Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
A ja nadal nie mogę się zalogować na swoim smartfonie z Windows Phone :(. Nie widzę przez to np. powiadomień. Nadmieniam, że do samego GOG-a na tym samym smartfonie loguję się bez problemu. Oczywiście przy użyciu tego samego maila i hasła. @Eri94 - jest coś robione w tym kierunku?
 

Tak działa, a raczej - nie działa, logowanie na forum przez gog.com. Na gog.com się mogę zalogować, tak jak widać na powyższym filmiku. Proszę, naprawcie to, jest bardzo uciążliwe.
 
Mam pytanie, czemu wyświetla mi się stary czas(przed zmianą) na publikowanych postach, nie powinno się to z automatu tutaj przełączyć??? ewentualnie co mam zrobić żeby to poprawić.
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    42.2 KB · Views: 34
Dobra, zepsułem forum :D.
Pisałem coś w zaawansowanej edycji, a później wróciłem na stronę wstecz. Wskutek tego pole, w którym piszę zyskuje kolor tła oraz traci linijki :(. Poza tym zniknął mi cały pasek na górze strony. Począwszy od wyboru forum do swoich ustawień i powiadomień. CTRL + odśwież nie działa :p.

---------- Zaktualizowano 20:13 ----------

Cuda i dziwy, po napisaniu posta w tym temacie wszystko wróciło do normy :eek:
 
Usunąłem nic nie wnoszące komentarze. Przypominam, że wątek służy do zgłaszania błędów. Wspominki proszę kierować do Karczmy albo Nocnej Wyzimy.
 
Last edited:
Od wczoraj wejście na forum przez Firefoxa jest niemożliwe. Widzę tylko Roche'a z palcem i komentarzem o awarii. O dziwo na IE widzę forum, ale nie mogę się zalogować a reset hasła też nie działa. I o dziwo z telefonu jeszcze wszystko działa
 
Dostałem bana na konto @B l a d y teraz piszę z gogowego

w wiadomości pisze ze powninien zniknąć dzisiaj o 13 ale wciąz jest? chyba ze dostalem go na pół roku xD
 
Dobra, wie ktoś jak mogę się normalnie zalogować na konto? Mogę pisać wiadomości, ale nie widzę tego paska u góry. Pytałem już raz ale nikt mi nie pomógł...
 
Gerwant, o który pasek u góry Ci chodzi? Załącz proszę Screenshot.

Posty nie pozostają bez odpowiedzi. Po pierwsze wystarczy spojrzeć nieco wstecz wątku. Po drugie, jest specjalny temat w dziale Aktualności, który traktuje o połączeniu kont z GOG i ewentualnymi trudnościami z nim związanymi. Również wystarczy przeczytać kilka poprzednich stron, pytania powtarzają się bardzo często. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom