Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Wygląda to tak, że mogę pisać wiadomości a nie jestem zalogowany.
Pisałem wcześniej o tym i dostałem właśnie odpowiedź "idź poszukaj na wcześniejszych stronach". Poszukałem i znalazłem kilka osób z identycznym problemem ale nie znalazłem/przeoczyłem remedium na moją bolączkę.
 

Attachments

  • Nowy obraz mapy bitowej.jpg
    Nowy obraz mapy bitowej.jpg
    17.4 KB · Views: 58
Zaloguj się proszę korzystając z przycisku "Login". :) Jeśli uświadczysz problemów podczas procesu logowania, mówię tu konkretniej o "zepsutym" formularzu, który po wpisaniu danych się wyczyści i nie zostaniesz zalogowany, obniż tymczasowo swoje ustawienia prywatności i bezpieczeństwa w przeglądarce.

Rozwiązanie tego problemu to mała-wielka rzecz. Wciąż nad nią pracujemy.
 
Niestety, zmiana ustawień prywatności-bezpieczeństwa nic nie daje. Po każdej próbie zalogowania pojawia się napis "User not found". Próbowałem w innych przeglądarkach i ciągle ten sam błąd.
 
Wszelkie komunikaty są prawidłowe. Brak komunikatów i niezalogowanie jest błędem.
Czy wyraziłeś zgodę na merge?
Jeśli tak, prawdopodobnie logujesz się błędnymi danymi.
Jeśli nie, zarejestruj się na GOG.com koniecznie korzystając z tego samego adresu email, który miałeś na forum.
 
Mam problem z wejściem na stronę z normalnej przeglądarki google chrome. Wyskakuje mi komunikat z brakiem dostępu do strony, po angielsku bądź rosyjsku. Udaje się wejść dopiero w trybie incognito.
 
Mam problem z wejściem na stronę z normalnej przeglądarki google chrome. Wyskakuje mi komunikat z brakiem dostępu do strony, po angielsku bądź rosyjsku. Udaje się wejść dopiero w trybie incognito.
Wyczyść ciasteczka, pewnie podałeś złą datę urodzenia, niepełnoletnich strona blokuje.
 
Ciekawi mnie, czy w końcu został naprawiony ten błąd z niemożnością zalogowania się na urządzeniach mobilnych. Aż boję się sprawdzać u siebie na smartfonie, żeby mi się przypadkiem coś nie zepsuło bardziej ;).
 
Ciekawi mnie, czy w końcu został naprawiony ten błąd z niemożnością zalogowania się na urządzeniach mobilnych. Aż boję się sprawdzać u siebie na smartfonie, żeby mi się przypadkiem coś nie zepsuło bardziej ;).

Na Operze 28.0.1764.90386 logowanie dalej nie działa, okienko z logowaniem pojawia się w nieskończoność :p A szkoda, bo to moja ulubiona przeglądarka na telefonie, jestem na razie skazany na Chroma, który jest delikatnie mówiąc "do rzyci" :p Czekam, aż w końcu zostanie to naprawione.
 
@Eri94
Chyba chciałeś przeskalować wersję mobilną, żeby było widać całą górną belkę, ale nie wyszło, z forum nie da się normalnie korzystać w takiej formie.

---------- Zaktualizowano 13:23 ----------

Teraz jest znacznie lepiej, dobra robota. Chociaż linie się trochę rozjechały, ale jest przynajmniej czytelnie.
 

Attachments

  • Screenshot_2015-04-30-11-55-31.png
    Screenshot_2015-04-30-11-55-31.png
    154.7 KB · Views: 37
  • Screenshot_2015-04-30-13-19-52.png
    Screenshot_2015-04-30-13-19-52.png
    164.2 KB · Views: 40
Zakładając, że ktoś ma maksymalnie dwucyfrową liczbę powiadomień, powinno być w miarę okej.
Niestety musimy to przeboleć do następnego tygodnia, ponieważ nie mogę sobie "od tak" przepisać stylu paska. W przyszłym tygodniu postaram się zrobić off-canvas (jeśli komuś to coś mówi) i wtedy będzie można szaleć. :)
 
Mam pytanie. Dlaczego widzę swój nick na dole strony mimo, że nie jestem zalogowany i mogę normalnie jak prosty użytkownik pisać posty na forum?
 
Sesja forum nie została przerwana. Zaloguj się normalnie.

Wszystkie sprawy związane z mergem kont są opisane w tym wątku.
 
Ostatnio po uruchomieniu komputera i otworzeniu przeglądarki strona ciągle wymaga ode mnie podawania daty urodzenia i ponownego logowania. Dzieje się tak mimo tego, że wszystkie opcje mam ustawione na zapamiętywanie hasło, logowanie automatyczne itd. Nie dałoby się czegoś z tym zrobić, bo na dłuższą metę trochę to uciążliwe.
 
Jakiej przeglądarki używasz?
Czy masz włączone ciasteczka? Dodaj screen z ich obecności po zalogowaniu i przed.
Czy używasz dodatkowych pluginów do przeglądarki?
 
Ja mam tak przez cały czas i zdążyłem już przywyknąć. Z początku po kliknięciu w dane pole rozwijały się sugestie, tzn. wcześniej wpisywane wartości, później przez kilka dni nie kontrolowano mojego wieku, ale gdy już wróciło to bez sugestii. Oczywiście za każdym razem trzeba ponownie się zalogować. Co ciekawsze na telefonie jestem zalogowany cały czas i kiedy na komputerze zachodziły te zmiany tam wciąż wszystko było w porządku. (Firefox na obytrzech urządzeniach - PC, laptop i telefon)

PS. Na telefonie po przyznaniu REDpointa / podzękowania znika ich licznik :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom