Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Praktycznie, ale punktu o spamie na 99% nie było... A teraz jest i nie wiem co rozumiecie jako spam. :/

Dla jednego to jest spam, a drugiego powiedzmy kilkadziesiąt postów na dzień jest spamem i tu jest ten kłopot... W ogóle ten punkt nie ma sensu - u nas i tak się to tępi, a na Interze Niebiescy nie dadzą rady... :p

W regulaminie na starym forum też był ten wpis.

Teraz coś od siebie, nie traktuj poniższego jako uwagę odmoderatorską, tylko oduzytkowniczą.

Na bogów, daj już spokój z tym swoim spamem! Jak się zakręcisz wokół jakiegoś tematu, to drążysz z uporem godnym lepszej sprawy, choć parokrotnie uzyskałeś już odpowiedź. Taka postawa jest wybitnie męcząca.

Obiecałeś merytoryczne posty po przekroczeniu 3k, no nie?
 
Jak zrobić by zawsze klikając w temat przekierowało nas do ostatniego nieprzeczytanego posta ? Bo teraz zawsze pokazuje pierwszego w temacie.
 
Po lewej stronie przy głowie wilka masz takie małe strzałeczki. To one kierują do ostatniego nieprzeczytanego. Te po prawej - do ostatniego w temacie.
 
Witam po przerwie... widzę, że na nowym forum ludzie z nawiązką odbijają sobie kilkudniowy odwyk. :)

A co do mojej skromnej opinii:

Plusy:
+ 3 fora w jednym. Nareszcie.
+ Nowa szata graficzna, choć trochę zbyt jaskrawa.
+ Nowa struktura forum, osobne subforum dla W3, osobne dla gry przygodowej. Ogólnie - przejrzyściej.
+ Zrezygnowanie z minusów.
+ Wzmianki

Minusy:
- System rang za ilość postów. Przewiduję drastyczny spadek merytorycznej dyskusji w stosunku do bezmyślnego nabijania licznika.
- Widoczne REDpointy (w przeciwieństwie do podziękowań) - jak już koniecznie musi być coś takiego, niech lepiej będzie anonimowe.
- Achievementy. Kolejny bajer, moim zdaniem ujmujący merytorycznej dyskusji na rzecz pisania postów w określony sposób, żeby zdobyć kolejnego pokemona.

To tyle z mojej strony, teraz czas na konfigurowanie konta i pościg za bugami. :p
 
Ech, OK widzę, że forum nie chce przyjąć zmiany ustawień.

Pomimo wpisania własnego maila w pole parent email (WTF?), dostaję w kółko komunikat:

Please complete the required field "Parent Email".

Przez co jakiekolwiek zmiany w ustawieniach konta (łącznie z nickiem) nie są możliwe.

To byłem ja, Chodak, tym razem z właściwego konta. :p
 
Achievementy na forum są kiepskim pomysłem. Proszę mnie nie zapraszać do znajomych, bo powód tego zaproszenia jest dla mnie obraźliwy.
 
Achievementy na forum są kiepskim pomysłem. Proszę mnie nie zapraszać do znajomych, bo powód tego zaproszenia jest dla mnie obraźliwy.

Czyli masz o sobie takie mniemanie, że nie dopuszczasz myśli, że ktoś polubił, to co piszesz?
Współczuję w takim razie. :)

Fajne właśnie są, mnie się podoba. :D
 
Czyli masz o sobie takie mniemanie, że nie dopuszczasz myśli, że ktoś polubił, to co piszesz?
Współczuję w takim razie. :)
Ktoś jakiś czas temu zarzucił pomysłem na acziwek "wyalienowany" - brak znajomych. Akurat dla Raisona xD
 
NIe rozśmieszajcie mnie, bo mi się zajady porobią. Jestem przekonany, że sporo osób rozsyła zaproszenia hurtowo tylko i wyłącznie z chęci posiadania kolejnego acziwka. Słabe.
 
NIe rozśmieszajcie mnie, bo mi się zajady porobią. Jestem przekonany, że sporo osób rozsyła zaproszenia hurtowo tylko i wyłącznie z chęci posiadania kolejnego acziwka. Słabe.

Skoro acziwmenty napędzają teraz listy znajomych, to się zastanawiam, co napędzało na poprzednim forum bez acziwmentów. :troll:
 
Uważam, że po wywaleniu fatalnego systemu minusowania, teraz wprowadzono jeszcze gorszy system bzdurnego nagradzania. Psujecie w ten sposób forum.
 
to się zastanawiam, co napędzało na poprzednim forum bez acziwmentów.
Jak co? To było sprytnie zakamuflowane działanie, mające na celu odwieść Raisona od podejrzeń, że na następnym forum będziesz dodawać znajomych w celu zdobycia aczika.

EDIT: Ale emotka "troll" jest koszmarna...
 
Uważam, że po wywaleniu fatalnego systemu minusowania, teraz wprowadzono jeszcze gorszy system bzdurnego nagradzania. Psujecie w ten sposób forum.

Tylko na tej podstawie oceniasz forum? Słabe. :D
Typowa polska mentalność: nic mi nie pasuje ot tak, dla zasady. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom