłuższy czas i ominęła prawie cała zabawa, dodam od siebie @Eri94 - fajny ten ficzer. Przydatny ;)
 

Attachments

  • AH1.JPG
    AH1.JPG
    24.4 KB · Views: 40
  • AH2.JPG
    AH2.JPG
    55.8 KB · Views: 40
@Eri94
Trochę AH wygląda niezbyt czytelnie:


Proponuję wywalić nazwy dni tygodnia, bo to nie jest potrzebne. Ewentualnie wrzucić to w atrybucie title.
Sama data starczy.

Ewentualnie datę dać w nowym divie powyżej diva z treścią posta.
 
Last edited:
Przed chwilą wyskoczył mi komunikat "<p> Database error </p>", po kliknięciu okej wyskoczył drugi raz, po drugim zniknął, co się dzieje się? :p
 
W prawym górnym mam "Zaloguj / Zarejestruj", tak jakbym nie był zalogowany, i jak się loguję (wpisuje login / pass) to nic sie nie dzieje, ale jak widac pisac moge, tylko mam numerek do nicka
 
Rozumiem, że zmiana nicka na podstawowy jest konsekwencją łączenia kont z gog, ale czemu niby znów nie da się go zmienić? Przynajmniej raz?
 
Rozumiem, że zmiana nicka na podstawowy jest konsekwencją łączenia kont z gog, ale czemu niby znów nie da się go zmienić? Przynajmniej raz?
Na GOG.com nie było możliwości zmiany nicka. Pozostaje tylko skontaktować się z tamtejszą pomocą. Może coś poradzą.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom