Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Jak zmienić nick na forum? Po tym połączeniu kont mam stary nick i mi sie już nie podoba :D chciałbym zmienić go ale nie bardzo wiem jak, Ktoś pomoże?
 
Gdy zamieszczam spoiler w spoilerze, np. by ukryć zakończenie questa, o którym opowiadam, nie da się zamieścić jego opisu: "[spoiler=". Informacja o typie spoilera pojawia się dopiero po jego otworzeniu.
 
Gdy zamieszczam spoiler w spoilerze, np. by ukryć zakończenie questa, o którym opowiadam, nie da się zamieścić jego opisu:
Ten wewnętrzny spoiler tak, ale zewnętrzny też jest lekko zepsuty.


Code:
[spoiler="trololo"][spoiler="trololo2"]trololo3[/spoiler][/spoiler]

Gdy jest wszystko pozamykane, to widzę opis zewnętrznego zamkniętego spoilera. Gdy go tworzę, to ten opis nie znika, pozostaje widoczny pod wewnętrznym spoilerem, którego opis jest niewidoczny i pojawia się dopiero po otwarciu tego spoilera.

EDIT2:
W sumie racja^^
 
Last edited:
@sserek - Radzę nie nadużywać słowa "pieprzy" i podobnych. Nie ten kontekst.

Jedynie pomyłka opisów jest do poprawienia. Coś takiego co opisujesz w edycji swojego posta jest poprawnym zachowaniem.
 
Czy jest szansa, że zacznie działać w końcu przenoszenie do wybranego numeru strony? Chodzi o to Skocz do strony. Nie działa odkąd pamiętam. Niby można sobie to z palca wpisać w pasek adresu, ale skoro jest taka opcja, to przydałoby się móc jej użyć czasami.
Chyba że działa tylko przy domyślnym ustawieniu ilości postów na stronie.
 
Co z tym nakierowywaniem kursorem na Powiadomienia?
Po najechaniu myszką okienko się wyświetla, ale jak chcę zjechać w dół to znika.
 
W jaki sposób chcesz zjechać w dół? Okienko nie jest przewijalne, może mylisz z fixem serka?
 
W jaki sposób chcesz zjechać w dół? Okienko nie jest przewijalne, może mylisz z fixem serka?
Nie mylę.
Chcę po prostu najechać myszką na, dajmy na to, "Wzmianki" - skutkiem czego jest zniknięcie okna.
Dopiero po otwarciu nowej karty z odnośnikiem do forum wszystko działa jak należy.

Swego czasu ten problem występował sporadycznie, ale teraz praktycznie borykam się z nim non stop.
 
U mnie wszystko działa. Czy na innej przeglądarce występuje u ciebie ten problem?
Na fejrfoksie jest okej z tego co widzę, ale musiał bym tam dłużej poużywać forum żeby jednoznacznie stwierdzić, bo na Chrome też nie w stu procentach przypadków taki problem się pojawia.
 
Mam taki problem, nie mogę się zalogować na konto, nie mam w ogóle paska u góry jak to zawsze było. Po prostu znikł, jest jedynie opcja zaloguj i zarejestruj. Podczas próby logowania pojawia się komunikat o błędnym mailu. Wiadomości na forum mogę pisać, pokazuje mnie na dole jako przeglądającego forum, aczkolwiek nie mam wglądu w swoje konto nie mam możliwości wylogowania/zalogowania. Ktoś coś poradzi?
 
@GerwantZLibii - Przeładuj stronę (Ctrl +F5 lub Ctrl + R), wyczyść ciasteczka (usuń dane przeglądarki), spróbuj na innej przeglądarce.
:down: Faktycznie, przeoczyłem fragment o błędnym adresie.
 
Last edited:
Podczas próby logowania pojawia się komunikat o błędnym mailu.
I nie dało Ci to do myślenia? :)
Czytajcie posty w tył, bo odpisywanie i tłumaczenie każdemu z osobna co się dzieje i jakie są tego powody jest męczące.
Przeładuj stronę (Ctrl +F5 lub Ctrl + R), wyczyść ciasteczka (usuń dane przeglądarki), spróbuj na innej przeglądarce.
Jak usunie ciasteczka to wyloguje go na amen. Z resztą, co odświeżenie ma wspólnego z komunikatem o błędnym adresie email? :)
 
Czy jest możliwość przywrócenia wyświetlania filmu z Youtube od danej sekundy?
Wrzucenie takiego kodu nic nie daje:
Code:
[video]https://youtu.be/KUEP7VJaRS8?t=43s[/video]

Jak wrzucasz w zaembedowanej formie, to ta funkcjonalność nie działa (i nie przypominam sobie, by u nas czy gdziekolwiek indziej kiedykolwiek działała). Żeby filmik zaskoczył od odpowiedniego momentu, musisz zapodać samym linkiem.

https://youtu.be/KUEP7VJaRS8?t=43s
 
Nie kojarzę by ta funkcjonalność działała, czy to na naszym forum (starym i aktualnym), czy na jakimkolwiek innym. o.o
Osobiście pamiętam jeden przypadek, wrzuciłem film z polowaniem na gryfa i włączał się w sekundzie, w której Mamais potwierdzał, że to zadanie poboczne.
Poszukam go, może znajdę. :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom