Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Nie ma.
Nawet sprawdziłem czy można to zrobić na komputerze, ale też nie widzę.
View attachment 1978
Słabo to widać na tym screenie, ale to już samemu można sprawdzić.
 

Attachments

  • A.jpg
    A.jpg
    17.2 KB · Views: 27
Last edited:
Hm...
Kiedy używam tego edytora, to przeciągam zdjęcie w okno niżej i klikam ok.
I kiedy potem w trakcie pisania posta znów wejdę w zarządzanie załącznikami, to mam to zdjęcie wklejone w okienku nr 2, a w prawym górnym rogu krzyżyk "Usuń".

Na kompie w każdym razie tak jest.

Wygląda to tak (pojawia się po najechaniu myszką):

 
Last edited:
Dodaliśmy właśnie sporo nowych osiągnięć, powinny zostać przeliczone w ciągu 24 godzin :)
 
Irytują mnie nowe emotki. Są zdecydowanie za duże, przez co rozwalają układ tekstu, czasami mam problem ze zorientowaniem się, gdzie jest dalszy ciąg wypowiedzi. A że wielu forumowiczów wciska po dwie, trzy do każdego posta, to ciężkawo się czyta. Jeszcze trochę i wrócimy do hieroglifów. Przynajmniej ja tak to widzę.
Jest możliwość ukrycia tych emotek?
 
Last edited:
^up - z tymi standardowymi jeszcze da się żyć. Gorzej jest z tymi nowymi, z gry. Ich stosowanie skutecznie potrafi zirytować i zniechęcić do czytania tekstu.
 
Czy będzie może w niedługim czasie dodana ta opcja do pokazywania nowych postów na forum? Bo przeglądanie osobno każdego działu jest trochę uciążliwe ;)
 
Czemu po kliknięciu powiadomienia, że ktoś nas zacytował, jesteśmy przekierowywani w tej samej zakładce, a po kliknięciu powiadomienia, że ktoś dał nam REDpointsa/Dzięki, to otwierana jest nowa zakładka?

Albo tak, albo tak. Bo teraz to dziwne jest.
 
O, właśnie. O to samo chciałem zapytać.
E:
I jeszcze takie coś: gdy chcę zamieścić ofpowiedź - piszę w panelu szybkiej odpowiedzi, klikam "zamieść szybką odpowiedź" i... i nic się nie dzieje. Dopiero odświeżenie ekranu powoduje, że mój post jest widoczny w wątku. Dziwne.
Wyskakuje też jakiś Database error.
 
Treść postów w grupach moderowanych/na zaproszenie powinna być niewidoczna dla ludzi, którzy nie są ich członkami. To się nie godzi...
 
Last edited:
Strasznie mnie irytuje to, że jak piszę posta, zrobię linijkę przerwy, wrzucę wzmiankę o kimś, to forum mi wtedy usunie mi tą przerwę robiąc bajzel w poście.
 
Strasznie mnie irytuje to, że jak piszę posta, zrobię linijkę przerwy, wrzucę wzmiankę o kimś, to forum mi wtedy usunie mi tą przerwę robiąc bajzel w poście.

Racja, też mnie wkurza. Zgłoszę do poprawy :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom