Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Ta lista jest najważniejszą rzeczą, dla której używam fixa. Nie lza tykać!
:facepalm: Przecież mnie nie o listę chodzi - sam dla niej fixa instalowałem, tylko o fakt, że się dubluje i powiela - czasem na długość całej strony.
Przecież napisałem.

Fakt faktem - ta funkcjonalność jest tak użyteczna, że zapomniałem o jej braku w "normalnej" wersji forum i napisałem nie tam gdzie trzeba. xD

@sserek ratuj.
 
Last edited:
Przecież mnie nie o listę chodzi - sam dla niej fixa instalowałem, tylko o fakt, że się dubluje i powiela - czasem na długość całej strony.
Przecież napisałem.
Wiem, że napisałeś, ale dublowanie może być związane z przewijaniem listy. To chyba wina małej ilości powiadomień, mnie nigdy się nic nie podwoiło.
 
Wiem, że napisałeś, ale dublowanie może być związane z przewijaniem listy. To chyba wina małej ilości powiadomień, mnie nigdy się nic nie podwoiło.
Mi też nigdy się nie podwoiło, a zeruję często powiadomienia. Sprawdzam kod, może jednak jest jakiś błąd, a jak nie ma, to nie wiem xD

EDIT:
@Szincza
Raczej wszystko jest ok. Jakiej przeglądarki używasz?
Zainstaluj TeamViewer może sobie, podaj mi wygenerowane dane na pw, to sprawdzę o co biega :p
 
Last edited:
@Szincza, no niestety, za "serfixa" nie odpowiadam. Jeśli problem dotyczy zakładki w profilu, wtedy muszę powiedzieć, że dopóki nie zbierze się więcej osób (czyli dopóki błąd nie zostanie powtórzony) nic nie mogę zrobić.
 
@Szincza, no niestety, za "serfixa" nie odpowiadam. Jeśli problem dotyczy zakładki w profilu, wtedy muszę powiedzieć, że dopóki nie zbierze się więcej osób (czyli dopóki błąd nie zostanie powtórzony) nic nie mogę zrobić.
Już się wszystko wyjaśniło, kwestia mojego nie ogarnięcia.
Wybacz i dzięki.
 
Sprawdzam, czy podobnie jak Wallace mogę napisać posta mimo braku zalogowania :).

E: Mogę:). Czyli de facto jestem zalogowany, tylko nie pokazuje mi tego na górnej belce.
 
Last edited:
Sprawdzam, czy podobnie jak Wallace mogę napisać posta mimo braku zalogowania :).

E: Mogę:). Czyli de facto jestem zalogowany, tylko nie pokazuje mi tego na górnej belce.

W takim razie pod żadnym pozorem nie czyść ciasteczek i historii przeglądarki :p Ja tak zrobiłem i teraz muszę przeglądać forum z Chrome, bo FF siadło zupełnie.
 
Też mam ten sam problem co @W_Wallace. Mimo, że nie jestem zalogowany to mogę normalnie pisać posty, a mój nick widać na dolnej belce. Czy to normalne? Dodam, iż próbowałem się zalogować oraz odzyskiwać hasło, ale żadnego rezultatu ale raczej nie przypominam sobie abym powiązywał swoje konto z GOG.
 
Last edited:
W takim razie pod żadnym pozorem nie czyść ciasteczek i historii przeglądarki :p Ja tak zrobiłem i teraz muszę przeglądać forum z Chrome, bo FF siadło zupełnie.

Dobrze wiedzieć :). Choć na telefonie i tak bym pewnie takich opcji nie próbował. Mam jednak nadzieję, że CDPR i gog.com w końcu się z problemem uporają.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom