Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Podaj proszę informacje dotyczące przeglądarki której używasz.
Ponadto, pisząc "nic się nie dzieje" co konkretnie masz na myśli?
Chrome 40.0.2214.115 m
Nic się nie dzieje - po kliknieciu Log in now obroci sie kolko ladowania, pola Email / Password sie czyszcza i znowu mam pusty formularz (bez komunikatow bledu) - wyglada jakbym wpisal zle haslo, ale komunikatu brak.
 
Hm, ja mam tak samo. Eksperymentalnie zalogowałam się na GOG, żeby sprawdzić czy nie wpisuję źle hasła i kiedy znowu spróbowałam zalogować się na forum, nagle zaskoczyło. Niewygodne to, ale u mnie tylko tak działa.
 
Chrome 40.0.2214.115 m
Nic się nie dzieje - po kliknieciu Log in now obroci sie kolko ladowania, pola Email / Password sie czyszcza i znowu mam pusty formularz (bez komunikatow bledu) - wyglada jakbym wpisal zle haslo, ale komunikatu brak.

Ja mam to samo, jak korzystam z Opery na telefonie w trybie desktopowym. Logowanie nic nie daje, ekran logowania pojawia się ponownie. Na chromie za to jest okej.
 
Taki problem mam od jakiegoś czasu: po najechaniu np. na "Powiadomienia", rozwija się lista "Podziękowania, cytowania itp." - standard. Ale czasami gdy zjeżdżam kursorem, by kliknąć załóżmy w podziękowania, lista znika Tylko przy nieznacznym zjechaniu w dół można się "załapać" na pierwszą propozycję od góry. Czasem ten problem występuje, a czasem nie. Czy usunięcie ciasteczek pomoże? Przeglądarka to Chrome.
 
Taki problem mam od jakiegoś czasu: po najechaniu np. na "Powiadomienia", rozwija się lista "Podziękowania, cytowania itp." - standard. Ale czasami gdy zjeżdżam kursorem, by kliknąć załóżmy w podziękowania, lista znika Tylko przy nieznacznym zjechaniu w dół można się "załapać" na pierwszą propozycję od góry. Czasem ten problem występuje, a czasem nie. Czy usunięcie ciasteczek pomoże? Przeglądarka to Chrome.
U mnie też się ten problem pojawił.

No i jeszcze inny - czasem po najechaniu na listę powiadomień -
na przykład podziękowań - zaczyna się ona powielać. Zestaw kilku powiadomień po prostu się mnoży, jeden za drugim. Następnym razem zrobię screena i wrzucę, dzisiaj nie miałem czasu.
 
Czy tylko u mnie pojawia się napis "Scheduled maintenance" gdy próbuję wejść w dział inny niż Dyskusje ogólne? Początkowo myślałem, że to jakaś chwilowa naprawa forum, ale jak to trwa około tygodnia, a teraz wchodząc tam poprzez cytowania zauważyłem, że ludzie normalnie pisali posty, więc chyba coś jest nie tak.
 
Czy tylko u mnie pojawia się napis "Scheduled maintenance" gdy próbuję wejść w dział inny niż Dyskusje ogólne? Początkowo myślałem, że to jakaś chwilowa naprawa forum, ale jak to trwa około tygodnia, a teraz wchodząc tam poprzez cytowania zauważyłem, że ludzie normalnie pisali posty, więc chyba coś jest nie tak.
Chyba tylko u ciebie :p
Być może twoja przeglądarka jeszcze nie ogarnęła, że remont się skończył. Odpal sobie jakąś podstronę forum i użyj magicznej kombinacji CTRL+F5, żeby przywrócić przeglądarce pamięć :p
 
Ja mam to samo, jak korzystam z Opery na telefonie w trybie desktopowym. Logowanie nic nie daje, ekran logowania pojawia się ponownie. Na chromie za to jest okej.

Mam identycznie to samo korzystając z telefonu z systemem WindowsPhone i wbudowanej przeglądarki, czyli IE.
 
Czy tylko u mnie pojawia się napis "Scheduled maintenance" gdy próbuję wejść w dział inny niż Dyskusje ogólne? Początkowo myślałem, że to jakaś chwilowa naprawa forum, ale jak to trwa około tygodnia, a teraz wchodząc tam poprzez cytowania zauważyłem, że ludzie normalnie pisali posty, więc chyba coś jest nie tak.
Jeśli nie pomoże to co szypek zaproponował, a mnie nie pomogło, to zalecałbym wywalenie wszystkich ciastek z cdprojekt i witcher w nazwie.
 
@Szincza - screeny się przydadzą. :)

Tym razem tylko się zdublowało, chociaż jak jadę suwakiem w dół, to też jest drugi raz to samo.
Czyli łącznie mam trzy razy ten sam zestaw powiadomień.

 
Splusowałem @raison d'etre missclickiem, ale i tak później skorzystałem z porady, kiedy sprawdzałem przestawianie belki na inną pozycję. Po przeniesieniu jej pod pole do pisania posta za nic nie chciała już się stamtąd ruszyć. W takiej sytuacji należy właśnie zjeść wszystkie wiedźmińskie ciastka żeby belka wróciła na swoje miejsce.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom