Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Da się wrzucić ulubione tematy na stronę główną? Na starym forum miałem kilka swoich ulubionych tematów, w których nowe posty wyświetlały się na stronie głównej. Od nich zaczynałem lekturę forum, dopiero potem zabierałem się za resztę.
Można ale trzeba mieć 500 REDpoints. Do czegoś muszą służyć to może właśnie do odblokowywania kolejnych uprawnień. A jak zdobędziesz pierwszy MRp (megaRedpoint) to zostajesz moderatorem czy się to komuś podoba czy nie (z Tobą włącznie).
Może dałoby się wprowadzić opcję likwidacji otrzymanych powiadomień bez ich czytania? Na przykładzie, otrzymuję 5 powiadomień, wiem czego dotyczą więc nie chcę już zapoznawać się ze szczegółami i je jakimś zgrabnym krzyżykiem kasuję.
 
Może dałoby się wprowadzić opcję likwidacji otrzymanych powiadomień bez ich czytania?
Heh, straciłem kilka cennych minut życia na szukaniu opcji, by wyłączyć niektóre powiadomienia. Ofc, bezskutecznie :p
@up
To dobrze.

EDIT:
Hmmm... teraz @up nie przekierowuje do usera o takim nicku. Poprawiliście to?

EDIT2: O, teraz się już zmieniło na linka... xD Dziwne.

EDIT3:
Już widzę jak user Up, czy Down, się loguje, a tu mu pierdyliard powiadomień o wzmiankach wyskakuje xD
 
Last edited:
Białe tło przy przeglądaniu profilu użytkownika czy wysyłaniu PMa to wg mnie nieporozumienie. Podobała mi się czerń z czasów starego forum :). Dlatego to taka mała sugestia ode mnie - powrót do czerni albo chociaż możliwość wyboru skórki.

I +1 dla powrotu starego systemu konwersacji. Tęsknie za nieograniczonymi limitami wiadomości w ramach jednej i wyświetlaniu całości w formie "postów".
 
Last edited:
Można zaznaczać jako przeczytane całe sub-fora :hatsoff:
A czy można robić to samo z konkretnymi tematami w tych sub-forach? :hmm:
Jak nie to sugeruję wprowadzenie takiego rozwiązania.

Na marginesie przyznam, że jak byłem przeciwnikiem "emotek" z gry tak ich nadużywanie dostarcza jednak sporo zabawy :) Proponuję wprowadzenie większej ich ilości.
 
Last edited:
Na marginesie przyznam, że jak byłem przeciwnikiem "emotek" z gry tak ich nadużywanie dostarcza jednak sporo zabawy :) Proponuję wprowadzenie większej ich ilości.
Mają jeden minus - dość mocno rozwalają porządek w poście xD
 
Faworytem większości moderatorium jest zajonc
:rly?:
Nom, rly.

Byłam bardzo na "nie" z tymi emotami, kiedy się pojawiła taka opcja, ale tu się świetnie komponują i oficjalnie odszczekuję;)
 
Byłam bardzo na "nie" z tymi emotami, kiedy się pojawiła taka opcja, ale tu się świetnie komponują i oficjalnie odszczekuję;)
Niektóre jak "zajonc" są porządnie zrobione. Ale niektóre to dość kiepsko wyglądają...
 
Za każdym razem kiedy wchodzę na to forum nie mogę się nadziwić jak ono świetnie działa i wygląda. Odwaliliście kawał świetnej roboty.
:hatsoff:
 
Jest planowana opcja dodawania większej ilości pytań do ankiet? Na poprzednim forum już trzy było małą liczbą, a teraz tylko jedno...
 
Jeśli byłoby to możliwe, prosiłbym o przesunięcie opcji "oznacz jako przeczytane" na początek listy Narzędzia forum, bo to chyba najczęściej używana opcja, a najlepiej wyciągnięcie jej na wierzch.
I cały czas czekam na zdublowanie belki nawigacyjnej i dolożenie jej na dole strony.
 
Jeśli byłoby to możliwe, prosiłbym o przesunięcie opcji "oznacz jako przeczytane" na początek listy Narzędzia forum, bo to chyba najczęściej używana opcja, a najlepiej wyciągnięcie jej na wierzch.
Ja jestem chyba ślepy bo szukam i nie mogę znaleźć. W którym miejscu są te narzędzia?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom