Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Odbudowywanie listy znajomych czas zacząć

Otóż to! Jestem w trakcie rozsyłania zaproszeń, bądźcie łaskawi mnie wspomóc.

Pragnę wyrazić aprobatę i słowa uznania dla nowego wystroju naszej mekki, choć niestety póki co musiałem przerwać zwyczajowe korzystanie z Chrome, ale to zapewne problemy "wieku dziecięcego".

Jednocześnie chciałbym zapowiedzieć, że rewitalizacja forumowych włości to świetna okazja, by doprowadzić do skutku mój pisany prozą projekt, który zapowiadałem już paru osobom - Nars, o zgrozo, powinien wiedzieć, "o co kaman".
 
Kamas67 zgłasza się!
Bardzo fajnie, że forum uważa, że młoda dupa jestem, ale sorry...że niby mniej niż 13 lat? Wymiękłam.

I dla mnie jest jakoś tak eee jasno, za jasno. Może się przyzwyczaję.
 
Kamas67 zgłasza się!
Bardzo fajnie, że forum uważa, że młoda dupa jestem, ale sorry...że niby mniej niż 13 lat? Wymiękłam.

I dla mnie jest jakoś tak eee jasno, za jasno. Może się przyzwyczaję.

Witamy w domu :D
Pamiętaj, że możesz zmienić sobie nick. Ale jak saper, tylko jeden raz :p
 
Witamy w domu :D
Pamiętaj, że możesz zmienić sobie nick. Ale jak saper, tylko jeden raz :p

Próbowałam to zrobić, ale forum mi powiedziało, że mam mniej niż 13 lat i nie mogę zmienić nicku. Szlaban mam chyba :>
Kazali zwrócić się do administratora, no to napisałam mu notkę, żeby mnie postarzał.
 
@kamas67 - słuszny kierunek ;)
Znaczy nie, nie słuszny, robisz się z całą pewnością coraz młodsza, jako i ja, ale admin na pewno Ci pomoże :)
 
@kamas67 - słuszny kierunek ;)
Znaczy nie, nie słuszny, robisz się z całą pewnością coraz młodsza, jako i ja, ale admin na pewno Ci pomoże :)

Ostatnio rozpaczałam nad swoimi urodzinami. No to teraz mam, piwa nawet bym nie mogła w karczmie kupić. To zaszło zdecydowanie za daleko :p
 
Może to tylko moje zdanie ale przez tą fakturę pergaminu czy papieru, posty i forum jest o wiele mniej czytelne. Rozmiar czcionki też jest chyba za mały.

Edit:
Czemu wyzerowało mi licznik postów ?
 
Last edited:
Nie wiem czy to kwestia tej faktury tła, czy po prostu dobranych kolorów, ale tekst postów jest moim zdaniem bardzo słabo czytelny, męczy wzrok.

Edit: no tak, to samo co wyżej ;)

Edit2: przy edycji posta pojawia się błąd:
Warning: Only variables should be passed by reference in ..../editpost.php on line 323

Formularz edycji kompletnie się rozjeżdża.
View attachment 1449

Edit3: a załączniki się zmniejszają bez ostrzeżenia. Do obejrzenia tutaj.
 

Attachments

  • Capture.jpg
    Capture.jpg
    12.3 KB · Views: 52
Last edited:
Może to tylko moje zdanie ale przez tą fakturę pergaminu czy papieru, posty i forum jest o wiele mniej czytelne. Rozmiar czcionki też jest chyba za mały.

Edit:
Czemu wyzerowało mi licznik postów ?
A którym loginem się logowałeś?
Zajrzyj do FAQ nt. nowego forum.
 
Osoby, które mają problem ze zmianą nicka z powodu wymogu podania adresu email opiekuna - wpiszcie swój własny email, na który jest zarejestrowane konto, powinno zadziałać.
 

Yngh

Forum veteran
Widzę opcję wysyłania prywatnych wiadomości, ale jak zrobić z tego konwersację, tak jak te ze starego forum?
 
Osoby, które mają problem ze zmianą nicka z powodu wymogu podania adresu email opiekuna - wpiszcie swój własny email, na który jest zarejestrowane konto, powinno zadziałać.

Pięknie, działa :)

E: Piękny mail przychodzi:

Drodzy rodzice / opiekunowie użytkownika kpt_wlodzimierz,

kpt_wlodzimierz wprowadził zmiany do swojego profilu na Forums..(...)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom